Teade

Collapse
No announcement yet.

XE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    XE

    tere kas keegi oskab õelda kui suure kasdi peaks 160watisele woofrile tegema äki keegi teab mõõtmeid ilgelt vaja

    #2
    80ha on paras, kuid üle 92,7 ei soovita!Hakkab ise laulma
    The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
    Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
    Projektide pildid
    Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
    http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

    Comment


      #3
      Originally posted by Cheopps@Feb 3 2006, 12:58
      80ha on paras, kuid üle 92,7 ei soovita!Hakkab ise laulma
      ei.80 hektarit on tiba liiga palju. 78,4593295 on täpselt paras. sinna juurde on ka arvestatud valjuka enda hektarid ja siis veel kastimõõdu hektarid.

      p.s. hektar on üks hea sõna

      Comment


        #4
        keegi cm ei viitsi seda välja arvestada pole ennem kasti teinud asi on selles mul präägu on kast aga ma arvan et selline ei aita tahaks ikka sellist mis teeks täiega heat tümmi

        Comment


          #5
          Originally posted by madis014@Feb 3 2006, 16:34
          keegi cm ei viitsi seda välja arvestada pole ennem kasti teinud asi on selles mul präägu on kast aga ma arvan et selline ei aita tahaks ikka sellist mis teeks täiega heat tümmi
          On alles lahe postitus sul viimane, ületasid ennast õigekirjaga.
          :angry: Aga äkki aitab.... "mis kast sellele, kui sellel on 180w".... teemadest, Modedele paneks südamel selliste teemade kiire kustutamine- jäävad ära asjatud positutsed ning postituste kogumine ja mõttetu läbu.
          S A C
          Siberian Audio Concept

          Comment


            #6
            Madis. otsi internetist selle valjuhääldi andmed, ning postita need siia foorumisse.
            Selleks, et kasti arvutada, ei piisa absoluutselt elemendi võimsustaluvusest (sellest tegelikult ei olene mitte midagi)

            PS: Foorumisse postitades on kasulik kinni pidada õigekirjareeglitest, nt. komasid ei keela keegi kasutada, otsa nad ka ei saa. nad lihtsustavad postituse lugemist (või antud juhul teevad võimalikuks )

            Comment


              #7
              no sry kui tulevad kirja vead ma alles 14aastane ja esta koolis veits kehva! Kahjuks pole selle woofri kohta netis andmeid see täiesti tundmatu ma tean ainult nii palju XE,160watti,4ohm,CW802A. vb saab noortehniku poest selle kohta andmeid aga netis küll pole.vähemalt mina ei leidnud :unsure:

              Comment


                #8
                aga palun: kõik andmed siin olemas...

                Esimene link
                Teine link

                Comment


                  #9
                  tänx nüüd sain õiged andmed
                  8"woofer
                  4ohm Impedance
                  80watts RMS,160watts Max. power
                  1,5" Aluminium Voice Coil
                  30 Oz Ferrite Magnet

                  Comment


                    #10
                    Nüüd on veel värvi ka vaja. Nende parameetritega pole kasti tegemisel suurt midagi teha. Vaja on T/S parameetreid.


                    [ot] Esimesel lingil nägin ma mingeid tundamatuid märke(nagu UTFi ja ISO sõda), ainuke arusaadav sõna puudutas ühte terkvaratootjat. [/ot]
                    Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                    Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                    Comment


                      #11
                      kust saada soukest parameetrit T/S

                      Comment


                        #12
                        mis se T/S ültse tähendab?

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by madis014@Feb 5 2006, 11:18
                          mis se T/S ültse tähendab?
                          T/S e. Thiele-Small e. elementi iseloomustavaid parameetreid B-)

                          Siit saad täpsemalt lugeda
                          -=Just chillin´ in the underground,keepin´ low profile=-

                          Comment


                            #14
                            milleks läheb kasti ehitamisel sellist assja vaja sry alles algaja selle pärast küsin

                            Comment


                              #15
                              Sellejärgi arvutatakse kasti suurus.
                              Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                              Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                              Comment

                              Working...
                              X