Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes Excellence

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audes Excellence

    Nagu näha siis meie lemmik kodumaine firma areneb ka edasi... nimelt on väljas uus seeria: Excellence - kui nüüd parameetreid uurida, siis on suht ilusad numbrid seal vähemalt kirjas

    Lähemalt lugeda siit: Audes

    #2
    Originally posted by tanel96@Jan 24 2006, 17:03
    Nagu näha siis meie lemmik kodumaine firma areneb ka edasi... nimelt on väljas uus seeria: Excellence - kui nüüd parameetreid uurida, siis on suht ilusad numbrid seal vähemalt kirjas

    Lähemalt lugeda siit: Audes
    huvat kas need kõlarid on lihtinimesele ka kättesaadavad on ? mõtlen seda et mis hinnaklassis need on 20 000.- ?
    TeamRMS

    Comment


      #3
      näevad välja nagu credo line ..... minujaoks pole mitte midagi erilist.

      aga kui keegi siin juhtub olema, kes on kuulanud mõlemat, nii credo line kui ka excellence, siis võiks öelda, mis häält teevad, ja mis vahe neil on .

      Comment


        #4
        Credost olen kuulanud Studio ja Blues kõlareid. Vägagi hea mulje jätsid, nauditava kõlaga helipilt, väga "soe" sound kusjuures.
        Allkiri.

        Comment


          #5
          Välimusele paistab olevat väga suur rõhk pandud B-) Tea kas seespool ka sama ilus on

          Comment


            #6
            Huvitav, et eid mudeleid seal nii palju on . Minu teada ainus valmis variant sõitis Las Vegasesse. Või mul on vananenud info. :unsure: Mis seis praegu on ja kas hindadega on selgust, proovin uurida. Aga ei tasu loota, et nad eriti odavad on. Sest hinna paneb paika ameerika turg.
            Excellence on heli poolest muu tase võrreldes credoga, nii nad väitsid. Kui see nii on siis tuleb bluesidele asendust vaatama. B-)

            Comment


              #7
              Originally posted by ripspeed@Jan 25 2006, 10:58
              Lähemalt lugeda siit: Audes

              huvat kas need kõlarid on lihtinimesele ka kättesaadavad on ? mõtlen seda et mis hinnaklassis need on 20 000.- ?
              [/quote]
              Korruta vähemalt kahega.

              Comment


                #8
                Originally posted by Novembre@Jan 26 2006, 09:36
                Esmalt postitatud ripspeed,Jan 25 2006, 10:58 poolt
                Lähemalt lugeda siit: Audes
                huvat kas need kõlarid on lihtinimesele ka kättesaadavad on ? mõtlen seda et mis hinnaklassis need on 20 000.- ?

                Korruta vähemalt kahega.
                [/quote]
                hmm mis seal siis niipalju maksab :S? seasi midbass ja tweeter ? või lihtsalt puhas kasum ? sest ega see materjal teab mis kallis ei ole ju ei ole ju tehtud punasest puust vms :P
                TeamRMS

                Comment


                  #9
                  Ma olen mingil ajal vaielnud hinna teemal Ühes teises foorumis audese direktoriga. Siin on vist ka sellest juttu olnud. Ühesõnaga Eesti turg on nii väike, et midagi ei määra. Ja nad on sunnitud siin hoidma skandinaavia ja ameerika hindu. See oli edasimüüjate tingimus.
                  Ja see, et seal kõlarites kasu sees pole midagi imelikku. Iga tootmine tahab kasumisse jõuda. Pane veel maksud juurde. Tean, et töö excellence kallal käis viimased 2a. Nii et ei ole nii lihtne, et ainult sease pead ja puu korpus.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by Novembre@Jan 26 2006, 16:55
                    Ma olen mingil ajal vaielnud hinna teemal Ühes teises foorumis audese direktoriga. Siin on vist ka sellest juttu olnud. Ühesõnaga Eesti turg on nii väike, et midagi ei määra. Ja nad on sunnitud siin hoidma skandinaavia ja ameerika hindu. See oli edasimüüjate tingimus.
                    Ja see, et seal kõlarites kasu sees pole midagi imelikku. Iga tootmine tahab kasumisse jõuda. Pane veel maksud juurde. Tean, et töö excellence kallal käis viimased 2a. Nii et ei ole nii lihtne, et ainult sease pead ja puu korpus.
                    hmm mina kui võhik kõlarite alal (olen uurind ainult subbakaid) arvaksin küll et see kasum küündib 50% kõlari hinnast st kui maksab paar 40k siis puhas kasum on 20k .
                    TeamRMS

                    Comment


                      #11
                      Öeldi ju, et hinna määrab välisturg - seega hinnaklassis, mis kulutaks usa ettevõte uurimistööde, vastava tehnika, spetsialistide palkade, tootmisruumide, materjalide peale.
                      Seega kellel raha vähe - konsultatsioonid spetsidega, valigu elemendid, kasti/filtri arvutused, lasku kast prof. puidutöömehel teha. Nii peaks maksimaalse hinna/kvaliteedisuhte saama.
                      -

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by ripspeed@Jan 26 2006, 19:29
                        hmm mina kui võhik kõlarite alal (olen uurind ainult subbakaid) arvaksin küll et see kasum küündib 50% kõlari hinnast st kui maksab paar 40k siis puhas kasum on 20k .
                        selline suhtumine pärsibki asjade eest normaalse hinna küsimist.

                        tootearendus, eriti veel sellises valdkonnas ei ole mitte odav lõbu. Novembre ilmselt vettpidava jutu järgi kestis asjade väljatöötamine kaks aastat - teisenda see nüüd töötundidesse. ma ei väidagi, et see kestis miski 40h nädalas, aga kaks aastat on siiski pikk aeg. mul ka ila tilgub nende kõlarite peale ( eriti teades veel millisest klassist on bluesid) ja karta on, et niipea ma neid veel ei soeta, aga olla pahane kalli hinna pärast on küll liiast. kui hind on vastav ja inimesed toodet ostavad selle headuse pärast, siis olgu see puhaskasum isegi 100%. järelikult on asi seda väärt.

                        niimõnigi isetegija võiks jalad korralikult alla saada kui saaks töö eest vastavat hinda küsida - seda meie turg paraku ei luba, kuna igal pool nähakse pigem valmistaja poolt "ratsa rikkaks" suhtumist, kui tahet pakkuda kvaliteetset toodangut, samas oodates selle eest inimlikku tasu.

                        Comment


                          #13
                          nagu näha siis käib hinna üle paras diskussioon... kuna see mudel Eestis veel müügil ei ole, siis täpset hinda öelda ei oska... küll aga õnnestus paar nädalat tagasi Audese helilaboris Alfred Vassilkoviga paar sõna rääkida. Excellence seeria läheb suures osas just välisturule... ja selle seeria lipulaev Excellence 5 peaks oma hinna poolest sarnanema Orpheusele.

                          Comment


                            #14
                            Tõesti oleks tore neid kuskil kuulda!
                            Aga erilist heameelt teeb ka see, et need on TÕELISELT KAUNI DISAINIGA! Kuna pildid on üleval, siis paraku saabki esialgu ainult välimusest rääkida. Kui nad tõesti teevad ka sama head häält (või paremat?) nagu Bluesid, siis peaks olema tegu küll müügihitiga. Soovin et Audesel hästi läheks!
                            On ju rahakad melomaanid huvitatud samavõrra nii heast helist kui ka disainist. Et miks see disain siis nüüd nii oluline on? Eks sihtgrupp, kellele need mõeldud on, ole vast tavaarusaama järgi varakam ja nendele on lisaks helikvaliteedile ka disain kui osa elustiilist sama oluline. Senised Credo line'i kõlarid polnud ju mitte inetud, aga mingist erilisest disainist nende puhul ka rääkida ei saanud. Tüüpspoon (kas pöök või teak) meenutas ikka nõukaaegse direktorikabineti polirovka-viimistlust (eriti kohmakas on siinjuures spooniga kaetud paneeli serv), siis Excellence'i disain on hoopis teine tera!
                            Olen kuulnud, et disainilt üheks kaunimaks kõlariks on peetud soomlaste Amphion Xenoneid, siis Excellence'd on kindlalt neile võrdväärsed!

                            Tubli, Audes!

                            Comment


                              #15
                              Loogilisem on et hind tuleb neil kuhugi 50k + kanti aga ei ütleks et väga ilusa disainiga kõlarid. See kergelt koonusja suunajaga Seasi kõrge ei sobi kuidagi esipaneeli ja teiste valjukatega kokku. Eriti koonuse üleminek esipaneeliks ja seal vahel olev rant. Piltide järgi pole muidugi erilist mõtet disaini arvustada aga kahtlused ja kõhklused on.

                              Comment

                              Working...
                              X