Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlarid paremaks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlarid paremaks?

    Kunagi sai omada s90 kõlareid.Siis sai nendest isu täis ja ostsin audes 017-1. Üldiselt olen nendega väga rahul.S90 üldiselt ei anna võrrelda, aga samas olen siit foorumitest lugenud, et ka audesel pidid oma vead olema. Võib olla oskab mõni targem inimene soovitada, mida saaks neil kastidel paremaks muuta? Ette tänades heade nõuannete eest.

    #2
    Vs: Kõlarid paremaks?

    Esmalt postitatud meloman poolt
    Kunagi sai omada s90 kõlareid.Siis sai nendest isu täis ja ostsin audes 017-1. Üldiselt olen nendega väga rahul.S90 üldiselt ei anna võrrelda, aga samas olen siit foorumitest lugenud, et ka audesel pidid oma vead olema. Võib olla oskab mõni targem inimene soovitada, mida saaks neil kastidel paremaks muuta? Ette tänades heade nõuannete eest.



    jh see on tõsi et nendelgi on omad vead aga ma ei hakkaks muutma seal midagi sest muidu võib midagi väga perse minna

    Comment


      #3
      Vs: Kõlarid paremaks?

      KUi sul tõesti midagi õelda ei ole siis ei ole vaja suvalisi postitusi teha.Igast saab teha.Paned vatiini tellid ehk paremad filtrid.

      Comment


        #4
        Vs: Kõlarid paremaks?

        Esmalt postitatud Hents poolt
        KUi sul tõesti midagi õelda ei ole siis ei ole vaja suvalisi postitusi teha.Igast saab teha.Paned vatiini tellid ehk paremad filtrid.
        Millised näiteks on paremad filtrid? Vatiini on seal sees piisavalt,sai nad üks kord laiali lammutatud. Samas tekkis küsimus, et mis valjukaid Audes kasutab? Mitte ühtegi kirja pole peal. Tekkis lihtsalt selline idee, et proovix tulevikus Audese baasil teha ise ühed kastid.

        Comment


          #5
          Vs: Kõlarid paremaks?

          Esmalt postitatud meloman poolt
          Kunagi sai omada s90 kõlareid.Siis sai nendest isu täis ja ostsin audes 017-1. Üldiselt olen nendega väga rahul.S90 üldiselt ei anna võrrelda, aga samas olen siit foorumitest lugenud, et ka audesel pidid oma vead olema. Võib olla oskab mõni targem inimene soovitada, mida saaks neil kastidel paremaks muuta? Ette tänades heade nõuannete eest.
          Mina arvan asjast nii, et kindlasti kui töötati välja AUDES 017 siis tehti kõik selleks, et nende komponentidega, mida seal kasutatakse on saavutatud maksimum näitajd. See on keeruline protsess ja tulemused on saavutatud nii mõõtmise kui kuulamise tagajärjel. See pole enam vene aeg kus midagi tehti ja midagi jäeti tegemata. Vastasel korral, kui asi on halb, siis ei oleks see firma turul, ega poleks jõudnud tunnustatud firmade hulka ja seega ka maailma turule. See on tohutu töö, mis firma on teinud ja see pole tehtud mingite oinaste poolt. Vaevalt inimesed, kelle pole asjast eriti õiget ettekujutustki helist, suudavad seda paremaks muuta. Audese toodangus on mitmeid kõlareid, mitmesuguse hinnga ja ka kindlasti erineva kõlaga. Kui 017 ei meeldi osta midagi muud. Küsimus taandub kõlarite valikule ja hinna suhtele ja kindlasti on see vahe maksimaalselt paigas. Kui sa siit foorumist nõu küsid ja seda tinglikult, et neil pidi midagi viga olema, siis sa ju ei tea isegi mis on neil viga ja vaevalt sa oled võimeline midagi parandama.Teisiti see kõlaks, et ma tahan midagi kuid ma ei tea mida ma tahan ja teie aidake. Raske juhus, sest niipalju kui on tegelasi on ka arvamusi ja kõik ei kuule muusikat ühte moodi või ei taju seda ühtemoodi. Ehk jätaksid oma kõlarid puutumata ja naudiksid muusikat. Kui need enam ei meeldi osta paremad ja see võimalus on.

          Lisa.

          Kui mõni siin targutab vatiinist, parematest filtritest juhtmete ristlõikest siis vahelduseks vaadake ilusaid värvilisi pilt ja mõelge natuke ...... ja kui aega saate siis on juttu kah!!!

          http://www.audes.ee/index.php?id=1127

          http://www.audes.ee/failid/8BA5A83.pdf
          viimati muutis kasutaja humax; 30 m 2007, 21:46.

          Comment


            #6
            Vs: Kõlarid paremaks?

            Vabandust, ma ilmselt esitasin küsimuse valesti.Tglt ma ei kavatsegi kruvikeeraja ja jootekolb käes häid kõlareid lõhkuma hakata, vaid probleem on selles, et on mõningad "targad" kes on mul kodus neid kuuland tulevad umbes sellise jutuga, et basse on vähe ja miks mitte Yamaha või Pioneer jne.Lihtsalt ei jaksa inimestega vaielda. Siis ma lihtsalt soovitasin neil uurida kõlarifoorumist mida elektroonikaalaste teadmistega inimesed asjast arvavad.Isiklikult olen Audesega väga rahul.

            Comment


              #7
              Vs: Kõlarid paremaks?

              Need "targad" lihtsalt ei tea peale Yamaha, Pioneeri ja Sony mitte midagi ning on harjunud KA-laadse tümakaga mitte muusikaga. Üleüldse ei saa neid tooteid palja nime järgi võrrelda, kui tegemist pole konkreetsete mudelitega.
              Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

              Comment


                #8
                Vs: Kõlarid paremaks?

                Esmalt postitatud meloman poolt
                Samas tekkis küsimus, et mis valjukaid Audes kasutab? Mitte ühtegi kirja pole peal. Tekkis lihtsalt selline idee, et proovix tulevikus Audese baasil teha ise ühed kastid.
                Audes kasutab bassi elementidena enda toodangut, keskmised kas enda või seas'e omad. kõrged tavaliselt seas'e omad. Oleneb mudelist.

                Edit: sony on teleka firmaja oleks võinud ainult selleks ka jääda, Yamaha oskab teha küll, aga hea kaup on kallis. Kasutan isegi Yamaha ressiiverit, kuna tal on võimalik kasutada ainult võimendi osa ilma igasuguste dolby ja dsp filtriteta. Puuduvad igasugused super mega bassi ja surroundi nupud jne.
                viimati muutis kasutaja Fos; 31 m 2007, 08:38.

                Comment


                  #9
                  Vs: Kõlarid paremaks?

                  Aga mis võimendi sul on?Kunagi kui ise veel palju audio asjandusest ei teadnud kuulasin ainult lõppvõimuga (vpa2100mn) aga lisades RRR yn-001 eelvõimu on heli palju parem ning pean bassi vähemaks keerama.Vahest aitab ka kui ekvalaiser osta.Edit ja bassiks on 70w81-8 mis peaks ka audes 017-nes olema.
                  viimati muutis kasutaja Hents; 31 m 2007, 09:26.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kõlarid paremaks?

                    mul on RX-V557, aga seda ei toodeta enam eelmisest aastast vist. Nüüd on selle asemel mingi hall junn.

                    Comment

                    Working...
                    X