Teade

Collapse
No announcement yet.

[Muudetud]s30 uued kastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by mafjoss@Oct 15 2005, 19:05
    Materjal peab olema sul kuiv
    Nii et siis nendest saepuruplaatidest mis alates jaanuaritormist räästa all seisavad pole mõtet teha siis vä?

    Ma arvan, et paksem saepuru tuleb liiga raske, teha vineerist, natuke raskem teostada, aga kast ise tuleb kergem ja ehk paremate heliomadustega kah.

    Comment


      #17
      Aga mõõtude osas on mul küll juba mõistus otsas.

      Comment


        #18
        OT
        igaljuhul kui ehitamiseni jõuad siis tee etapi käigus pilte ka sest mul vedelb ka pööningul kaks s30 ja äkki mudiks ka nad ümber
        Viljandis elan.

        Comment


          #19
          Originally posted by DexXxTer+Oct 16 2005, 10:53--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (DexXxTer @ Oct 16 2005, 10:53)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-mafjoss@Oct 15 2005, 19:05
          Materjal peab olema sul kuiv
          Nii et siis nendest saepuruplaatidest mis alates jaanuaritormist räästa all seisavad pole mõtet teha siis vä?

          Ma arvan, et paksem saepuru tuleb liiga raske, teha vineerist, natuke raskem teostada, aga kast ise tuleb kergem ja ehk paremate heliomadustega kah. [/b][/quote]
          Vaevalt et nii väikesed kastid sul väga rasked tulevad ning raske kast on parem kui kerge (stabiilsem).

          Comment


            #20
            esiteks, ühed "s30&#39;d" on nad sul sisuliselt kõik&#33; see tähendab, et madal/kesksageduse elemendid on põmst samad, peaks olema 10gd-34, 4 oomised. nendes väikestes kastides võivad küll olla pisut kõvem mudel...kas mudeli nimi teine on, seda ma ausalt öeldes ei teagi, kuid topeltmagnetiga variant peaks olema&#33; koonus, serv, raam ja sellised asjad on ühesugused...
            elementide andmeid sa ilmselt ei tea?&#33; mina ka ei tea, seega kastid pead lambist tegema, aga see on savi...tee natuke suuremad kastid kui need originaalid on, tunde järgi. mina ehitaks kinnised kastid, kuid võid ka inverteriga proovida :P
            materjaliks sobib ntx alates 16mm saepuruplaat või ka mingi 20mm vineer...niisket materjali ära loomuliklult kasuta
            keegi siin mainis, et saepuruplaat ei kannata niiskust, et vineer sellepärast parem...kui on ikka tõsine plaan vett peale tõmbama hakata, siis ei aita see vineer rohkem, samuti liimitud värk siiski&#33; et asi veekindla(ma)ks teha, oleks ikkagi mõistlik mingeid värve, lakke kasutada...seda mõlema materjali puhul. kuigi on tõsi, et saepuruplaadi korral on natuke kriitilisem.

            Comment


              #21
              Oma elemendi andmed saad siit.

              Comment


                #22
                mina ei teeks :huh:
                Eesti Streetrace Foorum
                http://www.vahtraleht.org

                Minu projektid
                www.zone.ee/SoundTuning/

                Kõik algajad ja edasi jõunud DJ ja ise muusika valmistajad võtke ühendust! (Aitame reklaamide teie muusikat)

                Comment


                  #23
                  Ei pane ikka ühte kasti, teen lihtsalt uued kastid. Katsun kõigepealt sellega hakkama saada. Kastid teen koolist virutatud vineerplaatidest 13 mm paksud.

                  Olli, minu saavutused on siin

                  Comment

                  Working...
                  X