Teade

Collapse
No announcement yet.

passiiv woofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    passiiv woofer

    Tervist!

    Tahaks siis teada spetside käest kuidas ma pean passiivse wooferi ühendama võimu taha, kuidas on õige? woofer on ise 6 oomine

    Pilt asub siin

    Aitääh

    #2
    Pilti ei näe.

    Mis woofer on? Üldiselt see niisama lihtne polegi.
    Võimuks on see NAD? Mis on teised kõlarid?
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      Võimendi on jah NAD C372 ja teised kõlarid seal taga on s50-ned 8 oomised praegu nagu A kõlarite alla pandud... wooferi lasin ühel kutil teha audese kõlar seal ja takistus on 6 oomi võimsus 160W

      Woofer on selline

      Comment


        #4
        et siis keegi ei oska nõu anda?

        Comment


          #5
          woofer audes 100w100-6?

          Comment


            #6
            Originally posted by Taavi130@Oct 20 2005, 08:03
            woofer audes 100w100-6?
            jap.. too sama

            Comment


              #7
              Kas nii võib panna et woofri - parema kanali miinusesse ja wooferi + vasema kanali plussi? Või on see ka oluline kumba kanali + või - ?

              Comment


                #8
                Originally posted by Silver23EST@Oct 20 2005, 12:27
                Kas nii võib panna et woofri - parema kanali miinusesse ja wooferi + vasema kanali plussi? Või on see ka oluline kumba kanali + või - ?
                kust sa selle pildi said? võimu taga on selline ? Kas sa võid üldse võimu sillata? Üldiselt see viimane sinu pakutud varjant on sildamine.

                Comment


                  #9
                  Originally posted by MK+Oct 20 2005, 18:18--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (MK @ Oct 20 2005, 18:18)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Silver23EST@Oct 20 2005, 12:27
                  Kas nii võib panna et woofri - parema kanali miinusesse ja wooferi + vasema kanali plussi? Või on see ka oluline kumba kanali + või - ?
                  kust sa selle pildi said? võimu taga on selline ? Kas sa võid üldse võimu sillata? Üldiselt see viimane sinu pakutud varjant on sildamine. [/b][/quote]
                  see on minu võimu skeem jah, ja ma võin võimendit sillata selline lüliti on kohe ka aga siis on võim nagu mono, 1 sõnaga ainult vasak kanal fungib sel juhul.. aga ma tahan teada kuidas ma selle passivse woofer võin ühendada? kui mul on seal juba enne 2 kõlarit ja töötab stereo reziimis

                  Comment


                    #10
                    või peab üldse woofrile eraldi võimu sebima?

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Silver23EST@Oct 20 2005, 17:56
                      või peab üldse woofrile eraldi võimu sebima?
                      1 võimalus. Teine võimalus on lasta intz&#39;ul teha subbarile selline lüli mis käib terminali asemele. Too näeb selline välja et viid võimust mõlema kanali juhtmed sisse ja siis vead sealt edasi kõlaritesse. Mul oli selline asi kui mul subbar oli.
                      Aktiivõim alati parem

                      Comment


                        #12
                        Ookey... aga kui ma nii panen nagu pildil mis siin all on.. kas nii võib midagi pekki minna? Või võib nii ka ühendada?

                        Mina ühendaksin nii

                        Comment


                          #13
                          - MONO + on ju suurelt peale joonistatud, sildamisskeem on olemas miks sa ise midagi juurde leieutad seal&#33;
                          Päris kindlasti ei tohi nii ühendata nagu sa joonistasid.
                          B kõlari + ja + käib see sub kui tahad otse võimu külge panna. Uuri manualist mitu oomi tohib sillatult taha ühendada- ega see auto võim ei ole.

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by Butcher@Oct 21 2005, 15:35
                            - MONO + on ju suurelt peale joonistatud, sildamisskeem on olemas miks sa ise midagi juurde leieutad seal&#33;
                            Päris kindlasti ei tohi nii ühendata nagu sa joonistasid.
                            B kõlari + ja + käib see sub kui tahad otse võimu külge panna. Uuri manualist mitu oomi tohib sillatult taha ühendada- ega see auto võim ei ole.
                            nojaa, aga kui ma võimu ära sildan siis on kõik mono ju, kuidas ma siis stereot saan kuulata? Ja sillatuna on kirjas et võib olla 8 oomi aga mul on subber 6-ne... ei tohigi siis üldse panna taha? Ma ei tea aga see kutt kes mulle supaka tegi ütles et nii võib ühendada et 1 supaka ots ühe kanali + ja teine ots teise kanali - ...lihtsalt mõtlesin et küsin üle

                            Comment


                              #15
                              see ka et sildamiseks mul on võimul eraldi lüliti üldse aga nagu ma ütlesin sel juhul lihtsalt kanalid liidetakse kokku ja kõik on mono :S

                              Comment

                              Working...
                              X