Teade

Collapse
No announcement yet.

probleem audese 70w818-ga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    probleem audese 70w818-ga

    Probleem seisneb selles et kui ma oma kölarit kummilödviku (ei tea nimetust) juurest allapoole surun siis kostub imelik hääl nagu kui talvel värskel lumel käia kostub samasugune hääl.

    #2
    Loogiline ju, kui vajutad koonuse viltu

    Comment


      #3
      Algul ma mötlesin ka seda aga see hää tuleb ainult siis kui ühte kindlasse kohta vajutada, mujal küll ei tule

      Comment


        #4
        Miks sa seda üldse vajutad?

        Aga kui tahad hirmsasti vajutada siis vajuta igast servast ühtlaselt korraga.Siis on hääl nagu suvel rannas kõndides
        http://www.album.ee/user/16860279

        Comment


          #5
          ma läksin sinna kogematta vastu ja kuulsin häält(miks peaks inimene tahtma oma kölarit lihtsalt alla vajutada) Ma mötlensin et ehk on midagi katki ja peab ära parandama

          Comment


            #6
            Läheb teemast mööda aga kui palju vöib olla reaalselt võimust muusikakeskusel jui tarbib 42W peale märgitut 2x26 Wdin music power 2x10W rms.Mis see din music power veel tähendab

            Comment


              #7
              See "music power" on seal müügimeeste vaimuhaigusest vaevatud ajuolluse luulu ega näita mitte midagi, isegi aiateibaid mitte. See 10 W RMS on üsna reaalne, arvestades voolutarbimist (ligikaudne võimsus=tarbitav võimsus*kasutegur (tavaliselt ca 50%)/kanalite arv). Kõlari suhtes - kui töötab, ära näpi! Kui tavatingimustes, midagi käppimata-näppimata-surkimata-toppimata, mängib ilusti, siis on kõik korras.
              Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

              Comment


                #8
                Kas kölarite jaoks tehaks selliseid klemme mis kölari klemmidele otsa panna? ja kust neid osta saaks?

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Hents@Mar 1 2006, 23:01
                  Kas kölarite jaoks tehaks selliseid klemme mis kölari klemmidele otsa panna? ja kust neid osta saaks?
                  tevalo poest saad

                  Comment


                    #10
                    Sain audes 70w818 kasti valmis aga tahakse seda aktiiviks teha , kas selline võimenfi sobib? http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=970013
                    Kokkupanduna siin :http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=970012
                    Palju sellel reaalselt vöimu oleks ehk siis rms.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Hents@Mar 6 2006, 19:49
                      Sain audes 70w818 kasti valmis
                      Pilte äkki? B-)

                      Comment


                        #12
                        Digikat pole , katki läks

                        Comment

                        Working...
                        X