Teade

Collapse
No announcement yet.

kõlar s-30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõlar s-30

    mul endal on s-30 originaal kastid ja vene valjukad aga filtrid on kastist puudu kas keegi oskab aidata

    #2
    Filtrite teemal aitab sind kasutaja Intz.

    Comment


      #3
      S30 skeem
      teed skeemi järgi või arvutad näiteks Abo raamatu juhendite järgi uued.

      Comment


        #4
        Originally posted by a1@Nov 19 2005, 14:13
        S30 skeem
        teed skeemi järgi või arvutad näiteks Abo raamatu juhendite järgi uued.
        tänud

        Comment


          #5
          Originally posted by bassifiil+Nov 19 2005, 23:27--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (bassifiil @ Nov 19 2005, 23:27)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-a1@Nov 19 2005, 14:13
          S30 skeem
          teed skeemi järgi või arvutad näiteks Abo raamatu juhendite järgi uued.
          tänud [/b][/quote]
          nojah ma sain skeemi sõbrale edasi anda, kuid sellest jääb väheks.mulle öeldi selle järgi ei saa filtrit teha.
          vaja on teada
          millisele torule on vaja traat kerida
          mitu keeret
          ja kui jäme traat ja kui palju ytleb siis mul on 4 oomised s-30 kõlarid

          Comment


            #6
            Seal on ju poolide mahtuvused(mahutavused?) antud. Millihenrides, kui ei eksi. Iseasi on kuidas pooli kerides see mahtuvus kätte saada.

            Eggy@on elus ühe korra pooli mahtuvust mõõtnud ja see oli ka 8a tagasi "Raadioringis".

            Comment


              #7
              Multilayer Air Core Inductor Calculator
              Head susserdamist !

              Comment


                #8
                Originally posted by Eggy@Nov 23 2005, 00:14
                poolide mahtuvused(mahutavused?)
                induktiivsused.
                Sellest täitsa piisab, pooli südamiku valid vastavalt vajadusele (vast sobib südamikuta pool), südamik suurendab induktiivsust. Traadi jämeduse valid vastavalt voolule. Seejärel arvutad pooli ja kerid.

                Comment

                Working...
                X