Teade

Collapse
No announcement yet.

Nähtamatud juhtmed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Ähh, kurat, mehed, jamate siin oma vee ja elavhõbedaga. Tavaline läbipaistva isolatsiooniga kaabel, näha jääb vaid sillerdav vask, päris kena (vähemalt minu arvates). Läbipaistva kastiga on suurim jama mitte juhtmed vaid summutusmaterjal. Ilma selleta ei pruugi saund just parim olla, vatiin üleni läbipaistvas kastis aga pole silmale väga kena vaadata.
    Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

    Comment


      #17
      Originally posted by tehnofriik@Apr 26 2006, 20:34
      Ähh, kurat, mehed, jamate siin oma vee ja elavhõbedaga. Tavaline läbipaistva isolatsiooniga kaabel, näha jääb vaid sillerdav vask, päris kena (vähemalt minu arvates). Läbipaistva kastiga on suurim jama mitte juhtmed vaid summutusmaterjal. Ilma selleta ei pruugi saund just parim olla, vatiin üleni läbipaistvas kastis aga pole silmale väga kena vaadata.
      Mõtlesin ise ka seda, aga kes teab. Kui kinnine, siis ajab ära ikka, aga inverteriga juba teised lood...

      ...või siis see kaabel kus hõbe ja vask keerdus, see ka suht kõva

      Comment


        #18
        Kui pleksist teha siis ajapikku ja muutub see matiks ja läbipaistmatuks nagunii et siis enam keegi ei näe mis seal sees toimub. Ja paksem pleks on ka väga kallis nii et mina ütlen et mõtetult kallis projeks. Aga kui huvi on siis miks mitte.

        Jõudu tööle! :P

        Comment


          #19
          Läbipaistev kast?

          Avalda mulle see saladus, kuidas sa saad (arvatavasti siis) pleksi liitekohtadelt täiesti läbipaistvaks?
          Et tunduks nagu ühes tükis olema?

          Comment


            #20
            Originally posted by keeRISTOrm+Apr 26 2006, 19:56--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (keeRISTOrm @ Apr 26 2006, 19:56)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-marcor1@Apr 26 2006, 19:53
            "vesi juhib vähevalt"
            mis su arvates sellise asja takistus on <_<
            ...räägi siis mis see takistus on... [/b][/quote]
            Soolalahus (NaCl) on umbes 2,6 miljonit korda viletsam elektrijuht kui vask. Võid siis ette kujutada, missugune monstrum peab olema veetoru, et see asendaks näiteks 3mm läbimõõduga vasktraati B-)

            Comment


              #21
              Ma ise kujutan ette, et suht normaalne tulemus peaks jääma, kui tuua mõned jämedamad lakiga kaetud vasktraadid (nagu poolide peal) mööda nurki elemendini. Lakiga seepärast, et siis ei oksüdeeru ära ning ei ole mingit paksu isolatsiooni ka ümber. Et takistus oleks väiksem too + ja - mõlema jaoks kaks juhet, üks juhe üht nurka mööda, teine teist ja nii mõlema klemmi jaoks. Ei tohiks eriti näha jääda, ainuke koht kust otse silma paistaks oleks seal, kus sa juhtmed nurgast mööda klaasi elemendini vead.

              Comment


                #22
                Terminal otse elemendi taha ja sealt kaks sirget pulka või toru elemendini, peaks päris OK olema.

                Comment


                  #23
                  kuida oleks wireless kõlliga? ehitad kõlli sisse ja viid korraliku kujundusega antenni kõlli otsast välja.
                  muidugi oli ka eelnevalt mainitud variant hea: kõlli otstelt 2 metallvarrast kasti tagaseina, kuhu hiljem saad juhtmeid ühendada.

                  liitekohti oleks hea peita nt nurkadele hõbedased/kuldsed vms nurgad peale.
                  tel 53729764

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by gura@Apr 27 2006, 00:18
                    Ma ise kujutan ette, et suht normaalne tulemus peaks jääma, kui tuua mõned jämedamad lakiga kaetud vasktraadid (nagu poolide peal) mööda nurki elemendini. Lakiga seepärast, et siis ei oksüdeeru ära ning ei ole mingit paksu isolatsiooni ka ümber. Et takistus oleks väiksem too + ja - mõlema jaoks kaks juhet, üks juhe üht nurka mööda, teine teist ja nii mõlema klemmi jaoks. Ei tohiks eriti näha jääda, ainuke koht kust otse silma paistaks oleks seal, kus sa juhtmed nurgast mööda klaasi elemendini vead.
                    Midagi sellist oli mul endalgi mõttes. Kui kast teha paksust klaasist, siis ma kardan, et ma ei suuda nii ilusti juhtmeid nurki mööda jooksma panna. Kuna projekt tuleb tõenäoliselt väga kirves, siis see juhtmevärk võib kogu üldmulje ära rikkuda.

                    Comment

                    Working...
                    X