Teade

Collapse
No announcement yet.

Milline 5.1 süsteem arvutile? (oli: Abi)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Milline 5.1 süsteem arvutile? (oli: Abi)

    Tere, olen alles algaja kõlarite alal, kuid oleks soov teha tuppa 5.1 süsteem ! mida ma saaksin kasutada arvuti taga ! millised võimalused oleksid kõige paremad? tahaks ikka sellist tümmi, mis paneks aknad värisema ! kas tuleks panna ka võim vahele? kui jah siis mida soovitate ja milliseid kõlareid?

    #2
    Vs: Abi

    Esmalt postitatud rrivo poolt
    Tere, olen alles algaja kõlarite alal, kuid oleks soov teha tuppa 5.1 süsteem ! mida ma saaksin kasutada arvuti taga ! millised võimalused oleksid kõige paremad? tahaks ikka sellist tümmi, mis paneks aknad värisema ! kas tuleks panna ka võim vahele? kui jah siis mida soovitate ja milliseid kõlareid?
    Mida eelistad, hinna piir? Kas kasutatud asjad või uued?

    Comment


      #3
      Vs: Abi

      Hinnavaatluse ( www.hv.ee ) rahvas räägib, et normulli tümmi jaoks kärab 3 kilone Creative, jms. 5.1 umbe hästi
      -

      Comment


        #4
        Vs: Milline 5.1 süsteem arvutile? (oli: Abi)

        tegelikult eelistaksid uusi, aga noh kasutatud sobiksid ka väga hästi, kui ma neid muidugi enne osta saaksin kuulata !

        Comment


          #5
          Vs: Milline 5.1 süsteem arvutile? (oli: Abi)

          Esmalt postitatud rrivo poolt
          tahaks ikka sellist tümmi, mis paneks aknad värisema !
          Täiesti teemaväline, aga kas see akende väristamine on mingi üldine trend ja suundumus? Mujalgi nähtud, et arvuti taha ühendatavaid kulinaid või kodukino seadmete headust mõõdetakse aknaklirinates.

          Glaskek & Co hakkab varsti tootma spetsiaalse värina ja klirinaga aknaid. SoundGlass Technology.
          WW

          Comment


            #6
            Vs: Milline 5.1 süsteem arvutile? (oli: Abi)

            kuulsin et need pidid päris pandavad olema. võibolla ise ärin ka need endale kunagi.
            http://www.hinnavaatlus.ee/products/...F5larid/14304/
            no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

            Comment


              #7
              Vs: Milline 5.1 süsteem arvutile? (oli: Abi)

              Esmalt postitatud heix25 poolt
              kuulsin et need pidid päris pandavad olema. võibolla ise ärin ka need endale kunagi.
              http://www.hinnavaatlus.ee/products/...F5larid/14304/
              see süsteem on totaalne pask. Subwoofrit natuke kõvemaks keerates tekkib imelik saund...

              ei soovita üldse

              Comment


                #8
                Vs: Milline 5.1 süsteem arvutile? (oli: Abi)

                Esmalt postitatud nxp poolt
                see süsteem on totaalne pask. Subwoofrit natuke kõvemaks keerates tekkib imelik saund...

                ei soovita üldse
                Sõltub hinnaklassist, kõikidel odavatel 5.1 arvutikõllidel on nii et bassi juurde keerates läheb heli imelikuks
                Ma arvan et antud juhul oleks üsna sobilik, kuigi ma ei usu et väga suurt vahet on millised 5.1 kõllid täpselt valida...

                Comment


                  #9
                  Vs: Milline 5.1 süsteem arvutile? (oli: Abi)

                  nendel arvutikõllidel need originaal bassikad niikuinii tasuks väljavahetada. nagu mul, pole ühtegi originaalkõlli komplektil enam. ja ise otsin sellepärast mingit 5.1 süsteemi et hääl tuleks igalt poolt ja oleks hea heli, bassi keeraks tollel niikuinii maha, sest seda tekitab muu asi. sellepärast mõtlesingi toda komplekti.
                  no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Milline 5.1 süsteem arvutile? (oli: Abi)

                    http://www.hinnavaatlus.ee/products/...F5larid/41200/
                    aga kas kellegil sellisega on kokkupuuteid.ulmeline välimus on asjal aga kas heli on hea(tahaks teada rohkem kõrgete omi)
                    http://www.hinnavaatlus.ee/products/...F5larid/35554/
                    ja mis sellel head ja halvad küljed on? nendel mulle meeldib se et nende kõllidel on tweetrid.
                    no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Milline 5.1 süsteem arvutile? (oli: Abi)

                      Creative T6060 on paljudes ülevaadetes oma hinnaklassi kohta väga palju kiidusõnu saanud... Aga kuna ise pole kuulnud, ei oska nagu omast kogemusest midagi öelda. Creative komplekte on mul olnud 3 tükki, 2.1 ja 5.1 ja olen nendega äärmiselt rahul olnud. Seda peab muidugi mainima, et kõvasti kuulamiseks on Kõvasti Kuulamise Makid ja arvutikõllid üldiselt nende alla ei liigitu

                      Comment


                        #12
                        Vs: Milline 5.1 süsteem arvutile? (oli: Abi)

                        Esmalt postitatud MarkoE poolt
                        Sõltub hinnaklassist, kõikidel odavatel 5.1 arvutikõllidel on nii et bassi juurde keerates läheb heli imelikuks
                        Ma arvan et antud juhul oleks üsna sobilik, kuigi ma ei usu et väga suurt vahet on millised 5.1 kõllid täpselt valida...
                        odavamad 2.1 kõlarid teevad ka paremat häält kui seee komplekt.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Milline 5.1 süsteem arvutile? (oli: Abi)

                          Esmalt postitatud Chime poolt
                          Creative T6060 on paljudes ülevaadetes oma hinnaklassi kohta väga palju kiidusõnu saanud... Aga kuna ise pole kuulnud, ei oska nagu omast kogemusest midagi öelda. Creative komplekte on mul olnud 3 tükki, 2.1 ja 5.1 ja olen nendega äärmiselt rahul olnud. Seda peab muidugi mainima, et kõvasti kuulamiseks on Kõvasti Kuulamise Makid ja arvutikõllid üldiselt nende alla ei liigitu
                          saab ka arvutikõllidega kõvasti kuulata ja puhtalt ainult et kui volli juurde keerata tuleb ka bassi selle arvelt maha võtta. kõrged mängivad ikka ilusti.
                          no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Milline 5.1 süsteem arvutile? (oli: Abi)

                            Kuulatavas muusikas peaks ju mingi tasakaal kõrgete-madalate vahel säilima. Selle loogika järgi võiks ju ka ketassaagi nautida – teeb põrgulärmi, aga ei moonuta mitte üks raas

                            Comment

                            Working...
                            X