Teade

Collapse
No announcement yet.

UUS projekt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    UUS projekt

    Sain minagi oma iludused valmis. Jupid on tegelikult tellitud eelmise aasta oktoobris vist kuid kastide valmimisel olid teatavad takistused. Mõte sähvatas kunagi sügisel, kuid valmis said nad eile. Kasutatud on Visatoni toodangut ws170s 8Ω, sc10n, inverteritoru BR 15.34 ja terminal PT57NG. Filter on tavaline esimest järku ja Zobeliga. Muidugi Intzu looming. Kast on 19 mm MDF plaadist, pooled osad on liimitud Moment superfixiga ja ülejäänud EPO-ga, kusjuures täiesti kruvivabalt. Dampinguna kasutasin puuvillast mantlivoodrit, sest see polüestervatiin tundus selline...hõre. <_< Kastid on kokku pandud puidutöökojas ja seal ka pihustiga värvitud. Kahjuks sellest osast pilte pole.
    Ülejäänud illustratsioonid on siin.

    Soundist siis niipalju, et paranes kõvasti minu suhtumine kõrgetesse sagedustesse.
    Kõrgsagedus on palju puhtam, selgem ja detailsem, kui näiteks s30 õnnetul tweetril. Kesksagedus jääb küll natuke tahaplaanile, kuid võibolla tuleneb see
    vef-101 ilmselt kehvast kvaliteedist. Bass on konkreetne, ja piisavalt täpne. Kiirete basstrummikäikudega saab ilma üminata hakkama ja ka madalamad bassid on kenasti kuulda.

    Üldiselt olen oma uute kõlaritega rahul. B-) Eelarve läks umbes 1,8k ilma kastideta, mis sain sisuliselt tasuta. Mõnele võib tunduda kallis, kuid ma arvan, et need kõlarid on igati oma hinda väärt. Nüüd tuleb vaid raha koguda, et osta mingi väärikam võimendi neile.

    #2
    Pilt.ee ei avane kahjuks, nii, et mis öelda...ennem, kui ei kuule ei komenteeri kah

    Tubli oled, et millegi ägedaga hakkama said muide....
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      väga kena projekt, ega sul nende kastide kohta mingeid jooniseid pole :unsure:
      Viljandis elan.

      Comment


        #4
        väga kena projekt, värv on lihtsalt super&#33; B-)
        TeamRMS

        Comment


          #5
          Väga kena töö. Terminali oleks võinud ainult teise panna, nimelt ilusad kullatud metallist klemmid

          Comment


            #6
            Ega ma alguses ka ei uskunud, et nii ilusad saavad. Terminal on jah natuke odav aga noh palju sinna taha ikka vahitakse.
            Kastide ruumala on umbes 33 liitrit (200x300x550)mõõdud on projekteeritud sobima täpselt minu laua peale. Eeskujuks võtsin Visatoni lehelt nende vanemate projektide hulgast ühe Alto variandi

            Comment


              #7
              Väga super ja kena töö&#33;&#33;&#33; Jätka samas vaimus...

              Comment


                #8
                Värv on kastidel eriti kena jäänud, kindlasti parem kui rulliga värvides.
                Elemendid on igati hea heliga, eks kindlasti ole nüüd sul hea muusikat kuulata

                Muidu terminal oleks võinud küll parem olla, sest selle plastikust klemmid kipuvad lagunema. Kusjuures ega see hinnavahe ka nüüd väga suur pole.
                Kullatud klemmidega terminal oleks tagaküljele ka effekti lisanud

                Soovin sulle edu edaspidistes projektides.
                Üldmulje sellest projektist on parem kui lihtsalt hea&#33;&#33;

                Comment


                  #9
                  Nii suure külg pinnaga kastile oleks sisemised toed kindlasti kasuks tulnud. Bassi saaks ilmselt natuke konkreetsemaks.

                  Comment


                    #10
                    Esitlen siin ka oma tegelikku esimest kasti. Element on ws17 8 ja kastiks on 27 liitrine kinnine kuubik.
                    Pildid siin

                    Comment

                    Working...
                    X