Teade

Collapse
No announcement yet.

valmimas põrandakõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    valmimas põrandakõlarid

    Nii on siis plaan ka ehitada ühed korralikud põrandakõlarid ja natuke netis ringi surfates ja foorumites infi kogudes leidsin endale taskukohased ehitada ALTO 2 SC MK2-d, kuna varem ei ole ise päris nullist ehitanud siis otsustasin, et teen esialgu kaheribalised.
    Bassi elemendiks siis: visaton W 170 S
    ja kõrgeteks: visaton SC 10 N
    Filtrid olen valmis jõudnud teha ja elemendid on kah olemas. aga nüüd on üks pisike aga? tahaks kasti väheke muuta originaalis on kasti mõõtmed 800*230*230
    aga ma sooviks teha 1100mm kõrget kasti??? Kuidas ma peaksin tegema? tean seda et kasti maht peab samaks jääma aga kuda see helipilti muudab jne???
    loodan heale abile

    #2
    Üks võimalus on, et jätad alla seinaga eraldatud vaba 300 mm kõrguse ruumi, mille täidad nt. liiva või pliihaavlitega, lisab kõlarile massi ja stabiilsust, lisaks on kurikaeltel vähem tahtmist kõlareid ära vinnata, kui kunagi selline olukord peaks tekkima :blink:
    Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

    Comment


      #3
      ise mõtlesin teha kasti 1100*200*200 aga kuidas mõjub see helipildile ja äkki kellegil on parem idee!

      ette tänades!

      Comment


        #4
        Võibolla "Intz" räägib oma kogemustest, ei hakka ta kasti mõõte ilma autori loata avaldama. Aga kui kõik hästi läheb siis saad selle raha eest väärt kõlarid.
        -

        Comment


          #5
          Mida sa helipildi all silmas pead? Kui selle suudad ära seletada on võimalik ka vastata kuidas sellele mõjub 1100*200*200 kast.

          Comment


            #6
            selles ongi asi et ma ei ole ju varem kokku puutund sellega niimoodi ja ma ei tea kas kasti mõõtmete muutmine teeb või muudab miskit kui kasti maht jääb samaks
            äkki jah intz räägiks sellest vähe lähemalt?

            Comment


              #7
              kas keegi ei taha siis natuke nõu anda??? :huh:

              Comment


                #8
                kui maht samaks jääb peaks vist norm olema.ise pole tavalist kõlarikasti teinud küll aga lõpetasin just oma supaka kasti.minu meelest on just kallid kõlarid hästi kõrged tornid tavaliselt.saada Intzule PM -äkki siis vastab

                Comment


                  #9
                  niii otsus siis langetatud et kast tuleb 1100*200*200. Aga kas keegi saaks aidata freesimisega kuna omal frees puudub. oleks siis vaha elementide auke freesida et need plaadiga yhte tasapinda jääksid

                  Comment


                    #10
                    kas siis keegi on väikse tasu eest nõus elementide augud sisse freesima

                    Comment

                    Working...
                    X