Teade

Collapse
No announcement yet.

Custom Audes 105 -> Valmis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Custom Audes 105 -> Valmis

    Kuidas ma kõlarid ehitasin

    Nii, natuke juttu ka siis juurde... see on teine kõlariehituse projekt, mis mul käsil on olnud. Nende ehitamiseks kulus kõvasti üle aasta, kuna vahepeal tegelesin raha ja motivatsiooni kogumisega ja aasta aega viibisin ka sõjaväes.
    Kastid on valmistatud 22mm MDF'st... viimistletud on kirsispooniga, mis on lakitud mahagoni peitslakiga... natuke erinevat tooni on, kuna lakkisin kastid erineva tehnikaga. Kastid on ehitatud täielikult iseseisvalt, välja arvatud esipaneeli värvimine, selle lasin teha ühes mööblifirmas. Hetkel on veel puudu iluvõred... nendega läheb veel natuke aega.

    Kõik küsimused ja arvamused on teretulnud

    #2
    väga ilus, eriti meeldib värvi lahendus! jõudu ja jaksu edaspidiseks
    TeamRMS

    Comment


      #3
      Kena välimus, pole midagi öelda.
      Luxman LV-105/ st.hübriid-lampvõim
      Denon PMA700V/ st.võim
      Pioneer PD-S705/CD keerutaja
      Käsitööna valmistada lastud monovõim
      Peerless/Vifa elemantidega kaheribalised

      Comment


        #4
        B-) Audes mis audes, polegi kuulnud selliseid. Mis sa ise nende helist arvad? Võrrelnud oled? Ntx NR1 vms riiulikastidega
        S A C
        Siberian Audio Concept

        Comment


          #5
          väga raske on kirjeldada heli... nimelt väga kalli otsa kõlaritega mul kokkupuude puudub, st. ei ole neid üldse kuulnud... audese toodangut olen natuke helilaboris kuulnud ja siis mõnes elektroonika poes. Konkreetselt võin öelda, et minu esimene projekt 017... heli poolest mina neil kahel küll vahet ei tee... parameetrite järgi on 017 muidugi võimsam, aga võimsuses ei peitu ja kvaliteet.. ma ise leian et selle hinnaklassi kohta üsnagi hea tulemus, kirjutasin mingi spets plaadi ka mille abil kõlareid hinnata...

          midagi ei riiva kõrva, samas olin ma sõjaväes ka demineerija nii et selle kõrvakuulmisega ei pruugi mul kõige parem lugu olla

          Comment


            #6
            korralik töö

            Comment


              #7
              No tõesti sa oled väga tublisti need teinud

              Värv on ilus ja just kui kõik oleks ühtlane punane olnud oleks kole natukene olnud, see must paneel sobib sinna hästi.

              Tubli! :P
              Vaesel ajal on kärbes ka liha.

              Comment


                #8
                Väga ilus töö!

                Ainuke, mis ma teisiti oleks teinud on see, et oleks juhtmed jootnud ka terminali ja elementide külga, mitte kasutanud klemme.

                Jõudu ja jaksu edasi!

                Comment


                  #9
                  Väga cheffid kõlarid!!! Ise võiks ka osata nii teha



                  Jätka samas vaimus...

                  Comment


                    #10
                    Juhtmeid ei jootnud ma elementide külge seepärast, et siis on pärast hea kerge välja võtta kui vaja peaks olema, muidu tarvis hakata lahti jälle jootma.

                    Comment


                      #11
                      Õigel tevalo foorumlasel on jootekolb 24H kuum :unsure:

                      Comment


                        #12
                        väga hea kes siis need õiged foorumlased on siin? :lol: :lol:

                        Comment


                          #13
                          väga kena kõlaripaar, kas tohib küsida mis on selles riista nimi millega nii ümmargusi ringe ja süvendeid saab?
                          Viljandis elan.

                          Comment


                            #14
                            no ümmargusi ringe saab igasuguste asjadega, näiteks lendteraga ja käsitsi saab ka teha... näiteks terminali agud tegin mõlemad käsitsi, aga see mida sina silmas pead on vist esipaneelide süvendid... neid tehakse puidufreesiga.

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by tanel96@Feb 5 2006, 23:29
                              no ümmargusi ringe saab igasuguste asjadega, näiteks lendteraga ja käsitsi saab ka teha... näiteks terminali agud tegin mõlemad käsitsi, aga see mida sina silmas pead on vist esipaneelide süvendid... neid tehakse puidufreesiga.
                              väike OT veel sry:

                              frees kyll, aga täpsemalt palju maksab jne sest puidu freesid on ju ka lihtsalt puuri moodi asjad, samas on olmas ülafrees, am ei tea aks sellega saabgi siis äkki :unsure:
                              Viljandis elan.

                              Comment

                              Working...
                              X