Teade

Collapse
No announcement yet.

vanad vene kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    tee magnetist palun inimlikumad pildid, siis äkki on midagi võimalik välja lugeda.

    nii lähedalt ple mõtet...
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #17
      Simfonija kastid - sees 10" papp-membraaniga 6GD2, kesksageduseks 8" 4GD28 ja kõrge mingi 1GD**.

      Mida sa nendest ehitada siis tahad? Ma ütleks, et tümpsurelvad nad hoolimata oma suurusest pole - lainelise pappäärega valjukad ei kannata suurt liikumisamplituudi välja.
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #18
        Originally posted by intz@Nov 27 2005, 21:53
        Simfonija kastid - sees 10" papp-membraaniga 6GD2, kesksageduseks 8" 4GD28 ja kõrge mingi 1GD**.

        Mida sa nendest ehitada siis tahad? Ma ütleks, et tümpsurelvad nad hoolimata oma suurusest pole - lainelise pappäärega valjukad ei kannata suurt liikumisamplituudi välja.
        mingid kõlarid, teleka taha, arvuti taha, eriline peomees ei ole, et peaks nüüd karjuma nii et naabrid ka püsti ei seisa, aga mingit heli võiks nad ju teha.
        Aga ehk saab mingi komponeerida kõige halvema(d) neist kolmest uute vastu vahetada ja uus kast. k
        Kõiki välja vahetada ei taha, pole niipalju raha.
        Muide, mitu W nad umbes olla võivad.

        Comment


          #19
          Vatte on ehk natuke üle 10. Aga ega neid palju paremaks ei tee võrreldes sellega kuidas nad tehasest tulid (kui kõik valjukad ja muu on korras), filtreid ilmselt võiks natuke kohendada.
          Samas mõned lampvõimu omanikud on just nende originaal heli peale sillas.

          Comment


            #20
            Originally posted by moi@Nov 28 2005, 09:35
            Vatte on ehk natuke üle 10. Aga ega neid palju paremaks ei tee võrreldes sellega kuidas nad tehasest tulid (kui kõik valjukad ja muu on korras), filtreid ilmselt võiks natuke kohendada.
            Samas mõned lampvõimu omanikud on just nende originaal heli peale sillas.
            et siis pmtslt ei ole mõtet neist midagi aretada ?

            Comment


              #21
              Originally posted by wooosh+Nov 28 2005, 14:49--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (wooosh @ Nov 28 2005, 14:49)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-moi@Nov 28 2005, 09:35
              Vatte on ehk natuke üle 10. Aga ega neid palju paremaks ei tee võrreldes sellega kuidas nad tehasest tulid (kui kõik valjukad ja muu on korras), filtreid ilmselt võiks natuke kohendada.
              Samas mõned lampvõimu omanikud on just nende originaal heli peale sillas.
              et siis pmtslt ei ole mõtet neist midagi aretada ? [/b][/quote]
              on ikka, kaskvõi kogemuse mõttes ja sportlikust huvist h34r:
              In SPL we Trust! 136,4 db

              Comment


                #22
                Originally posted by Sicon00+Nov 28 2005, 18:45--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Sicon00 @ Nov 28 2005, 18:45)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                Originally posted by wooosh@Nov 28 2005, 14:49
                <!--QuoteBegin-moi
                @Nov 28 2005, 09:35
                Vatte on ehk natuke üle 10. Aga ega neid palju paremaks ei tee võrreldes sellega kuidas nad tehasest tulid (kui kõik valjukad ja muu on korras), filtreid ilmselt võiks natuke kohendada.
                Samas mõned lampvõimu omanikud on just nende originaal heli peale sillas.

                et siis pmtslt ei ole mõtet neist midagi aretada ?
                on ikka, kaskvõi kogemuse mõttes ja sportlikust huvist h34r: [/b][/quote]
                aga on mul siis mõtet mingi vineerit teha jne. et siis ei tahaks palju raha raisata

                Comment


                  #23
                  vineeri ära raiska lindlalt sest see ei vaja isegi niisugust jäikust.

                  Comment


                    #24
                    eh, siis ma eiviitsi küll teha
                    ma kogun nati raha ja ostan korralikud elemendid omale
                    palju maksma läheks et saada noormaalsed kõlarid, mingi 40-50W

                    Comment


                      #25
                      Hind sõltub eelkõige, mis firma elemente ja mis klassist elemente osta. Kui tegu esimeste ise ehitatud kõlaritega, siis soovitan julgelt Visatoni KIT&#39;e.
                      Alto I http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...40-5966&lng=est
                      Alto II http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...40-5967&lng=est

                      Comment


                        #26
                        oh, niiipalju raha mul ka ei ole

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by beatvoiceboy@Nov 28 2005, 18:59
                          vineeri ära raiska lindlalt sest see ei vaja isegi niisugust jäikust.
                          Ma ütlesin ju kohe, et ei ole mõtet vineeri peale raisata. :huh:
                          In SPL we Trust! 136,4 db

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by wooosh@Nov 28 2005, 19:34
                            eh, siis ma eiviitsi küll teha
                            ma kogun nati raha ja ostan korralikud elemendid omale
                            palju maksma läheks et saada noormaalsed kõlarid, mingi 40-50W
                            A, mix sul nüüd huvi ära kadus kui vineeri kasutada ei ole mõtet? Saepurust saad ka kvaliteetsed kastid kui oskust on.
                            In SPL we Trust! 136,4 db

                            Comment


                              #29
                              hei kuule&#33;&#33;&#33;&#33;ma tahan neid kõlareid endale.Koos kastidega.Need peaks kidra taga head soundi andma.Räägi hinnast mes
                              muusika on kuulamiseks

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by tuumik@Nov 30 2005, 00:46
                                hei kuule&#33;&#33;&#33;&#33;ma tahan neid kõlareid endale.Koos kastidega.Need peaks kidra taga head soundi andma.Räägi hinnast mes
                                no ma ei tea
                                ma ei oska arvata
                                paku oma hind, pakkuge teised ka kui palju võiks olla
                                (vabandust et vale foorumi osa, ei hakka uut osa sellele tegema)

                                Comment

                                Working...
                                X