Teade

Collapse
No announcement yet.

s-400 modifitseerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: s-400 modifitseerimine

    Veel üks arvutaja asub siin
    Minu DIY blogi
    <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

    Comment


      #17
      Vs: s-400 modifitseerimine

      Püütke vältida silikoone(hermeetikuid) kõlarikastide juures!!
      olen ise vitsad saanud! kasutasin äädikalõhnalist ja kuivades hakkab silikoon erandama haurusid mille tulemusena rikub ära elemendi !!!
      viimati muutis kasutaja hardi; 10 m 2008, 08:09. Põhjus: kontroll
      Kes oskab, see teeb,kes ei oska, see õpetab!!!

      Comment


        #18
        Vs: s-400 modifitseerimine

        Ja kõige jubedam on veel see, kui elemendi ja kasti vahele on tihendina kasutatud silikooni. Olen ise suka parandamise eesmärgil kangutanud elementi kastist välja nii mis kole. Sain kätte küll, aga silikoon haaras kõvasti saepuruplaadi tükke endaga kaasa. Pärast oli elemendi jaoks sisse freesitud pind nagu kuu maastik ja püüa siis kasti uuesti õhukindlaks saada.

        Comment


          #19
          Vs: s-400 modifitseerimine

          Kõlarikasti hermeteerimise jaoks julgen kuumliimi soovitada. Seinavõrku käiv püstol millel liimpulgad sees käivad. kõrgel temperatuuril on liim väga vedel ja valgub ilusti pragude vahele, kuivand on siis kui liim jahtub toatemperatuurini (ca 30sek)

          Comment


            #20
            Vs: s-400 modifitseerimine

            Esmalt postitatud Arol poolt
            Ja kõige jubedam on veel see, kui elemendi ja kasti vahele on tihendina kasutatud silikooni. Olen ise suka parandamise eesmärgil kangutanud elementi kastist välja nii mis kole. Sain kätte küll, aga silikoon haaras kõvasti saepuruplaadi tükke endaga kaasa. Pärast oli elemendi jaoks sisse freesitud pind nagu kuu maastik ja püüa siis kasti uuesti õhukindlaks saada.
            Ise olen mitu tihendit teinudjust silikoonist kasti ja elemendi vahele. Nipp selles, et see tuleb teha kasti peale ning element kinnitada alles siis, kui silikoon on kuivanud (tahkunud või mida iganes silikooniga ei juhtu õhu käes). Selliselt tehes ei ole mul probleemi olnud elemendi lahti saamisega.
            Kuskilt lugesin, et värske silikoon on elemendile kahjulik, kuid kas ka kuivanud?!
            Äkki kasutaja hardi (ja kõik teised) oskavad soovitada mõnd paremat vahendit hermeetilisuse tagamiseks, pean silmas just kasti ja elemendi vahelist ala.
            Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

            Comment


              #21
              Vs: s-400 modifitseerimine

              Mingist kummist annaks ka se tihend kääridega lõikuda ju. Ise tegin kunagi mingisugusest vahtkilest(kodutehnika on tavaliselt transportimisel selle sees) ma ei mõelnud paugutamis kilet!

              Comment


                #22
                Vs: s-400 modifitseerimine

                Tervist!Ise olen kasutanud ukse-akna tihenteid.Toimivad väga hästi.

                Comment


                  #23
                  Vs: s-400 modifitseerimine

                  Tihendit olen isegi proovinud, aga ei ole eriti hästi välja tulnud.

                  Kuna teema on niigi käest ära läinud, siis küsin siin samas edasi:
                  Mingit materjali, millest saaks teha täisnurkse vormi pahtli jaoks. Vineerist teeksin parima meelega, aga kardan, et pahtel jääb sinna külge kinni, seega oleks sinna vahele vaja mingi materjal panna, mis ei taksitaks pahtli kuivamist.
                  On äkki mingeid soovitusi?
                  Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                  Comment


                    #24
                    Vs: s-400 modifitseerimine

                    Toidukile, foolium, vajadusel tilga õliga? Epoksü valamisel ja klaasplasti vormimisel, isegi valjukast ruupori phase plugi tarvis vormi võtmisel on tüübid seda kasutanud.
                    Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                    Comment


                      #25
                      Vs: s-400 modifitseerimine

                      Esmalt postitatud tehnofriik poolt
                      Toidukile, foolium, vajadusel tilga õliga? Epoksü valamisel ja klaasplasti vormimisel, isegi valjukast ruupori phase plugi tarvis vormi võtmisel on tüübid seda kasutanud.
                      Toidukile peale mõtlesin ise kah, kuid kas see ei takista pahtli kuivamist/tahkumist?
                      Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                      Comment


                        #26
                        Vs: s-400 modifitseerimine

                        See võib aeglustada kuivamist küll, aga vaevalt, et selle võimatuks teeb. Ja ega mingit paremat lahendust vist polegi, vähemalt mina pole näinud-kuulnud.
                        Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                        Comment


                          #27
                          Vs: s-400 modifitseerimine

                          pole mõtet jalgratast enam leiutada
                          kasutage kas aknatihendeid või spet ettenähtud tihendeid liimiga svammteip!!
                          saadaval ka serwendis!! serwend.ee
                          Kes oskab, see teeb,kes ei oska, see õpetab!!!

                          Comment

                          Working...
                          X