Teade

Collapse
No announcement yet.

probleemküsimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Küsin siis juba seda ka , et kuidas mõjub ressiiverile see kui ma panen erinevate ohmidega kõlarid mängima sellega , eriti hästi arvatavasti ei mõju, aga tahaks nagu kellegi targema arvamust kuulda.

    Comment


      #17
      Kas kõlari sisemusse saamiseks peab siis ainult need eesmised kruvid lahti kruvima , millega elemendid kinnitatud on, ei julge nagu eriti näppida ,ja mis värk selle filtriga on , kuda ma seda kontrollin(mis see on, mida teeb)?

      Comment


        #18
        Nu ma vaatan , et mu jutt viskas kopa ette .

        Comment


          #19
          Originally posted by gängsta@Oct 3 2005, 15:48
          Üks kõlar asetseb selja taga vasakut kätt , teine ees paremal käel. Ise istun lauaga seina vastas(keskel).
          Kas kõlareid ei peaks paigutama ühe seina äärde selliselt, et sein hakkaks basse võimendama? Kõllid siis mitte vastu seina, vaid seinast parajalt eemale.

          Comment


            #20
            Kas sa mõtled nii , et kõll on seina poole või lihtsalt seina lähedal?
            Nad muidu on seina lähedal kyll.

            Tahaks ikkagi kellegilt abi , kes omab estoniaid ,et mismoodi neid lahti saab teha?
            Kruvid on ainult elementide eest ära võtmiseks, selle esikaane avamiseks pole ühtegi spetsiaalset kruvi ja taga on ainult kruvid , millega saab terminali lahti võtta ??
            Ega ma seda esikaant kangutama ei pea ometi hakkama?

            Comment


              #21
              Aga kas see ei muuda bassi , kui vatti sees pole kõllil? Ma kõlli lahti ei teind ,aga väljast kyll näha polnud et kuskil vatti oleks <_< &#33;

              Comment


                #22
                Kui see inverter on õhutoru , siis ma mõõtsin ja see oli täpselt 200mm.

                Comment

                Working...
                X