Teade

Collapse
No announcement yet.

Esimene suurem üllitis...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Esimene suurem üllitis...

    Tere,

    Mõtlesin küll teema loomisega veidike viivitada, kuni on ka piigid olemas, aga mis teha- ühe teise teema kaeblus, et noorsugu ei saa millegagi hakkama sundis ikkagi kirjutama. :P (http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?show...23101&st=30&hl=)

    Nii siis. Valmisid siis põranda kõlarid elementidega W170S ja SC10N. Siin foorumiski teada tuntud. Aluseks võtsin siis Alto II. Kuna aga tahtsin saada 8 oomiseid, pidin võtma filtri skeemi selle modifikatsioonilt ALTO II SC MK. Kastid on tehtud, mitte nagu modifikatsioon 33L vaid nagu originaalis, 28L. Kasutasin 21mm vineeri. Viimistlus on tamme spoon ja must peits (tahtsin kindla peale välja minna ). Siin kohal tahaksin tänada ka Arvot, kellelt sain vineeri, Marekut kelle pingi peal sai välja lõigatud ja oma onu Urmast, kes oli nõus spoonima ja peitsima. Hetkel peaks kõlaritele juba vaikselt 30 tundi selga tulema. Heliga olen väga rahul. Ei anna võrreldagi S30B, need ajasid juba kõrvast solgi vett välja. Bass on väga mõnus ja woofri järele nõudlust küll ei tunne. Kasutusel on hetkel üks suht vana Samsungi keskus, 10W @ 4Ohm, millest on rohkem kui küll. Võib- olla tuleb tulevikus juurde UKU020 baasil olev võim. Mõningaid pilte siis kah.


    Filter. Alguses olid mingid suht jamad juhtmed kasutusel, aga otsustasin ikkagi paremate vastu välja vahetada.


    Ehituskäigust kahjuks pilte pole, aga siin on kastid spoonitult, värskelt onu käest kätte saadud.


    Elemendid on kinnitatud tõmbe mutritega.


    Sisse on mõlemale pandud umbes 2 kotti ka dampingu vatiini.

    Esimene kast valmis kujul, alles valminult. Alt äärest on natuke silikoni näha, mis välja pressis, aga nüüdseks juba eemaldatud on.


    Terminal. Värskelt valminud kastil.


    Ka teine kast sai teise õhtu lõpuks valmis.


    Samsungi keskus. Tahab vist varsti ka natuke upgrademist

    Elemendid kinni tõmbe mutrite ja sisemise kuuskant poltidega.


    Piigid, mis varsti lisanduvad, tulevad selle joonise järgi.



    Tegu esimese suurema asjaga, kommentaarid ja kriitika oodatud



    Silver


    #2
    hea töö endal valmivad kohe no niiiii sarnased kastid neile kui vähegi võib samast stiilist kuni kuuskant löökmuttriteni

    Comment


      #3
      Tõepoolest väga ilusad näevad välja
      Kaua kogu töö aega ka võttis?
      Muide kuuskant poldid sobivad väga

      Comment


        #4
        Originally posted by kass@Mar 18 2006, 12:42
        Kaua kogu töö aega ka võttis?
        Ütleme nii, et esmasest mõttest, et võiks ehitada, on möödas umbes aasta. Tõsiselt ehitama hakkasin aga septembris, kooli kõrvalt nädalavahetustel.

        Comment


          #5
          Piltidelt paistab väga hea tulemus. Kriitikat ei oska ju nende järgi teha ja heli pole kuulnud, kuigi ma täitsa usun et see täiesti heal tasemel on. Ainus kriitika minupoolt on see et tegemise protsessist endast võiks rohkem pilte ja juttu olla.
          PS: Paistab et sa oled teoreetilise töö väga hästi ära teinud, kui sa väidad et see esimene projekt oli. Terminal, viimistlus, jalad ja veel poltidega elemendikinnitus kõik esimeses töös....5+.
          Edu edaspidiseks.
          Tuleb lihtsalt täiega panna!

          Comment


            #6
            täitsa pro värk ju

            Comment


              #7
              väga korralikult tehtud!

              missuguseid elemente on kasutatud ja kui see saladus ei ole siis kui suured on kasti mõõdud endalgi plaanis samasuguseid kõlareid tegema hakata B-)

              Comment


                #8
                Originally posted by leizu13@Mar 18 2006, 19:45
                väga korralikult tehtud!

                missuguseid elemente on kasutatud ja kui see saladus ei ole siis kui suured on kasti mõõdud endalgi plaanis samasuguseid kõlareid tegema hakata B-)
                Võiksid ennem teemat lugeda kui postid, kõik ju esimeses postis olemas

                Comment


                  #9
                  aga ühe asja kallal siiski noriks :P et vaata sul need valjukad kinnitatud kandiliste kuuskantidega aga peitepeadega sobivad kõvasti paremini siis nagu täiesti tasane see valjuka äär.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by keeRISTOrm@Mar 18 2006, 22:15
                    aga ühe asja kallal siiski noriks :P et vaata sul need valjukad kinnitatud kandiliste kuuskantidega aga peitepeadega sobivad kõvasti paremini siis nagu täiesti tasane see valjuka äär.
                    aga minu arust kuuskant on omaette disain. mulle küll meeldib.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by traktorist+Mar 18 2006, 22:19--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (traktorist @ Mar 18 2006, 22:19)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-keeRISTOrm@Mar 18 2006, 22:15
                      aga ühe asja kallal siiski noriks :P et vaata sul need valjukad kinnitatud kandiliste kuuskantidega aga peitepeadega sobivad kõvasti paremini siis nagu täiesti tasane see valjuka äär.
                      aga minu arust kuuskant on omaette disain. mulle küll meeldib. [/b][/quote]
                      noo peitepead on kaa ju sisekuuskandid...

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by keeRISTOrm+Mar 18 2006, 22:23--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (keeRISTOrm @ Mar 18 2006, 22:23)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                        Originally posted by traktorist@Mar 18 2006, 22:19
                        <!--QuoteBegin-keeRISTOrm
                        @Mar 18 2006, 22:15
                        aga ühe asja kallal siiski noriks :P et vaata sul need valjukad kinnitatud kandiliste kuuskantidega aga peitepeadega sobivad kõvasti paremini siis nagu täiesti tasane see valjuka äär.

                        aga minu arust kuuskant on omaette disain. mulle küll meeldib.
                        noo peitepead on kaa ju sisekuuskandid... [/b][/quote]
                        ilu on vaataja silmades. töö igatahes ilus.

                        Comment


                          #13
                          töö on ilus jah aga see on ikka pull et mu hetkel ka esimene tornidepaar käsil ja kõik on sama :P ainult et mul pole seda laiemat plaati all ja tammespooni asemel ootavad nad mul musta värvi, ja mul taga terminal kõik muu vist sama.

                          siin muidu pildid kuuskantidest
                          selline w107s
                          ja
                          selline sc10n

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by keeRISTOrm@Mar 18 2006, 22:15
                            aga ühe asja kallal siiski noriks :P et vaata sul need valjukad kinnitatud kandiliste kuuskantidega aga peitepeadega sobivad kõvasti paremini siis nagu täiesti tasane see valjuka äär.
                            Tegelikult on see, et nad välja ulatuvad just taotluslik. Ma vaatasin ja mõtlesin, ning minu arvates on see ilusam variant kui peitpeadega. Aga eks kellele ema, kellele tütar.

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by Silver+Mar 18 2006, 23:02--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Silver @ Mar 18 2006, 23:02)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-keeRISTOrm@Mar 18 2006, 22:15
                              aga ühe asja kallal siiski noriks :P et vaata sul need valjukad kinnitatud kandiliste kuuskantidega aga peitepeadega sobivad kõvasti paremini siis nagu täiesti tasane see valjuka äär.
                              Tegelikult on see, et nad välja ulatuvad just taotluslik. Ma vaatasin ja mõtlesin, ning minu arvates on see ilusam variant kui peitpeadega. Aga eks kellele ema, kellele tütar. [/b][/quote]
                              täiesti nõus sinuga.

                              Comment

                              Working...
                              X