Teade

Collapse
No announcement yet.

S-90F Kõlarid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S-90F Kõlarid.

    Ma ~3 tundi järjest jutti lugenud seda foorumit.
    Ja nüüd tekkis selline isu midagi teha, aga kuna mul pole kuskil mingeid kõlareid võtta , siis mõtlesin,et äkki annab S-90 kõlaritega midagi ette võtta,et nad paremini mängiks.
    Ühe inimesega ma arutasin seda,ja ma jõutsin järeldusele, et uus kaabel oleks hea.Originaal pidi igavene buss olema.Mis kaabel tuleks valida?
    Kõlarit päris laiali ei tahaks lammutada, mõtlesin,et kui natukene vatiini sisse juurde panna,et ehk aitab see ka.
    Ahja see led värk on ka päris huvitav. Mitu V need ledid tavaliselt on,või need tulukesed.Leiutaks endale ka miskit Inverter-i, ma loodan,et seda võib ikka nii nimetada.
    Et siis soovtage,mida annaks juurde teha.
    Lähi ajal võtan ise ka mingi projekti ette!
    Tänud.
    Väike edit:
    Natukene lollid küsimused, aa mis teha,uudishimu kiusab.
    Mõtlesin,et teeks esimeseks projektiks mingi aeg bass kõlari.
    Kas 500 krooni eest saab mingi bass kõlari?( st. mingi ikka saab,aga mis oleks selle raha eest hea).
    Ja kas mul oleks võimalik see oma võimule taha panna? võim: hi-fi y-101. Peaks olema 2x20w RMS.KUi saaks,siis istuks bass kõlar ilusti laua alla:P jalge juurde.

    #2
    y 101 sobib visatoni t200

    Comment


      #3
      Kindel et võimendab ära?
      Kui see on nii, siis on hea.
      Aga ma ei suuda enam kuidagi leiada üht subwoofrit mille siit foorumist( ple kindel) keegi tegi.
      Mõtlesin,et teen suguse,idee poolest. Kõlar suunatud alla naq.

      Comment


        #4
        Vene foorumites on neist palju juttu ja nende kõla parandamisest. Kui keelt valdad siis otsi sealtpoolt. Seal oli päris omapäraseid lahendeid.

        Comment


          #5
          Originally posted by Robska@Feb 12 2006, 10:34
          Kindel et võimendab ära?
          Kui see on nii, siis on hea.
          Aga ma ei suuda enam kuidagi leiada üht subwoofrit mille siit foorumist( ple kindel) keegi tegi.
          Mõtlesin,et teen suguse,idee poolest. Kõlar suunatud alla naq.
          võimendab ära kyll
          võid sinna midagi võimsamat ka ühendada, kuid siis ei mängi element nii hästi, kui oleks võimalik

          Comment


            #6
            Aga siin on kõvsti mono võimudest ja igast jama sellega kaasenud.
            Ja mina pean peanema oma supaka( valmiva :P) juhtmed ühte neisse auku, right?
            ( noolega märgitud pildil.)

            http://www.zone.ee/tagaratas/Picture%20262.JPG?2
            http://www.zone.ee/tagaratas/Picture%20264.JPG?2
            JA homme arvatavasti vatiini,ja kaabli järele.Aga ikkagi,mis kaabel oleks kõige parem/mõtekam?

            edit: okey,katsin siis poole kõlari seintest vatiiniga,1 kordselt vms.
            mingi poole kastini , ja proovisin ilusti ära sättida.
            hääl läks paremaks küll, või siis tõesti kujutan endale sead ette.

            Comment

            Working...
            X