Teade

Collapse
No announcement yet.

Jamo 365

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Jamo 365

    Pakutakse selliseid isendeid nagu JAMO D 365 põrandakõlarid.Link
    Rääkige kellel on reaalseid kogemusi nendega.Planeerin neid 2x50W lampvõimule.
    Tundlikkus on 96dB,Pnom 200W,Pshort 365W,35-20000Hz,jne.
    Kõik meeldiv tuleb lambist...

    #2
    http://www.capitani.be/cgi-bin/catal...?parent=346881


    http://www.capitani.be/cgi-bin/catalog/pro...id=346602&lang=



    Vaevlen ja otsin lahendusi, lairibale.Uurisin elu ja võimalik tellida 2 nädalat ooteaeg ja maksumus 1000.- lähedal. Mida arvata asjast. Avatud faasipöörajaga kastile või siis ONKEN tüüpi. Mulle ei meeldi see suur võimsus!

    Comment


      #3
      et siis minu poolt ka üx küsimus nende jamode kohta.
      kust neid osta saab ja mis hinnaga?
      [FONT=Geneva]Fuck da Bass economic!!!

      Comment


        #4
        Ei aja ka suurt võimsust taga(omal ajal lärmi ja müraka sees oldud küll ) kuid Jamo -sid pakutakse väga normaalse hinnaga ja
        inimene kes pakub on neid hästi hoidnud.Ostetud on need 2000 aastal Taanist.
        Päris hea tundlikkus ka.

        Eminence on põhiliselt bändistuff.Olen kokku puutunud Kappa Pro 18" elementidega ja ka 12" Gamma lairibadega.Hea - kui mitte öelda väga hea-taasesituskvaliteet.
        Kuidagi tunne ütleb ,et see Beta -10CX on see õige B-)
        Tellida saab neid ka Pillipoest.Olen sealt mõnda asja tellinud ja aega kulus ühel juhul nädal ,teisel juhul 3 nädalat
        Kõik meeldiv tuleb lambist...

        Comment


          #5
          Originally posted by svamm@Jan 12 2006, 22:04
          et siis minu poolt ka üx küsimus nende jamode kohta.
          kust neid osta saab ja mis hinnaga?
          Need konkreetsed Jamod maksid Taanis aastal 2000 5500DK e.ca 11000EEK. B-)
          Tallinnas müüb Jamo - Audiocenter,Kiisa 8.
          Kõik meeldiv tuleb lambist...

          Comment


            #6
            Huvitav oleks nüüd teada täpset hinda, mina uurisin TEVALO kaudu seda asja.Tegelikult on seal üks probleem mis närvidele käib ja nimelt on ta küllaltki küürakas ja madal otsal on küllaltki suur langus.Kui leiaks nüüd mõne sellise mehe, kes on asja oma käega katsunud ja ütleks arvamuse.Istun EL34 otsas ja üle 65W midagi enam tulemas pole ja ega tuppa pole sedagi vaja ainult, et on võimalik suuresti asja korrigeerida kui vaja tuleb, kuid on meeldivam kui saaks läbi ilma korrektsioonita. Kõrgete otsale on nii või teisiti ionofoni vaja.Kurat seda värki teab, pole ise selle isendiga kokku puutunud ja mingit kogemust pole.Oleks veel mingigi kuulamise kogemus, siis oleks tunuvalt lihtsam.

            Comment


              #7
              Oli mul üle 15 aasta toas vana KPT-1(statsionaarne kino aparatuur) kast ja seal oli RIGA-10 toru sees ja heli oli võrratu, kuid eks aeg tegi oma töö ja nüüd tahaks asja uuemas lahenduses taastada. Need praegused kummipumbad on nii nagu nad on.Ega momendil ei kurda, kuid tahaks paremat! Sellest ka need küsimused ja kahtlused.

              Comment


                #8
                Fostex ja AER...Noh hind ka vastav&#33;Eminence tundub selline kuldne kesktee olevat.Nendega mis mina kokku olen puutunud olid küll lampide taga nagu laululinnud.See küür jah <_< ...Võib olla tasandab kõlarikast seda?
                Tõeline pettumus on olnud Monacori lairibad :angry:
                Kõik meeldiv tuleb lambist...

                Comment


                  #9
                  Originally posted by maaalune@Jan 12 2006, 22:43
                  Fostex ja AER...Noh hind ka vastav&#33;Eminence tundub selline kuldne kesktee olevat.Nendega mis mina kokku olen puutunud olid küll lampide taga nagu laululinnud.See küür jah <_< ...Võib olla tasandab kõlarikast seda?
                  Tõeline pettumus on olnud Monacori lairibad :angry:
                  Seda muidugi. Kui olen veendunud, et mäng väärib küünlaid siis kokku ei hoia ja pealegi raha tuleb ja raha läheb. Pealegi teen ma endale.

                  Comment


                    #10
                    to humax:kui huvitab onken tüüpi kõlar, siis ega see ei pea nüüd ilmtingimatta olema lairiba. kõik oleneb muidugi sellest ka kui palju sul seal kodus ruumi on.onkenis võid kasutada näitex altec 416-8B või jbl 2226H. petit onkenis originaalis altec 414-8B. ja kui ruumi hoopis napilt võid ehitada veel mini onkeni. tipi mini onken googlesse. muidu jbl 2226H on 8 oomine aga sama teise tähega on ka 16 oomi(markeeringu täht ei tule kohe meelde) ja ka altec 414-16b on olemas(16 oomi), ainult ma ei ole vaadanud tema andmeid aga arvan ka see peax sobima onkenisse

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by walwal@Jan 12 2006, 23:42
                      to humax:kui huvitab onken tüüpi kõlar, siis ega see ei pea nüüd ilmtingimatta olema lairiba. kõik oleneb muidugi sellest ka kui palju sul seal kodus ruumi on.onkenis võid kasutada näitex altec 416-8B või jbl 2226H. petit onkenis originaalis altec 414-8B. ja kui ruumi hoopis napilt võid ehitada veel mini onkeni. tipi mini onken googlesse. muidu jbl 2226H on 8 oomine aga sama teise tähega on ka 16 oomi(markeeringu täht ei tule kohe meelde) ja ka altec 414-16b on olemas(16 oomi), ainult ma ei ole vaadanud tema andmeid aga arvan ka see peax sobima onkenisse
                      Aga oskad Sa öelda Eesti tingimustes, kust neid saab või milline firma on maaletooja.Mis riba laiusesse puutub siis eelistatav on ikkagi võimalikult laia ribaga.

                      Comment


                        #12
                        to humax:maale ei too neid keegi ja ei hakka ka tooma. kahjux.soovitan ebayd. usa ebays(altec) on suurem valik. aga seal peab ka arvestama sellega, et toll tuleb veel lisax.. ja muidu veel lairibadest, neid sobivaid võid leida veel siimensi, klangfilm, jensen nimede alt.aga ikka ebay.-saksa ebay näiteks, seal liigub neid üsna tihti.

                        Comment


                          #13
                          Tundub,et Eesti oludes suht vähe levinud eksemplarid need 365-ed.Tuleb kaup ära teha,egas midagi&#33;Kes ei riski ei joo ka... :P
                          Vaikselt kuulates oli küll sound haruldaselt puhas ja jõulise bassiga. B-)
                          Kõik meeldiv tuleb lambist...

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by humax@Jan 12 2006, 21:46
                            http://www.capitani.be/cgi-bin/catal...?parent=346881
                            http://www.capitani.be/cgi-bin/catalog/pro...id=346602&lang=
                            Vaevlen ja otsin lahendusi, lairibale.Uurisin elu ja võimalik tellida 2 nädalat ooteaeg ja maksumus 1000.- lähedal. Mida arvata asjast. Avatud faasipöörajaga kastile või siis ONKEN tüüpi. Mulle ei meeldi see suur võimsus&#33;
                            Hmm...
                            Beta CX10 on nagu koaksiaal, mitte lairiba?
                            Kui lairiba Eminence´lt, siis pigem juba Beta LT12?
                            Viimase hind oomipoest tellides tundub üsna sõbralik. Mida ta tegelikkuses väärt on, oleks tõesti huvitav teada.

                            Maaalune - vabandan, et teemast mööda

                            Comment


                              #15
                              Kui kuidagi ei saa,siis ehk siit saab mõndagi... B-)
                              Kes soome keelt ei mõista saab ka inglise keelega hakkama.Asukoht Helsingi.
                              Kõik meeldiv tuleb lambist...

                              Comment

                              Working...
                              X