Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlarite ühendamine.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlarite ühendamine.

    Tere,

    Olen suht palju teemasi lugenud, aga pole siiani ühtset vastust saanud. Kui mul on stereo süsteem, aga ma tahan sinna ühendada 2 riiuli kasti ja ühe woofri, siis kuidas on kõige mõtekam ühendada? Kas kumbassegi kanalisse riiuli kast ja supakast pluss juhe mõlemasse plussi ja miinus juhe mõlemasse miinusesse? Või üks ots ühe kanali plussi ja teine teise kanali plussi? Või kuidas täpsemalt?

    Slayer

    #2
    woofrile eraldi võim!

    Saada PS, räägime täpsemalt.
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #3
      Originally posted by W@ldur@Mar 11 2006, 12:34
      woofrile eraldi võim!

      Saada PS, räägime täpsemalt.
      Mu jutt on praegu puhtalt teoreetiline, võib olla tulevikus teoks saav. Oletame, et võimsust on piisavalt, et toita ära nii riiuli kastid kui ka woofer. Kuidas ühenduse tegema peaks?

      Comment


        #4
        yhte kanalisse yhe riiulikõlari ja teise kanalisse teise riiulikõlari ja subwoofri jaox vaja eraldi võimu...kuna nii nagu sa siis praegu yhendada tahad ei tohi..sest paraleeli yhendades need kõlarid muutub takistus poole väixemax ja võim kuumeneb yle ja siis on jama majas.

        Comment


          #5
          Kas ta ütles,et tal riiuli kõlarid, võim,woofer kõik eri Omides?.
          Ma arvan,et tal ikka kõik kas 4 oomi,või 8 oomi.
          Kui ei ole,siis on jah jama.

          Comment


            #6
            nu seda ma ei ole väitnud et tal kõlarid eri takistusega..on või ei ole ikkagi paraleeli yhendades takistus väheneb.

            Comment


              #7
              Üks võimalus on muretseda passiv bassikas kuhu läheb mõlema kanali signaal sisse ja bassikast siis edasi riiulikõlaritesse, siis pole eraldi võimu vaja

              Comment

              Working...
              X