Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlarid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlarid!

    Kas on mõtekas osta selliseid kõlareid 1500 eeku eest + antakse kaasa veel radiotehnika y-101 võim..


    Kõlarid
    LG FE-2020E
    Takistus : 6 oomi
    RMS : 65W x 2 ch
    Max Power: 130W
    Gabariidid : kõrgus 33cm, laius 22 cm, sügavus 23cm

    Ma saaks veel loodetavasti tingida mingile 1200 eekule.. Mida kostate?
    Pilt: http://www.zone.ee/nokiapc/k%f5larid.JPG?2

    #2
    Ei ole mingit mõtet. Täiesti MÕTTETU pakkumine isegi 1000 eest ei võtaks. Need näevad välja nagu muusikakeskuse kõllid (võibolla ongi) ja midagi head sealt loota ei ole. Ma saaks aru, kui sa ostaksid selle võimu 600 kr eest ja need kõllid antakse peale, siis veel võibolla.

    MAX power 130W :lol: Seal on ehk see 65 W max ilma suurte moonutusteta ja 130w juures sulab lihtsalt ära.

    Comment


      #3
      Okei . Ütlen talle ära siis.

      Comment


        #4
        a11an'i postitus puhtalt oletuste põhjal, niiet enne kuulamist, katsumist, uurimist sa hetkel ammendatavat vastust küll ei tea.
        Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

        Comment


          #5
          Originally posted by VieX@Oct 23 2005, 13:44
          a11an'i postitus puhtalt oletuste põhjal, niiet enne kuulamist, katsumist, uurimist sa hetkel ammendatavat vastust küll ei tea.
          Esiteks on tegemist 6-e oomiste kõlaritega ja see võimendi minu teada soovib 8 - 16 oomi. Parandage mind, kui eksisin!
          Teiseks - päris koledad näevad välja ka ju :lol: .
          Kolmandaks läheb juba mõnitamiseks, sest y101 jääb max 130w kõllidele lahjaks.

          Comment


            #6
            Originally posted by a11an+Oct 23 2005, 13:45--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (a11an @ Oct 23 2005, 13:45)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-VieX@Oct 23 2005, 13:44
            a11an&#39;i postitus puhtalt oletuste põhjal, niiet enne kuulamist, katsumist, uurimist sa hetkel ammendatavat vastust küll ei tea.
            Esiteks on tegemist 6-e oomiste kõlaritega ja see võimendi minu teada soovib 8 - 16 oomi. Parandage mind, kui eksisin&#33;
            Teiseks - päris koledad näevad välja ka ju :lol: .
            Kolmandaks läheb juba mõnitamiseks, sest y101 jääb max 130w kõllidele lahjaks. [/b][/quote]
            parandan sõbral oli y101 mis oli nõus 4 oomiste kõlaritega.
            Aga 1200.- sellise komplekti eest on palju siin neid võime juba müüakse mingi 200.- ja 250.- no ja siis nende kõllide eest maksta mingi 1000.- oleks ikka ülim lollus.

            Comment

            Working...
            X