Teade

Collapse
No announcement yet.

Soovitusi kõlarite ja võimu suhtes ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Soovitusi kõlarite ja võimu suhtes ?

    Tere, olen viimased 2 päeva selles foorumis ringi otsinud ja kõlarite kohta uurinud ning ei suuda ise otsustada. Hetkel kasutan Pioneeri XR-P670F muusikakeskust, millel siis kaks väidetavalt "100W" kõlarit ning põhja keerates jääb võimsusest tsipake puudu ning on ka kerget raginat kuulda.

    Siiamaani on silma jäänud Audese 064 (väidetavalt 7000.- paari kohta otse tehasest). Lugedes foorumit, on mulje jäänud, et tegemist on nn "high end" kõlaritega. Samas ei ole ma kindel, kas minu kvaliteetheli vajadus ka selle kõlari tasemele küündib.

    Teine variant võiks olla Radiotehnika SM-1000, mille hind jääb 4400.- paari kohta. Lugedes arvamusi nende kõlarite kohta olen aru saanud, et ega selle helid kõige paremad pole, pidavat bassile rõhuma see Radiotehnika.

    Teine teema on võimendi, selle kohta ei ole üldse uurinud ning ootaks siis teiepoolseid soovitusi võimendi kohta vastavatele kõlaritele, mille kasuks otsustan. Plaan kogu krempel (kõlarid + võim) ära osta oleks siis selle nädala jooksul, niiet kiiret pole. Mis aga krõbisevasse puutub, siis võiks ikka alla 10k jääda.

    Saagu ka ära mainitud, et muusikastiiliks on rock-metal ning oluline oleks ka see ,et kitarri helid (üldse peened helid) mõnusalt kõrvu silitaksid.

    #2
    Minu meelest Radiotehnika SM 1000 kõlarid tõesti eriti head pole-isegi mu vanad S-90 (84a.) on justkui paremad.Ainult bass on 1000-l nagu veidi täpsem.Kunagi sai ka Audest(vist oli 034)kuulatud ,minu meelest ikka siis Audes parem valik.Või ise ehitama hakata

    Comment


      #3
      audes 064 ja high end
      Aga teemasse niipalju et head kaupa siin foorumis on, ostmüük foorumist näiteks need zen'i kõlarid kui tahad mussi kaifida ja samas teemas ka võimu soovitatakse.
      Aga kui hing ihkab midagi mis täiega karjub siis need audesed peaks sellega hakkama saama küll.
      Ja võime on ka lademetes hetkel minuarust.

      Comment


        #4
        Originally posted by Hurricane@Mar 19 2006, 17:09
        Siiamaani on silma jäänud Audese 064 (väidetavalt 7000.- paari kohta otse tehasest). Lugedes foorumit, on mulje jäänud, et tegemist on nn "high end" kõlaritega. Samas ei ole ma kindel, kas minu kvaliteetheli vajadus ka selle kõlari tasemele küündib.

        usun, et kui audio teemasse pisut rohkem sukeldud, siis peagi hakkab kvaliteedi vajadus sedamoodi kasvama, et Audes hakkab isegi võlgu jääma, need mainitud kõlarid pole küll kellegi hi-end.

        mul on selliseid end võhikuks pidavaid kliente küll olnud, kes audestest on välja kasvanud ja midagi etemat tellinud, 7k eelarvega saab ise meisterdades või asjatundjal teha lastes igasuguseid imesid korda saata, mis juba tasapisi hakkavad hi-end tiitlit väärima.

        Comment

        Working...
        X