Teade

Collapse
No announcement yet.

Kölari kate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kölari kate

    Sai siis ostetud võrk mis panna kölari ette http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...artnr=615-9753 ja selle kinnitamiseks
    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...artnr=615-9756
    Aga ei saa kuidagi aru kuidas seda kinnitada?Kõlar ise audes 70w81-8 , kui kate panna kölari peale siis surub see ka natuke seda kummi allapoole.Küsimus kuidas ma saaks selle katte kinnitada ja nii et see ei oleks kölari vastas?

    #2
    Suht sarnase küsimuse teen;

    Kui mul on Visaton W130S 8oomi(see rolli ei mängi) ja tahan osta sellist katet kuda see sinna kinnitatakse? kruvi auke midagi pole ju.
    Vaesel ajal on kärbes ka liha.

    Comment


      #3
      Seal ju kirjas : Kaitsevõre on valmistatud augustatud lehtmetallist. Võre on must ja värvitud. Lihtne kruvideta paigaldamine. Materjali paksuseks on 0,6 mm. Mõõtmed: A - 124mm, B - 8mm, C - 5mm

      Comment


        #4
        Originally posted by andreas123@Mar 17 2006, 14:20
        Suht sarnase küsimuse teen;

        Kui mul on Visaton W130S 8oomi(see rolli ei mängi) ja tahan osta sellist katet kuda see sinna kinnitatakse? kruvi auke midagi pole ju.
        Põhimõtteliselt tuleb see lihtsalt elemendi külge suruda.

        Comment


          #5
          Originally posted by Silver+Mar 17 2006, 15:26--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Silver @ Mar 17 2006, 15:26)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-andreas123@Mar 17 2006, 14:20
          Suht sarnase küsimuse teen;

          Kui mul on Visaton W130S 8oomi(see rolli ei mängi) ja tahan osta sellist katet kuda see sinna kinnitatakse? kruvi auke midagi pole ju.
          Põhimõtteliselt tuleb see lihtsalt elemendi külge suruda. [/b][/quote]

          Heips,
          ise arvasin sama aga tahtsin veendunud olla, proovin kusagilt odavamalt sebida siis.
          Vaesel ajal on kärbes ka liha.

          Comment

          Working...
          X