Teade

Collapse
No announcement yet.

Kahe ribaline komplekt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kahe ribaline komplekt

    Tervist!
    Oleks siis plaat valmistada endale kahe ribaline komplekt.Kuna Visatoni hinnad praegu all siis sooviks kasutada Visatoni kõrgeid.
    Bassiteks tahaks kasutada midagi Audeselt, kuna Audese hääl mulle isiklikult väga meeldib.
    Kas keegi oskaks soovitada valjukaid mis sobiks oma vahel kokku.
    Hinna klass võiks olla 1000 eeki, valjukad+filtrid? Kas tuleks välja?
    Mäll-mäll

    #2
    Kui kasutada Audes 40W65-8 bassikaid, mõnda odavamat Visatoni tweeterit ja mitte just väga kalleid filtri komponente siis võibolla tuleb napilt välja.

    Comment


      #3
      Selle raha eest saad napilt ühe kõlari.

      Comment


        #4
        Aga 1500?
        Sellega mängiks välja?
        Mäll-mäll

        Comment


          #5
          sorri, et ma nüüd natuke siin retoorilist juttu ajan, aga:

          ma ei tea kust on tulnud selline mentaliteet, et mul mingi pisike rull pappi, ning selle eest tahaks nüüd ulmekõlareid saada. 1500 on selline summa, mille eest saad mingid 20 aastat vanad slaavi päritolu kõlarid, mis ei oma nägu ega tegu.
          üleüldse alustad sa valest otsast. mina näen asja nii, et kõlarite soetamine on veidi pikaajalisem ja mitte nii impulssiivne protsess, et ohvisatonilsoodukasmakanüüdmingidkastidkokkuklopsi nkohekohe. esimesena tuleks peeglisse vaadata ja mõelda, et mida ma nende agregaatidega üldse peale tahaksin hakata. sealt areneb edasi juba visioon millised need olema peavad. see sul umbkaudu olemas. edasi vastavalt visoonile tuleks valida komponente ja lõpuks nende hind kokku lüüa, varuga kusjuures. nüüd vaadata hetke rahaseisu ja lahutada see vajaminevast, ning mõelda kui palju ja millise aja peale saab ülejäänu kokku kogutud. siis peaksid eeldatavasti midagi head ja nauditavat ka saama, mitte kastitüübi ja paar elemendi nime, millega foorumis kõvatada.

          Comment


            #6
            Ma mõtlesin, et võiks olla mingid nn Arvuti kõlarid ja madalat otsa eriti pole neid esitama vaja saada, sest Audes 100w-100-6 tekitab bassi piisavalt.Sooviks midagi korralikku,puhast ja võimalikult naturaalset kesksagedust ja kõrgeid.
            Slaavi junne ma ei taha, sest mul on hetkel nendest s-90B'dest suht kopp ees:P Ei mängi nad bassi ega midagi.Ma mõtlesin, et võiks olla just kinnine kast, et see täpsem või nii?
            Vineer on olemas... kruvid terminal ja nö nipetnäpet pole probleem
            Et sooviks teada saada siis, et mis valjukad sobivad oma vahel:/ ja kus kohast filter lõikama peaks:/
            Mäll-mäll

            Comment


              #7
              no valjukate sobivuse koha pealt osta siis need mida siin foorumis juba küllalt palju kasutatud visaton sc10n oli vist ja w130s milles küss.

              Comment


                #8
                Originally posted by Zen@Oct 18 2005, 16:58
                sorri, et ma nüüd natuke siin retoorilist juttu ajan, aga:

                ma ei tea kust on tulnud selline mentaliteet, et mul mingi pisike rull pappi, ning selle eest tahaks nüüd ulmekõlareid saada. 1500 on selline summa, mille eest saad mingid 20 aastat vanad slaavi päritolu kõlarid, mis ei oma nägu ega tegu.
                üleüldse alustad sa valest otsast. mina näen asja nii, et kõlarite soetamine on veidi pikaajalisem ja mitte nii impulssiivne protsess, et ohvisatonilsoodukasmakanüüdmingidkastidkokkuklopsi nkohekohe. esimesena tuleks peeglisse vaadata ja mõelda, et mida ma nende agregaatidega üldse peale tahaksin hakata. sealt areneb edasi juba visioon millised need olema peavad. see sul umbkaudu olemas. edasi vastavalt visoonile tuleks valida komponente ja lõpuks nende hind kokku lüüa, varuga kusjuures. nüüd vaadata hetke rahaseisu ja lahutada see vajaminevast, ning mõelda kui palju ja millise aja peale saab ülejäänu kokku kogutud. siis peaksid eeldatavasti midagi head ja nauditavat ka saama, mitte kastitüübi ja paar elemendi nime, millega foorumis kõvatada.
                1500 raha eest saab ilusad stereo riiulid/sateliidid. Ise tegin selle raha eest ( no natuke läks ist rohkem) W130s + SC10n elementidega kõlarid. Olen tulemusega väga rahul. Selle raha eest parim. Materjal/pahtel/värv oli olemas. Raha läks ainult 2 x w130s, 2 x sc10n ja 2 x filtrid + terminalid.
                http://pilt.ee/view/406496/
                Alumist otsa toetab hetkel T200.

                Comment


                  #9
                  Aga millised filtrid tegid?
                  Kellel teha lasid?
                  Palju maksid?
                  Mäll-mäll

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by feel_the_bass@Oct 18 2005, 17:19
                    Ma mõtlesin, et võiks olla mingid nn Arvuti kõlarid ja madalat otsa eriti pole neid esitama vaja saada, sest Audes 100w-100-6 tekitab bassi piisavalt.Sooviks midagi korralikku,puhast ja võimalikult naturaalset kesksagedust ja kõrgeid.
                    Slaavi junne ma ei taha, sest mul on hetkel nendest s-90B'dest suht kopp ees:P Ei mängi nad bassi ega midagi.Ma mõtlesin, et võiks olla just kinnine kast, et see täpsem või nii?
                    Vineer on olemas... kruvid terminal ja nö nipetnäpet pole probleem
                    Et sooviks teada saada siis, et mis valjukad sobivad oma vahel:/ ja kus kohast filter lõikama peaks:/
                    normaalse võimu (amfiton 25 AC, Brig 001) järel on S09 minu arust suht normaalsed.
                    In SPL we Trust! 136,4 db

                    Comment


                      #11
                      Ma mõtlesingi mingi Amfiton Y-002 taha nad panna:P See kah suht toreda häälega:P
                      Mäll-mäll

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by feel_the_bass@Oct 18 2005, 21:29
                        Aga millised filtrid tegid?
                        Kellel teha lasid?
                        Palju maksid?
                        Filtritd tahtsin teha Visatono HW 2/70 NG 8 oomi kloonid. Kuna kõike jupe ikkagi ei saanud, siis ostsin originaalid. Siis oli ka visatonil soodus aeg tevalos. Selline valik tuli sellest, et wert tegi omale kõlarid samade elementidega ja HW 2/70 NG kloonidega. Kuna ta oli tulemusega rahul siis ei hakanud ma enam oma pead vaevama ja vehkisin maha. Olen ka väga rahul.

                        http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...40-5402&lng=est

                        Comment


                          #13
                          Ma nõustun täielikult "zen'iga". Minul endal on praegu ehitamisel kõlarid Alto II baasil. Planeerimist alustasin ma nii pool aastat tagasi. Elemendid ja muu tellisin 2 kuud tagasi ära alles. Alguses ma arvestasin kogu krempli peale 2400 eek ilma vineeri, liimi ja kruvideta. Lõpuks läks kokku ikkagi 2800 eeki. Ehitan neid nii aegamisi kooli kõrvalt nädalavahetustel. Loodan need vaheajal valmis saada, aga teisest küljest "kaua tehtud kaunikene" Soovitaksin Sul ikkagi veel mõelda natuke ja raha koguda ja sa saad kindlasti parema tulemuse.

                          Comment

                          Working...
                          X