Teade

Collapse
No announcement yet.

Viimane vint

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    nonii... võtsin nüüd sõnaraamatu lahti ja uurisin mis sa täpsemalt selle bandbassi küsimuse all mõtlesid ja taipasin kohe kus on viga... nimelt nende piltide alusel mis ma üles olen pannud võis tõesti jääda mulje et ma ehitan bassikõlarit... tegelt see nii ei ole... ehitan hoopis modifitseeritud audes 105'te, mis on teatavasti 2ribaline !

    ja siis kui asja valmis saan, panen ühe korraliku teema siia püsti kus on kõik pildid algusest kuni lõpuni !

    oota aga nüüd ikkagi... kui mul see peits ära kuivab... siis mida ma pean enne tegema kui võin ta selle põhi Tikkurila mööblilakiga katta ?

    Comment


      #17
      väga kenad ju.
      Jälle oma mõõblitegemisest: kuna tegu on peitslakiga siis ma jätsingi mööbli puhul selle lõpetatuks ja ei lakkinud.

      Comment


        #18
        aga kuidas üldiselt tehakse... jäetaksegi peitsitud kujul või poleeritakse millegagi ?

        hetkel mulle tundub ka täitsa OK, las kuivab veel

        Comment


          #19
          Kui kasutasid peitslakki, siis pole vaja midagi rohkem teha.
          Tegelikult on peits ainult toonimise vahend ja sõltuvalt kandematerjalist (vesi või lakk) erinevad edasised lõpliku viimistluse meetodid.
          Poleerimiseks on see kiht liialt õhuke, sest poleeritakse ikka lihvitud pinda. Kui mööbli tootmisel kasutati valamist, siis seal kippus jääma pind tuhm ja lainetav, selle kõrvaldamiseks lihviti ja poleeriti.
          Käsitsi pole mõtet - see ei anna midagi juurde.
          Head susserdamist !

          Comment

          Working...
          X