Teade

Collapse
No announcement yet.

105 iluvõre gabariidid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    105 iluvõre gabariidid

    Nimelt kuna tehas on 2005a. juba puhkusele läinud ja ei suuda iluvõre selle aasta sees enam tarnida, siis oleks ma väga tänulik, kui keegi abivalmis foorumiküljastaja mõõdaks oma Audes 105 iluvõre kinnituste vahed ja need siia postitaks... muidu jääb kõlariehitus selle taha toppama... :unsure:

    kindlasti on kellelgi see mudel olemas, või töötab poes kus selline kõlaripaar müügis... päris ise ei tahaks mõõdulindiga poodi kasti lammutama minna

    #2
    Mis asja sa teed? Kloonid 1:1le Audeseid?
    Ole originaalne, kujunda ise vajalik kate.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      hmmm... 1:1'le kindlasti mitte... kast on teine, viimistlus teine, summutus teine, aga kõla ma loodan on sama hea kui mitte ehk parem... iluvõre koha pealt ma ei näe põhjust miks seda ise teha, suht selline pusimise värk ma leian...

      oot aga ple siis kellelgi neid mõõtmeid ?

      Comment


        #4
        vot nüüd juhtuski midagi kummalist... nimelt kui ma 017 iluvõred tellisin ala 2a tagasi... siis oli tüki hind ~150.- aga nüüd öeldi mulle noorest tehnikust, et 105'e iluvõre maksab ~300.- tükk... olgugi et on mõõtmetelt palju väiksem kui 017 ja peaks nagu odavam olema aga võta näpust... seega jätsin nad tellimata...

        aga iluvõre vaja ikkagi kõlaritele aretada... nüüd siis selline küsimus et iluvõre riide ma vast ajaks kuskilt välja... aga mis materjalist iluvõre raami ehitada ?

        on kellelgi kogemusi ?

        Comment


          #5
          Mul on varsti..hakkan kõlarit ehitama ja isa ütles et teeme ise..ta suht korralik, päris aiatraati ta ei pane
          Eks näis mis mõtted tal peas on.
          Vaesel ajal on kärbes ka liha.

          Comment


            #6
            No pagan, ei peaks ju olema nii raske oma fantaasiat kasutada ja see iluvõretükike valmis teha! Ma päris täpselt ikkagi ei saa aru, miks ta just mm pealt peab olema originaalisarnane?

            Tüüblid eeldavad 10 mm paksust materjali, kui oled kaval ja oskad trikitada, saab ka õhemaga hakkama.
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7
              ega ta ei peagi olema originaali sarnane... mul kast ju tunduvalt suurem... ruumala on sama kui originaalil, ainult kasutan 16mm MDF'i asemel hoopis 22mm MDF'i !

              Lähen uurin kas saan puumarketist mingi tüki vineeri... sinna sisse ehk annaks selle isase tüübli kinnitada ja ehk on ta isegi piisavalt jäik... ja 1cm paksust raami ma nüüd küll ei tahaks... pigem lõikan selle isase keerme osa pooleks.

              Comment


                #8
                nonii... puumarketist ei saa peksa ka... neil on mingid 5m² suurused tükid ja kogu lugu... vajamineva jupi leidsin TVMK'st...

                Comment

                Working...
                X