Teade

Collapse
No announcement yet.

[Muudetud]s30 uued kastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    [Muudetud]s30 uued kastid

    Mul on siis 2 s30b-d ja tahaks neile uued kastid teha. link

    #2
    ja nüüd küsimus või mure? muidu idee on hea, ma ise ka vene tehnika fänn nii et anna tuld lõpp tulemus on minu arust alati parem kui lootsid.
    In SPL we Trust! 136,4 db

    Comment


      #3
      Mure seisneb siis selles, et millist materjali te soovitate ja mis on minu idees vale, ja mida annaks parandada?

      Comment


        #4
        Materjal pane nii paks kui võimalik. Vineer oleks parem sest saepuruplaat kardab niiskust ja kruve peab ka hellemalt keerama.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #5
          Ei näe mõtet sellisel asjal. Aga kui soov nii suur, siis proovi parem nii,et teed kaks iseseisvat kasti ning kumbagi kasti paned kaks madalsagedust ning, et heli ja välimust oleks, muretsed miski kvaliteetsema kõrge. Filtrid peaksid igaljuhul uued tegema, tööd kui palju.

          Comment


            #6
            Ma paneks s30 inverter (küljele) ja need teised kinnistesse (suht väikestesse) kambritesse. Usun, et s30 bassikad mängivad ikkagi madalamale. Teravate kohalt ei oska midagi kosta.
            Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

            Comment


              #7
              Originally posted by VieX@Oct 15 2005, 12:00
              Ma paneks s30 inverter (küljele) ja need teised kinnistesse (suht väikestesse) kambritesse. Usun, et s30 bassikad mängivad ikkagi madalamale. Teravate kohalt ei oska midagi kosta.
              Kui on kinnine kast siis ei ole nii madalad bassid, ja kui need veel väiksemasse kasti panna siis on parem tümps ja kui on inverterava ja suurem kamber siis on madalam bass.
              Öelge kui ma eksin. Siis põhjendage ka kui arvate, et teine paigutus parem oleks.

              Comment


                #8
                Jajah.. aga ma räägin, et s30 suudaks inverteris madalame mängida kui need teised.
                Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                Comment


                  #9
                  Originally posted by VieX@Oct 15 2005, 13:49
                  Jajah.. aga ma räägin, et s30 suudaks inverteris madalame mängida kui need teised.
                  Et siis teha s30-le natuke väiksemad kastid kui originaalis, kui tahan tümpsukaid neist?

                  Comment


                    #10
                    Tuleks ikka 2 kasti teha mitte kogu krempel ühte teha.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by DexXxTer@Oct 15 2005, 12:17
                      Siis põhjendage ka kui arvate, et teine paigutus parem oleks.
                      to Mafjoss.

                      Muudatusi on veel võimalik teha, kuna pole veel mahti saand hakata ehitama.

                      Comment


                        #12
                        Kui sul on üks suur kast tuleb heli ühest kohast ja levib toas kehvemini, aga kui sul on kaks kasti mõlemas nurgas levib heli üle toa paremini ja bassi tuleb rohkem

                        Comment


                          #13
                          Materjal peab olema sul kuiv ja bassikate jaoks parajalt paks (s30 piisab 2cm) ja küllaltki vastupidav. Kastid tee ikka hoolikalt, sest mida korralikumalt tehtud seda parema tulemuse heli osas saavutad.

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by mafjoss@Oct 15 2005, 19:05
                            Materjal peab olema sul kuiv ja bassikate jaoks parajalt paks (s30 piisab 2cm) ja küllaltki vastupidav. Kastid tee ikka hoolikalt, sest mida korralikumalt tehtud seda parema tulemuse heli osas saavutad.
                            Kas 1 cm 6-kihiline vineer on paras?

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by mafjoss@Oct 15 2005, 19:05
                              Materjal peab olema sul kuiv ja bassikate jaoks parajalt paks (s30 piisab 2cm) ja küllaltki vastupidav. Kastid tee ikka hoolikalt, sest mida korralikumalt tehtud seda parema tulemuse heli osas saavutad.
                              no ma ei tea mis tark sa paned aga kes loll hakkab märjast vineerist või saepurust midagi ehitama ? Kes hakkaks tegema mitte vastupidavast materjalist kasti ja seda tehes veel lohakalt? Siis ei oleks ju üldse mõtet kasti teha.

                              mitte et ma jälle kritiseeriks siis s30 bassidele sobib ka 16mm saepuru plaat ka.
                              Ja võimalikult õhukindlaks tee silikooniga vms.
                              In SPL we Trust! 136,4 db

                              Comment

                              Working...
                              X