Teade

Collapse
No announcement yet.

kõlari katte riie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõlari katte riie

    suht mõtetu teema aga tahtsin küsida et http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=923 siin on kirjas ainult et se on 140 cm lai aga kui pikk se on. Või äkki on kellegil seda üle natuke jäänd ja müüks mulle nati odavamalt maha

    #2
    Pikkust on seal täpselt niipalju kui sul vaja läheb, arvan et üle meetri natuke, kuna meetri pikkuse tüki hind Noores Tehnikus on 70kr.

    Comment


      #3
      seal on kirjas et 110 kr palju ma selle eest saan. mull olex umbes 140x100 vaja.Võib olla isegi natuke vähem. Aga ma arvestasin et alati tuleb natuke rohkem osta

      Comment


        #4
        Originally posted by rihard@Jan 18 2006, 17:05
        seal on kirjas et 110 kr palju ma selle eest saan. mull olex umbes 140x100 vaja.Võib olla isegi natuke vähem. Aga ma arvestasin et alati tuleb natuke rohkem osta
        siis saadki niipalju ju.
        Laius on antud ja pikkuse määrad ise jooksvates meetrites, ehk siis 1m 110 eek

        Comment


          #5
          ok äitähh sain aru. aga ma ei hakka uut teemat tegema.teie kui kogenud millega seda riiet kõige parem liimida on kuskil ma nägin ka midagi aga enam ei leia seda teemat ülesse.

          Comment


            #6
            Mina olen seda riiet liiminud kuuma liimiga (püstol ja liimipulgad on müügil enamus koduextra kauplustes) liim võtab tugevalt kinni riide. Soovitan igaljul!

            Comment


              #7
              Kas kuumliim mügarikke ja kühme ei jäta riide alla??? Ise pakuks välja spray liimi 90.- tehnikus saadaval. Ei mingit riide eraldi fikseerimist, pind liimiga kokku riie peale, silud käega üle ja kinni ta ongi

              Comment


                #8
                no se spray liim natuke kallis teeks ma siis sellist tööd koguaeg. aga ma mõtlesin natuke ise ka ja tulin selgusele et äkki moment aitaks kui millegagi laiali ajada.või on liiga paks on kellegil kogemusi

                Comment


                  #9
                  Originally posted by rihard@Jan 18 2006, 21:13
                  no se spray liim natuke kallis teeks ma siis sellist tööd koguaeg. aga ma mõtlesin natuke ise ka ja tulin selgusele et äkki moment aitaks kui millegagi laiali ajada.või on liiga paks o kellegil kogemusi
                  moment liimiga saab vabalt teha. ise pole teinud aga näinud ja lugenud kus kasutatakse moment liimi. tuup läheb ära kasti peale (oleneb ka kui suur kast on ja kui paksult panna)

                  Comment


                    #10
                    Ei jäta kuum liim mingeid mügarikke kui hiljem pressi alla paned, võid pressiks vabalt suuri raamatuid kasutada.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by kass@Jan 18 2006, 21:35
                      Ei jäta kuum liim mingeid mügarikke kui hiljem pressi alla paned, võid pressiks vabalt suuri raamatuid kasutada.
                      kas üldse pressi alla panna jõuad, kuum liim kuivab ju nii kiirelt?!

                      Comment


                        #12
                        njh nädalavahetusel teen kasti valmis siis selle riide tellima. Juu siis näeb kuidas välja tuleb. kui huvi siis võin pildid ka panna aga ma arvan et ei ole kõik on juba näinud milline se riidega kast on.

                        Comment


                          #13
                          kuivab küll kiirelt aga press suruv hiljem kohad kus mügarikud on ilusti sirgeks. Muidugi tuleb riie võimalikult kiirelt pressi alla saada. (järk järgult liimides nihutad ka pressi edasi)

                          Comment


                            #14
                            no ma arvan et kuum liim jääb ära ei hakka seda selle töö pärast just ostma. aga vähemalt tean kunagi et sellega saab hästi :P

                            Comment


                              #15
                              pane pildid ka pärast. tahaks näha mis sul kokkuvõttes valmis sai

                              Comment

                              Working...
                              X