Teade

Collapse
No announcement yet.

S90 Täiendamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S90 Täiendamine

    On olemas paar S90-neid, aga mida nendega annaks teha? Mõtlen just selles suhtes, et kas vatti lisada juurde, mis elementidega asendada kesksagedused? Praegused kesksagedused ei ole just kõige paremad.

    Edit: unustasin mainida, et tegemist on 4 oomise kõlariga ja seda ka, et oskan väga vähe vene keelt :/
    Muidu oleks otsinud googlest vene keeles...
    viimati muutis kasutaja likoor; 26 m 2006, 19:27.

    #2
    Vs: S90 Täiendamine

    http://www.visaton.com/en/chassis_zu...elton/482.html

    äkki sobib mõõtudelt.

    Comment


      #3
      Vs: S90 Täiendamine

      http://sergeev21.narod.ru/simple.html

      Comment


        #4
        Vs: S90 Täiendamine

        ta ju ütles et ei mõista vene keelt
        no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

        Comment


          #5
          Vs: S90 Täiendamine

          Aga, kui sa vaatad kellaaega, millal tema postitas ja millal mina muutsin oma posti siis saad aru, et tema pani vene keelse värgi ennem, kui ma muutsin oma posti.

          Üks asi veel: Teada on, et Amfitonide (mingi mudel) bassielemendid on sama ehitusega nagu Radiotehnikal, aga kumb nendest parem? või pole vahet?

          Comment


            #6
            Vs: S90 Täiendamine

            Esmalt postitatud heix25 poolt
            ta ju ütles et ei mõista vene keelt

            Selliseid postitusi pole mõtet teha! Keegi ei keela õppida keeli ja seda peaks iga tehnikahuviline noor tegema! Vene raadiotehnika ja HI-FI alased foorumuid on tunuvalt konkreetsemad ja sisutihedamad. Kui selle alaga tegeleda siis tasub ka neid lugeda.Konkreetselt selle teema kohta on juttu palju . Kui keelga hakkama ei saa siis on see iga mehe enese probleem.Viimasel ajal võib kindlalt väita, et siin on isegi eesti keelga probleeme, muudest asjadest rääkimata.


            Üks asi veel: Teada on, et Amfitonide (mingi mudel) bassielemendid on sama ehitusega nagu Radiotehnikal, aga kumb nendest parem? või pole vahet?


            Viimati tegelesin selliste asjadega 15 a.tagasi ja kui mälu ei peta siis on neil ka markeeringu vahe ja hinnatakse AMFITONI kaste palju paremateks kui S-90. Bassikas on erinev. Juhuslikult eile, seoses selle teemaga lugesin, kui üks ukraina fänn ,ütles ühe iseloomustava sõna S-90 kohta ja see oli " HAVNOO" vene keeles "gavno " ja eesti keeles s..... Täiesti nõustun öelduga!Väidetakse ka seda, et kui teha muudatusi läheb asi paremaks.Isiklik kogemus puudub.



            http://audio.goldprivacy.com/index.p...button=Button2

            http://audio.goldprivacy.com/index.p...button=Button2

            http://audio.goldprivacy.com/index.p...tton2&articl=0
            viimati muutis kasutaja humax; 28 m 2006, 08:06.

            Comment


              #7
              Vs: S90 Täiendamine

              Esmalt postitatud humax poolt
              Selliseid postitusi pole mõtet teha! Keegi ei keela õppida keeli ja seda peaks iga tehnikahuviline noor tegema!
              Mitu promilli oli sinu veres kui sa seda ütlesid? Ta ütles et ei oska vene keelt PUNKT. Mida sa enam ülbitsed? Arvad et ta nüüd peaks vene keele selgeks kohe õppima et sinu antud lingist aru saaks? Eino mida iganes...

              Comment


                #8
                Vs: S90 Täiendamine

                Mainiks siinkohal et auväärt kasutaja on teist targutajatest vanem ja seega tuleb teha nii nagu öeldud. Kui ei oska õpid ära ja mitte üks kobin. Ega te ometi inglise keelt kasutades targaks ei mõtle saada?
                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                Comment


                  #9
                  Vs: S90 Täiendamine

                  Ma ei saa nüüd aru mida sa üritad saavutada. Sama hea keegi küsib abi ja ma annan talle hiina keeles õpetuse, käsen tal siis hiina keele ära õppima ma mitte üks kobin, sest ma olen targem ja vanem ja "seega tuleb teha nii nagu öeldud".

                  Su jutt ajab mu südame pahaks.

                  Aga nagu näha selgitas ta selle asja eesti keeles ära, seega ei näe ma enam põhjust vaielda.

                  Comment


                    #10
                    Vs: S90 Täiendamine

                    Irw, õpi ridade vahelt lugema
                    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                    Comment


                      #11
                      Vs: S90 Täiendamine

                      ok
                      _________________

                      Comment


                        #12
                        Vs: S90 Täiendamine

                        Algajatel on viimasel ajal suhtumine: otsisin aga ei leidnud. Lugesin aga ei saanud aru. Keeli ei oska. Ei õpi ka. Matt ja füss on kehvad ja ei huvita. Tahaks lihtsat ja odavat. Daahhh. Whatever. Jackass generation.

                        Kui mina veel noor olin (köhimine ja rögistamine) siis ei olnud õiget internetti ja kui tahtsid targaks saada siis kakerdasid rahvusraamatukogu riiulite vahel ringi. Ja jupiring käis niiviisi: Polükast Luise tn. Noorde Tehnikusse, sealt Linnahalli soundlighti, sealt oomipoodi (raadiomajas) siis bussi peale ja Mustamäe Tevalosse. Ja ikka midagi ei saanud ja kui tellisid siis pidid 6 nädalat ootama ja ikka ei saanud.
                        Krt praegu on igal pool internett ja KÕIK fukin jupid saab tellida, enamasti ülejärgmiseks päevaks. Mul on riiulis terve meeter katalooge, KÕIKE saab tellida. Ja raha on ka praegu palju odavam kui varem.

                        Kui Humax noor oli siis pidi juhet ka ise tegema ja kampolit toodi metsast nii et respect, nolgid !

                        Nii et vähem möla ja pikem samm !

                        Comment


                          #13
                          Vs: S90 Täiendamine

                          Otse Teemasse!

                          Palun nuta oma raske lapsepõlve üle kuskil mujal. See teema on totaalselt p***** kukkunud.

                          Comment


                            #14
                            Vs: S90 Täiendamine

                            Esmalt postitatud Agen0 poolt
                            Otse Teemasse!

                            Palun nuta oma raske lapsepõlve üle kuskil mujal. See teema on totaalselt p***** kukkunud.
                            Selles on suuresti sinu teene. Humax näitas konkreetseid linke täpselt teemasse, aga mis kasu sinu mölast on?

                            Comment


                              #15
                              Vs: S90 Täiendamine

                              Esmalt postitatud Rom poolt
                              Selles on suuresti sinu teene. Humax näitas konkreetseid linke täpselt teemasse, aga mis kasu sinu mölast on?
                              Jep, on küll, aga ega sina seda paremaks ei neinud nüüd, või mis?

                              Aitab nüüd kah!

                              Comment

                              Working...
                              X