Teade

Collapse
No announcement yet.

radiotehnika sm-1000 vs. s-90

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    radiotehnika sm-1000 vs. s-90

    nii siis...küsimus lihtne ja loogiline.
    kumba eelistaksite kas: s-90 või siis sm-1000 http://www.soundshop.ee/index.php?act=viewdetails&id=69 ???

    muusika stiil on mul DnB ja oldschool rap....et siis nagu kumb rohkem betooni võbistab ja naabreid häirib?
    [FONT=Geneva]Fuck da Bass economic!!!

    #2
    Eelistada tuleb eelkõige kvaliteeti ja oma maitset.Ühest vastust on võimatu anda.Naabreid häirida ja betooni väristada ja nendest kriteeriumitest lähtuda on küll vale. Vahe ja küllaltki suur, on ka kõlari tüüpidel, sest ühte alustati tootmist üle 20 aasta tagasi SM-1000 on tunduvalt hilisem ja värskem väljatöötlus.Eelistada tuleks ikka uuemat toodangut. Mis stiili puutub siis erilist vahet ei teeks.Hea kõlar peab kõike taluma ja seda loomutruult esitama.

    Comment


      #3
      ja need uuemad näevad väga palju normaalsemad välja kah ju

      Comment


        #4
        aga see on ikka imelik et miks nad need nupud sinna ette jälle on vedanud

        Comment


          #5
          välimus on muidugi kenam uutel,aga küsimus selles,et kas need kõlarid on ka seda hinda väärt???
          mitme tolline bassikas neil üldse on?pole veel oma silmaga jõudnud üle vaadata

          mis puutub nendesse nuppudesse,siis mulle need isegi meeldivad seal,igaljuhul kenamad kui s-90-etel see suur lärakas

          ja oodatud on ka kommentaarid sm-1000 omanike poolt (kuidas teevad häält ja kuidas vastupidavus on ja kas see 250w on seal bluff või siis tõde)
          [FONT=Geneva]Fuck da Bass economic!!!

          Comment


            #6
            Endal on SM-1000. Ütleks nii, et see 250W Music power ehk mõttetu number. RMS võisk olla kusagil 80W-100W lähedal. bassielement on 8 tolline. Kui tahad seinu väristada, siis võibolla S-90 isegi parem, aga mina isilikult soovitaks ennem need kõalrid valida. KÕrged on kindlasti paremad kui vanal S-90 ja madal ots täpsem. Ütleme nii, et poel just teab mis hiigelhead, aga S-90 paremad kindalsti vähemalt minu seisukohalt

            Comment


              #7
              väga raske nüüd valikut teha,ühed väidavad,et tambib nii,et jube,teised,aga et ei olegi niuke loom,nagu tundub
              vahest ma mõtlen,et mix ma üldse nende kõllidega jändan
              [FONT=Geneva]Fuck da Bass economic!!!

              Comment


                #8
                kle ma võtaks küll s-90 sest need olid imo alates 1000.- eek paar, aga need uuemad junnid on mingi 1600 eek TÜKK
                et nagu 3200 eest võiks siis juba midagi korralikumat vaadata, aga seda siis mitte naabrite äratamise kategooriast vaid algelised monitorkõlarid (näiteks kasut. intz teeb selliseid asju alates 2500 eek paar)
                endal s-90 - pidudel hätta ei jää, see, et saastad elemendid on - cmon see on loogiline...
                bassiosa on veidi tümisev, aga kui sa oled algaja audiofiil, siis vast kannatad esialgu ära
                ps. kõlaritega, nagu ka kõige muuga, on nii, et pead ise järgi proovima ja siis otsustama, mitte kellegi teise maitset usaldama. (b)

                Comment


                  #9
                  väike ot:
                  kusjuures vahepeal oli plaanis teha nn. "peokõllid",et siis madalat olex hakanud andma 12"King audio ja kõrgetex siis mingisugune pasun.
                  aga hirm on selles,et võib tekida mega suur auk sinna kesksageduse kohapääle

                  aga ex vaatame,tundub,et tulebki jälle hakata kaste tegema ja endale oma maitse järgi buldooserid teha:P
                  [FONT=Geneva]Fuck da Bass economic!!!

                  Comment


                    #10
                    king mingi saast ju... :blink: otsingus on igasuguseid peokõlareid ka leida (y)
                    a muidu kui mingi väääga suur pidu ei ole (mingi linnahalli saal vms) siis s-90 hätta ei jää - omal kodus kuulan maja teises otsas ajalehte lugedes muusikat, kostab hästi (y).
                    aga noh helikvaliteet pole just kiita, aga s-90 on nagunii nii vana kõlar, et sealt paremat pole tahta...

                    Comment


                      #11
                      ex see king ole jahh saast,aga ma proovin vaadata seda heast küljest: koolis käiv poiss+odav bassielement=kui bassikas läheb läbi saab ta ruttu uue osta:P
                      kõrgeid hakax andma arvatavasti piezo kõrgsagedus,sest olen kuulnud,ets ee ei vaja filtrit.

                      mix ma neid kõlle tahan? vastus lihtne,mulle meeldib see,et aken kliriseb ja raffas,kes mu majast mööda läheb pöörab pead.KA peax pakkuma piisavalt palju bassi ja on odav.kõlareid hakax toitma esialgu odyssei 010.
                      [FONT=Geneva]Fuck da Bass economic!!!

                      Comment


                        #12
                        Endal mängib praegu piezo ja pyramid väga hästi kokku. Samas on see piezo mul müüa.
                        Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                        Comment


                          #13
                          Teate, D&B süngemad stiilid (underground jne) on nagunii põhiliselt vaid meeletu monotoonne ja totaalne müdin, nii et see teab mis kvaliteetset kõlli ei vajagi. Lükka s90 külge ja kui on vastav võimendi, siis paneb betooni värisema küll. Meil näiteks võib juba 15 vatti peale anda ja naabrid tulevad viiendalt korruselt ukse taha, meie elame esimesel. Vähemalt algul oli nii, nüüd on nad juba harjunud ja ma ise kah maha jahtunud. Mul muidugi s90 pole, kasutan paari-kolmekümnevatiseid riiulikõlareid, millel bass on täpsem ja kõrged ei kiunu.
                          Aga D&B atmosfäärilisem osa vajab küll kvaliteetset kõlarit, muidu osa helisid lihtsalt läheb kaduma. Ning vene kõlarid ilma väikese ümberehituseta jäävad siin lahjaks.

                          Siiski-kui tahad ka sünget müdinat täpsemalt kuulda, otsi miskit paremat... Pisemad kõlarid näiteks, sest suured bassikad kipuvad tekitama mingit ebamäärast ühtlast mürinat, millesse biit ära uppuda tahab....

                          Comment


                            #14
                            no KA ja pyramid on enamvähem samas klassis ju.
                            hetkel oman AC-35-021-1-tesid ja neist jääb vähex,saund on suht puhas,aga ikkagi jääb minujaox bassist vähex,selletõttu mõtlesingi,et ostax sm-1000-ed,aga need veic kallid minu jaox ja kuna olen nüüd kuulnud suht palju kriteeriumit nende kohta,sis lõpp otsus on jäänud isetehtud peokõllide kasux.

                            muuseas: kui palju need piezod maxavad???
                            kastid tulevad nagu supparilgi,ainult külge monteerin ka kõrged,loodetavasti jään tulemusega rahule ja nüüd vaja vaid oodata,millal sõber ac-d ära ostax ja saabki hakata ehitama
                            [FONT=Geneva]Fuck da Bass economic!!!

                            Comment


                              #15
                              jah Pyramid'i kohta ei oska öelda, aga KA pole küll õige siin võrdluseks tuua. Peale mürina ei tule KA supakast ju midagi. SM-1000 bass on vähemalt kõvasti viisakam ja peab ütlema, et isegi alla 30Hz veel tundlikkus ei lähe väga alla.

                              Comment

                              Working...
                              X