Teade

Collapse
No announcement yet.

PROJECT HIGH-END DnB SPEAKERS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by Martti@Feb 7 2006, 07:58
    kõrge= 1200-30000Hz
    kas selliste Hz idega olex ideaalne kesk=(1200-7500)Hz
    madal= 7500Hz

    ?
    ei saanud su postist eriti aru
    ma pakun et umbes nii:
    kõrg 4000 - ....... (ülespoole)
    kesk 200 - 4000
    bass 0 - 200

    Need väga umbespakutud
    Üldiselt need kes filtreid teha mõistavad peavad teadma kust lõigata

    Comment


      #17
      kui alla tahad tiw200 panna ja üles G 20 SC,siis keskele sobiks näiteks http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...&lng=est.Lõiked võiksid teha u 400-450 hz ja 2,5-3 khz.ülemine lõige pigem kõrgemat järku.
      ps.miks sa üldse selliseid kõlareid tahad,neil keskmine tuleb u. 81-82 db.

      Comment


        #18
        UNI, mix just see? http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...ng=est.Lõiked

        Keskmist oli vaja kuna muidu pidi auk jääma?!?
        on see tõsi, nende elementide puhul?!?

        (1200-7500Hz)kas see on auk?

        (Ärme juuksekarva lõhki aja&#33 B-)
        Denon AVR-3300/Marantz CD-6000/Philips DVP-3010/6xPioneer S-CR50-K/2x S-90

        Comment


          #19
          mind huvitab see, et mis valemi järgi sa uni keskmist tundlikkust arvutad ?

          Comment


            #20
            Keskmine on pakutud umbes,kuid kui sa suvatseksid vaadata karasid ja arvestada filtri takistustust,ning ning proovid seda saada nii enam vähemgi sirget,mõistad seda isegi-ei mingit tuumafüüsikat.
            Ja Martti,pakkusin seda keskmist,kuna seda proovind,suht meeldiv,ning ennekõike väga lihtne kasutada,mis ma usun sulle kahjuks ei tule.

            Comment


              #21
              ei ega ma paha pärast ei küsinud... filtreid pole kunagi ise arvutanud... sellepärast tunduski huvitav... mul füüsika praktikumides just praegu selline osa tulemas nii et saab tarkust varsti juurde. Aga iseenesest 80db HighEnd kõlari kohta on küll liialt madal... järelikult tuleb elemente paremini valida !

              Comment


                #22
                Originally posted by tanel96@Feb 8 2006, 11:04
                ei ega ma paha pärast ei küsinud... filtreid pole kunagi ise arvutanud... sellepärast tunduski huvitav... mul füüsika praktikumides just praegu selline osa tulemas nii et saab tarkust varsti juurde. Aga iseenesest 80db HighEnd kõlari kohta on küll liialt madal... järelikult tuleb elemente paremini valida !
                vai et siin ehitatakse High end kõlareid? :huh:

                Comment


                  #23
                  Aga iseenesest 80db HighEnd kõlari kohta on küll liialt madal... järelikult tuleb elemente paremini valida !

                  Tanel96 milline on siis õige HE kõlar B-) ja õiged db? ??????

                  Krt ära jama aja ma tahax juba poodi minna teema läheb hapux
                  Denon AVR-3300/Marantz CD-6000/Philips DVP-3010/6xPioneer S-CR50-K/2x S-90

                  Comment


                    #24
                    Hi endiga on selline lugu,et mina pole ikka päris kindel milline see on.Halvast tundlikkusest see et vaevalt sõltub.Kuid esimese kõlariprojektiga ja selliste teadmistega hi end-no ok.Samuti ei istu see nii v'ga tykkides kinni,kuid need,mida hetkel endale otsid pole ka see.Hi fi oleks hea s6na kuhupoole püüelda.

                    Comment


                      #25
                      HI-End on see, mis tuleb peale HI-FI'd... ühesõnaga siis kui raha ei ole takistuseks, kõige kallimad detailid + maksimaalne varajasem kogemus + metsik uurimistöö..

                      ühesõnaga kogu elu püüdled selle poole, ja siis ehk kunagi saavutad

                      no kui audese HI-END'e vaadata... siis tundlikkus on ikka üle 90db
                      __________________________________________________ ________
                      aga ma arvan et ära väga definitsioonis kinni ole... ma arvan et kui siin targemad vennad on neid elemente soovitanud siis võid vabalt ära osta ja asja kokku "keevitada"... tee kõvasti pilte ka, siis on pärast huvitav uurida.

                      Comment


                        #26
                        Audesega on nii,et poseidon 88 ja orpheus 87 db , hi end,rohkem seda sealt ei tea.Sinu hi endi definitsioon on tegelikult suht tobe(minimaalselt Ale acoustics tykid ,vanim insener,ning kokkuvõttes ainult sealt tulebki...sry),aga ikkagi, peale hi fid tuleb veel kõvasti hi fid.
                        Olen netis suurepäraseid definitsioone näinud,kuid kuidas saavutada ei tea,ei mõtlegi.Selles sul täiesti õigus,et definitsioonis kinniolek väga mõtetu on.Isegi pärssiv teinekord.

                        Comment


                          #27
                          <_<
                          Denon AVR-3300/Marantz CD-6000/Philips DVP-3010/6xPioneer S-CR50-K/2x S-90

                          Comment


                            #28
                            kõrge: http://www.visaton.com/english/artikel/art_266_1_8.html
                            kesk: http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...-312-00&lng=est
                            madal: http://www.visaton.com/english/artik..._768_1_19.html

                            box: 22mm MDF; 66,3l
                            (kas elemendiga on kaasas kinnisele või lahtisele kastile mõeldud liitrid(bassikas)?)

                            Laske nyyd kriitikal lennata&#33; :angry:
                            Denon AVR-3300/Marantz CD-6000/Philips DVP-3010/6xPioneer S-CR50-K/2x S-90

                            Comment


                              #29
                              Bass: GF200, mähised järjestikku. Sel valjukal suurem tundlikkus. Kasutatakse ka sellises high-end kõlaris nagu Solitude.
                              Kesksagedus: AL 130 M.
                              Lõikesagedused valiksin 200 ja 5000 Hz.
                              Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                              Comment


                                #30
                                kesksagedus kahtlane
                                sellel valjukal pole kuskil mingeid liitreid näidatud, kasti maht tuleb ise arvutada

                                Comment

                                Working...
                                X