Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika S-50B kõlarite ja võimendi komplekt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnika S-50B kõlarite ja võimendi komplekt

    Tervist, olen siin foorumis täiesti uus ja ei ole ka helitehnika alal eriline asjatundja.
    Igastahes on vanast ajast sattunud minu kätte Radiotehnika kõlarite ja võimendi komplekt. Nüüd peale pikki kasutamisaastaid on esimene jama käes. Ükses kastis on siis kolm kõlarit ja ühe kõlari kõige madalamaid helisid mängiv kõlar on lakanud töötamast.. Küsimus siis kas on see kõlar katki, või on mõni juhe või ühendus probleemne/katki/lahti tulnud vms või on asi äkki hoopis võimenid?
    Tänan ette igastahes, kõik soovitused, ettepanekud ja tänendused on teretulnud.
    Võobolla on kellegil kogemust radiotehnika tehnikaga? Mis arvate sellest süsteemist üldiselt?
    Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

    #2
    Vs: Radiotehnika S-50B kõlarite ja võimendi komplekt

    Kui kesksagedus ja kõrgsagedus töötab siis ära esialgu võimendi kallale mine. Keera bassielement kastist välja ja kontrolli kõik juhtmed üle. Kas kõlar enne mingit raginat ka tegi kui lakkas mängimast ? Kui tegi siis vaata kas valjuhääldi vuntsid on korras (Sellised kergesti painduvad juhtmed mis lähevad bassielemendi terminaali küljest papp membraani külge. Need murduvad pikka ajajooksul ära. Tavaliselt on need päris papp mebraani juurest katki)

    Comment


      #3
      Vs: Radiotehnika S-50B kõlarite ja võimendi komplekt

      Tänud nõuannete eest! Raginat nagu ei mäleta, aga võtan kõlari lahti ja vaatan, mis teha annab.
      Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

      Comment


        #4
        Vs: Radiotehnika S-50B kõlarite ja võimendi komplekt

        mul kah samad kõlarid ja yhel bassikal on magnet liimist lahti tulnd ja pooleks läind .

        kas on võimalik ta nii täpselt tagasi liimida et tööle hakkaks jälle
        magnet on kaheks tükiks , ma ei teagi kas ta enam toimib kui lihtsalt kokku liimida?

        Comment

        Working...
        X