Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlarid BEAG HX 301

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlarid BEAG HX 301

    mida kujutavad endast sellised kõlarid:
    pilt

    mul on selliseid 2tk ja need on täiesti tutikad...

    kas on neist mõtet midagi aretada?

    #2
    Sa maha ei taha müüa?

    Comment


      #3
      Kui asjatundja staatuses foorumi tegelane tahab mult neid ära osta siis ma järeldan seda, et ega need vist niiväga juustud elemendid ei ole...

      mind paneb imesatma nende elementide nii suur tundlikkus... kas see on reaalne? (97db)

      Comment


        #4
        Originally posted by RaunoCCE@Jan 10 2006, 08:36

        mind paneb imesatma nende elementide nii suur tundlikkus... kas see on reaalne? (97db)
        on küll reaaalne
        ega sul nendest pilte pole ??

        Comment


          #5
          Sobivad hästi lampvõimule! B-)
          Kõik meeldiv tuleb lambist...

          Comment


            #6
            Pildid teen kas õhtul või homme hommikul...
            need mis minul olemas need on 8oomised

            Comment


              #7
              võtaks 1200.- 2 tykki.

              Comment


                #8
                No reaalne ikka jah.Minu 30GD-301 on samuti sellesse kanti tundlikkused.Profi kõlaritesse madalat otsa mängima kõlbavad küll(tagant poolavatud kast + kõrgsageduselement).Sobiks lampvõimendi 35W nimivõimsusega kõlari kohta.
                The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                Projektide pildid
                Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                Comment


                  #9
                  Originally posted by RaunoCCE@Jan 10 2006, 08:36
                  Kui asjatundja staatuses foorumi tegelane tahab mult neid ära osta siis ma järeldan seda, et ega need vist niiväga juustud elemendid ei ole...

                  mind paneb imesatma nende elementide nii suur tundlikkus... kas see on reaalne? (97db)
                  Midagi erilist nad ka pole, kuid nad on kasutamiseks lairiba kastides avatud faasiinverteriga ja kõrgete osas ruuporvaljukale ehk ionofonile, pole eriti tümaka kastidele sobivad. Rohkem nagu erikasutuseks ja seda lampvõimule. Kuna tegelen ainult selliste lahendustega olen asjast huvitatud. Kui on soovi neid müüa ,siis räägiks privas edasi. Tingimusel, kui kui membraanid on terved ja heas seisukorras valjukad. Nende puuduseks, võiks lugeda piiratud sagedust kõrgete osas ainult 7000Hz, kuid midagi annab nendega teha küll.

                  Comment


                    #10
                    Need kõlarid ei ole kahjuks müügis ma tahtsin lihtsalt natuke infot elementide kohta...
                    keda huvitab sis elemendid näevad välja sellised:
                    Pilt 1
                    Pilt 2
                    Pilt 3
                    Pilt 4

                    Comment


                      #11
                      IMO midagi erilist need kõlarid pole - vaiksest õrnast kuulamisnaudingust ei saa juttugi olla! Bass on suur, aga ta ei ole mõeldud võimsalt liikuma - liikumisamplituud on liiga väike.
                      Võimalik, et neil on keskmisest suurem tundlikkus, aga kas just 97 dB, ma väga kindel ei ole.
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #12
                        Päris mürki just ei võta aga olen neid näinud mingi BEAG või Vermona kidrakastide sees.Sagedusriba järgi ta ikka kidrastuff on.BEAG valjukatest niipalju,et nad(lavatehnika)kõik olnud eeskujuliku tundlikkusega ja enamasti mingi tuntuma firma kloonid. B-)
                        Kõik meeldiv tuleb lambist...

                        Comment


                          #13
                          Need valjukad käivad minuteada paaris.Tuttav pillimees tõi analoogsed valjukad ümber kerimiseks(16R->8R).Paberite järgi oli ühe valjuka Fres pisut madalam(sellel valjukal oli membraan ka pressimise teel joonetatud keskelt).Tundlikkust oli ikka meeletult originaal kõlarit ei oska öelda...
                          The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                          Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                          Projektide pildid
                          Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                          http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                          Comment


                            #14
                            Vs: Kõlarid BEAG HX 301

                            nüüd on need kõlarid müüa/vahetada...
                            http://tevalo.ee/foorum/showthread.php?t=25767

                            Comment

                            Working...
                            X