Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes Excellence

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Audes Excellence

    Esmalt postitatud Fos poolt
    Kui kusagilt Excellence seeria kõlarid 5k'ga saad, siis anna teistele ka teada.
    Ühesõnaga ma soovitan Maa peale tagasi tulla ja 5k eelarvega saad omale ehk mõned Visatoni asjad.
    Vabandan oma väljendusoskuse pärast!
    Tahtsin öelda, et kasutatud Excellence eest olen nõus maksma rohkem, kui 5000 krooni.

    Comment


      #47
      Vs: Audes Excellence

      Kiirelt vaadates leidsin letihinna 94kEEK ($8995 USD per pair). Ma pole küll kursis, mis nad Eestis maksavad, aga järelturu väärtus võiks olla heal juhul pool leti hinnast ehk siis 47 kEEK mis pole arvatavasti sinule ja minule ja paljudele teistele taskukohane. Kui sulle meeldib nende välimus siis usun, et saad omale lasta märksa odavamalt valmistada SEAS'e elementidega analoogsed kõlarid.

      Comment


        #48
        Vs: Audes Excellence

        Esmalt postitatud Fos poolt
        Kiirelt vaadates leidsin letihinna 94kEEK ($8995 USD per pair). Ma pole küll kursis, mis nad Eestis maksavad, aga järelturu väärtus võiks olla heal juhul pool leti hinnast ehk siis 47 kEEK mis pole arvatavasti sinule ja minule ja paljudele teistele taskukohane. Kui sulle meeldib nende välimus siis usun, et saad omale lasta märksa odavamalt valmistada SEAS'e elementidega analoogsed kõlarid.
        Tänud info eest!
        Kaubamajas müüdavad Excell. 5 olid vist mingi 42k.
        Olen kuulnud Audese kohta, et varem olid neil Eestis müüdavatele toodetele dotatsioonid - sealt ka madalamad hinnad võrreldes ülejäänud maailmaga. Kuid enam neid dotatsioone ei pidanud olema...

        Comment


          #49
          Vs: Audes Excellence

          Esmalt postitatud Fos poolt
          ... saad omale lasta märksa odavamalt valmistada SEAS'e elementidega analoogsed kõlarid.
          Kõlarid ei ole ainult elemendid.

          Comment


            #50
            Vs: Audes Excellence

            Ei viitsi uut teemat tekkitada. Ex 3 AMT tegi maailma debüüdi Muncheni näitusel. Hind ca 10k $ (http://www.stereotimes.com/post/high...munich-report/). Ei tea kas naerda või nutta . Siin ka üks galerii https://plus.google.com/photos/10172...521?banner=pwa . Albumites on päris palju Audese toodangu pilte heas kvaliteedis. Audes ise kahjuks ei pea õigeks oma lehekülge uuenda.

            Comment


              #51
              Vs: Audes Excellence

              Katsetused selle elemendiga Audeses, pilt tehtud ligi kolmveerand aastat tagasi: http://www.upload.ee/image/2723205/105.jpg
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #52
                Vs: Audes Excellence

                Olen kuulanud Audese kõlareid väga põhjalikult pikema perioodi jooksul. Vana Excelence seeria juures oleksin eelistanud Bluesi tema üldise meeldivama ja pehmema helikuulamise atmosfääri pärat. Exellence andis täpsust juurde ( paremad filtrikomponendid ) kuid heli kokkuvõttes pikemal kuulamise väsitas rohkem kui Blues. See on minu arvamus ja ei midagi muud. Seepärast jätkasin otsinguid , mis avardaks edasi mu audiokuulamise arusaamu. Seal aastal sain kogemuse kanada firma Verity Audio kõlaritega. See ruumilisus , neutraaslus ja täpsus , mida suudavad edastada Julien Pelchat poolt loodud kõlarid, oli vaieldamatult parim kogemus, mida olen viimastel aastatel leidnud. Samas pole muusikakuulamine väsitav ja kõlarid suudavad heliemotsiooni edastada ka väikestel helitugevustel. Kõlarid mängivad hästi nii lamp- kui ka transvõimudega.
                Parem emotsioon helist - tõsine põhjus tehnika ümbervahetamiseks ! Hea tehnika on see, mida te ostaksite ülejärgmisena.
                Õppige tundma helitasemete vahesid ja tehke valik parima helinaudingu , aga mitte odavaima hinna või suure hinnalanduse järgi !

                Comment


                  #53
                  Vs: Audes Excellence

                  Altec, kuidas (ja kas) saaksite võrrelda need Audesed Triangle firma kõlaritega? Eriti pakub huvi võrdlus Triangle Antal EX'iga.
                  Tänan.

                  Comment


                    #54
                    Vs: Audes Excellence

                    Esmalt postitatud gljuk poolt Vaata postitust
                    .... kuidas (ja kas) saaksite võrrelda need Audesed Triangle firma kõlaritega? Eriti pakub huvi võrdlus Triangle Antal EX'iga.
                    Tänan.
                    Mul olemas vana versinon Excellence 5 (10" bassakas + passive), ning Excellence 1.
                    Ex5 võid võrdlema Magelan Quatuor-iga, aga Magelanid on natukene "igavad". See ei olnul võrdlemine saamas toas, aga üldimpression kuidas Magellanid mängivad.

                    P.S. Ex3 AMT: Inimised kes kuulunud neid Münchenis ütlevad et välimis oli parem kui heli...

                    Comment


                      #55
                      Vs: Audes Excellence

                      Esmalt postitatud gljuk poolt Vaata postitust
                      Altec, kuidas (ja kas) saaksite võrrelda need Audesed Triangle firma kõlaritega? Eriti pakub huvi võrdlus Triangle Antal EX'iga.
                      Tänan.
                      Saate võrrelda oma kõlareid Audese müügipunktis Tallinnas kui nendega ise kokku lepite . Mina rääksin ainult enda isiklikest kuulamiskogemusest
                      Parem emotsioon helist - tõsine põhjus tehnika ümbervahetamiseks ! Hea tehnika on see, mida te ostaksite ülejärgmisena.
                      Õppige tundma helitasemete vahesid ja tehke valik parima helinaudingu , aga mitte odavaima hinna või suure hinnalanduse järgi !

                      Comment


                        #56
                        Vs: Audes Excellence

                        Esmalt postitatud D.D.D. poolt Vaata postitust
                        P.S. Ex3 AMT: Inimised kes kuulunud neid Münchenis ütlevad et välimis oli parem kui heli...
                        Kust kohast see heli tuleb? 50e kesk, AMT natuke üle 100e, oma bass, mille suhtes paljud review-d ka eelmistel mudelitel midagi head ei kirjutanud. Plus veel inseneering ei ole sellel tasemel, mis eelmistel mudelitel. Endal praegu kodus Orpheus-d testimisel, igas aspektis paremad kui Blues, aga minu arust oma hinda ei õigusta.
                        Esmalt postitatud Altec poolt Vaata postitust
                        Seal aastal sain kogemuse kanada firma Verity Audio kõlaritega. See ruumilisus , neutraaslus ja täpsus , mida suudavad edastada Julien Pelchat poolt loodud kõlarid, oli vaieldamatult parim kogemus, mida olen viimastel aastatel leidnud. Samas pole muusikakuulamine väsitav ja kõlarid suudavad heliemotsiooni edastada ka väikestel helitugevustel. Kõlarid mängivad hästi nii lamp- kui ka transvõimudega.
                        Räägi ka Verity Audio hindadest.
                        viimati muutis kasutaja Novembre; 06 m 2013, 14:54.

                        Comment


                          #57
                          Vs: Audes Excellence

                          Verity hinnad on kohased kvaliteetkõlarile ja ostja peab arvestama, et ta võib selle kõlariga elada pikemat aega. Kes ei usu võib ise aja jooksul , kui kuulata paljusid kõlle, ise selles veenduda. On olemas firmasid kes ütlevad et tegutsevad oma kvaliteedinishis ja nende kõlarite hind algab üleüldse 28.000 EUR ( TAD näiteks ). See on ju päris uskumatu , eks? Kuid kui seda heli kuulata ja sellega harjuda, siis hakkab aru saama , et miks see nii palju maksab. Kuid ise arvan oma kogemuste põhjal, et nauditavat heli alla 4-5 KEUR maksvatest kõlaritest on raske loota. Verity hakkab 5,5 KEUR pihta. Olen kuulanud paljusid-paljusid kalleimaid kõlle , mida ei tahaks pikemat aega kuulatagi. Eks igaüks leiab endale parima.Mis puutub Audes Excellence seeriat siis meeldis mulle just NR. 3 kõige rohkem.
                          viimati muutis kasutaja Altec; 07 m 2013, 08:17.
                          Parem emotsioon helist - tõsine põhjus tehnika ümbervahetamiseks ! Hea tehnika on see, mida te ostaksite ülejärgmisena.
                          Õppige tundma helitasemete vahesid ja tehke valik parima helinaudingu , aga mitte odavaima hinna või suure hinnalanduse järgi !

                          Comment


                            #58
                            Vs: Audes Excellence

                            Kust kohast see heli tuleb? 50e kesk, AMT natuke üle 100e, oma bass, mille suhtes paljud review-d ka eelmistel mudelitel midagi head ei kirjutanud. Plus veel inseneering ei ole sellel tasemel, mis eelmistel mudelitel.
                            Kustkohast sa seda infot ammutad ? AMT natukene üle 100 euri? mis ettevõtte oma see siis on. Minule tunudb, et see on mundorfi oma (vähemalt sisu) ja see pigem sinna 150-180 euri kanti. Tegelikkuses peaks nagu väga märgatava edasimineku kõrges otsas andma, detailsust ja täpsust peaks juurde ikka tulema. Miks siis inseneering kehvemal tasemel on ?

                            Altec'iga nõus kui vaja uusi põrandakõlareid siis tõesti alates 5000 eurist on neid võimalik leida, riiulikõlarite puhul võib vist peaaegu poolitada selle summa. Need verity pisikesi (finn oli vist mudel) on õnnestunud kuulda, need on küll ühed väga head kõlarid, sound on väga hea minule meeldis.

                            Comment


                              #59
                              Vs: Audes Excellence

                              Kui kunagi omale AMT või sarnaseid valjukaid otsisin, jäi mulle küll mulje, et Mundorf on ainult sildistaja, tegeliku töö teeb keegi teine aga kes, seda ei tea. Võibolla eksin, väga kindel ei ole.

                              Comment


                                #60
                                Vs: Audes Excellence

                                Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
                                Kustkohast sa seda infot ammutad ? AMT natukene üle 100 euri? mis ettevõtte oma see siis on. Minule tunudb, et see on mundorfi oma (vähemalt sisu) ja see pigem sinna 150-180 euri kanti. Tegelikkuses peaks nagu väga märgatava edasimineku kõrges otsas andma, detailsust ja täpsust peaks juurde ikka tulema. Miks siis inseneering kehvemal tasemel on ?
                                Pole 100% kindel aga peaks see olema https://www.solen.ca/pub/index.php?c...&s2=1&s3=2&s4=. Peale Alfredi äraminekud inseneeringuga tegeleb suurte kogemusteta inimene.
                                Tood mõne näite Eestis saada olevatest alates 5000e kõlaritest? Läheks hea meelega kuulaks.

                                Comment

                                Working...
                                X