Teade

Collapse
No announcement yet.

Polkaudio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Polkaudio

    On kellelgi miskit polkaudio RTi10 kohta kosta?
    Forget the net. Switch on the set. Warm it up slow and go. Light the tubes, bask in the glow. Surf shortwaves on your old radio.

    #2
    Vs: Polkaudio

    ise küsin ise vastan: ilmselt ei ole konkreetse tüübi kohta midagi. On kellegi üldse Polaudio kohta miskit kosta, mõtlen puht isiklikke kogemusi?!
    Forget the net. Switch on the set. Warm it up slow and go. Light the tubes, bask in the glow. Surf shortwaves on your old radio.

    Comment


      #3
      Vs: Polkaudio

      Eks nad polka kuulamiseks kõlbavad...
      The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
      Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
      Projektide pildid
      Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
      http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

      Comment


        #4
        Vs: Polkaudio

        Mul olid POLK MOMO ovaalid autos. Ülikallis kõlarikomplekt. Ovaalid maksid internetist ringi vaadates 3500-4000eek vahel.
        Ei kurtnud hea puhas balanseeritud heli oli. Kodutehnika kohapealt aga kogemus 0
        Luxman LV-105/ st.hübriid-lampvõim
        Denon PMA700V/ st.võim
        Pioneer PD-S705/CD keerutaja
        Käsitööna valmistada lastud monovõim
        Peerless/Vifa elemantidega kaheribalised

        Comment


          #5
          Vs: Polkaudio

          Tegelikult on kogemus nende kõlarite pisut suuremate vendadega, RTi15 siis. Kuigi mina pole õige inimene neist minimonitoridest rääkima. Nimelt leian ma neis alati pigem halbu külgi, kui häid. Esiteks kõlavad nad minu jaoks ilmselgelt liialt piiratult millegi vähegi "suurema" kui piccolo flöödi taasesitamiseks. Dynaudio Audience 52 vist on ühed parimad, mida kuulnud olen.
          21st Century Fox

          Comment


            #6
            Vs: Polkaudio

            Tänud , kes vaevusid vastama. Kuid plaan on ära osta, muidu ei saagi teada, mis värk on. Dets lõpus vast võin antud teemal muljetada (ala: ise küsin ise vastan ) .
            Forget the net. Switch on the set. Warm it up slow and go. Light the tubes, bask in the glow. Surf shortwaves on your old radio.

            Comment


              #7
              Vs: Polkaudio

              Esmalt postitatud macman poolt
              Tänud , kes vaevusid vastama. Kuid plaan on ära osta, muidu ei saagi teada, mis värk on. Dets lõpus vast võin antud teemal muljetada (ala: ise küsin ise vastan ) .
              Kas tõesti antud hinnaklassis pole midagi paremat osta? Nii palju, kui ma Polki kuuland olen, mulle ei meeldinud midagi. Sobivat ainult tümaka kuulamiseks, siuke odav sound. Ei midagi naturaalset.

              Comment


                #8
                Vs: Polkaudio

                Esmalt postitatud Novembre poolt
                Kas tõesti antud hinnaklassis pole midagi paremat osta? Nii palju, kui ma Polki kuuland olen, mulle ei meeldinud midagi. Sobivat ainult tümaka kuulamiseks, siuke odav sound. Ei midagi naturaalset.
                No midagi juba tuleb , äkki tuleb veel midagi!?
                Forget the net. Switch on the set. Warm it up slow and go. Light the tubes, bask in the glow. Surf shortwaves on your old radio.

                Comment


                  #9
                  Vs: Polkaudio

                  Kui vaja maha teha, siis seda ikka saab .

                  Isikilike kuulamis kogemusi küll ei ola aga kuskil ajakirjade testides nad silma ei paista.
                  Tehnilisest küljest ei tooda Polk ise oma elemente, on aga mõelnud välja hulga brandinimesid oma "tehnoloogiate" jaoks mida siis reklaamitakse kui mingit erilist.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Polkaudio

                    No nii, sai koju taritud polkaudio kastid ja vanasid küll enam tagasi ei pane.
                    Kuulasin plaate ja selline tunne oli nagu poleks neid varem kuulanudki. Niipalju rikkam oli helipilt...
                    Forget the net. Switch on the set. Warm it up slow and go. Light the tubes, bask in the glow. Surf shortwaves on your old radio.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Polkaudio

                      mis need vanad kõlarid siis olid? Millega te võrdlete?

                      Comment


                        #12
                        Vs: Polkaudio

                        Vanad sai tehtud ca 16-18 a tagasi.
                        bassikas oli 35GD..., keskmised mingid 10...15W vene papid ja kõrged 2tk 3GD... Filtrid sai ise tehtud ja häälestatud jne. Tollel ajal oli igatahes kõva sõna. Kuid eks iga asi saab kord otsa ja ammendab end.
                        Forget the net. Switch on the set. Warm it up slow and go. Light the tubes, bask in the glow. Surf shortwaves on your old radio.

                        Comment

                        Working...
                        X