Teade

Collapse
No announcement yet.

kõllid & võim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõllid & võim

    ma ei tea kas ma tegin teema õigesse kohta. Aga mul oleks paar küsimust.
    Ma tahan omale osta nii 400-600w kõlle et kas sinna peab panema taha ka võimu, mis toidaks need kõllid ära?Ja siis et milline see võim olema peab ja kas võimule saab taha ühendada arvutit?,Ja et häki keegi oskab soovitada mingit poodi või midagi kust saaks ka infot... . Mu küsimuse põhimõte põhineb sellel siis et milline peaks olema võim et nendele kõllidele taha ühendada, ja kas võimule annab ka taha ühendada arvutit.
    viimati muutis kasutaja rahamees; 28 m 2007, 12:34.

    #2
    Vs: kõllid & võim

    Kõigepealt kohe üks küsimus vastu, mida sa teed 400-600w kõllidega arvuti taga? Vabaõhu üritusi?

    Kindlasti oleks vaja võimendit ja põhimõtteliselt saab ühendada igale võimend arvutiga ühendada, aga ei saa garanteerida, et pa võim teeb arvutitaga ilma mõne eelvõimuta head häält.

    Kui sa saad aru palju sul vatte vaja läheb ja milleks hakkad kõlle kasutama siis oskan sulle rohkem nõu anda.

    Comment


      #3
      Vs: kõllid & võim

      tegelikult on asi niiet tahaks lihtsalt kõlle kuulamiseks, enda tarbeks põhimõtteliselt, ja siis et nagu läbi arvuti lasta muusikat...ja et kas see ei mõju arvutile halvasti..

      Comment


        #4
        Vs: kõllid & võim

        Kui sa ainult enda tarbeks tahad siis pole nii palju võimsust vaja. Koju on 2*100w juba liig mis liig, ja kui võtta nii suured võimsused siis hakkab raha kuluma. Kõik asjad maksavad rohkem .
        http://www.noortehnik.ee

        vaata seal kodu audio.

        Comment


          #5
          Vs: kõllid & võim

          mul hetkel on 4 x 200 aga nendest vähe

          Comment


            #6
            Vs: kõllid & võim

            Esmalt postitatud rahamees poolt
            mul hetkel on 4 x 200 aga nendest vähe
            Ostsid 4 x 200 kr. eest kõlarid?

            Kulla mees, tule nüüd jalgupidi maa peale tagasi, kodus ei kuula sa iialgi 10W pidevalt (ehk 20 sek. kannatad ära) isegi kui su koduks oleks 200m².

            See mis sul on 4 x 200, on heal juhul 4 x 2W reaalselt.
            Head susserdamist !

            Comment


              #7
              Vs: kõllid & võim

              Mulle tundub see teema puhas provokatsioon. Nii loll ei saa end "meheks"nimetav inimene olla.
              -

              Comment


                #8
                Vs: kõllid & võim

                Mine sinna kohale saad kõlli ja võimu ja tarkust http://www.audiocenter.ee/?PHPSESSID...74c8fce5225848

                Comment


                  #9
                  Vs: kõllid & võim

                  siin foorumis saab ikka kõvasti nalja. Ehk räägid lähemalt, mis kõllid need praegu sul on ja mis võim.. ... ja mis kuuldeaparaat?

                  Comment


                    #10
                    Vs: kõllid & võim

                    teisalt - küsija suu pihta ei lööda:
                    http://www.tevalo.ee/foorum/showthread.php?t=27709 - peaks 2x400W kõlarid ilusti ära toitma!
                    -

                    Comment


                      #11
                      Vs: kõllid & võim

                      kui asi juba taas keskmise suurusega süsteemide peale läks siis oskab keegi soovitada kust saaks mingi ~1kW kõlli (st kaks siis ehk kokku 2kW) ning ~2,5kW supparit oleks ka vaja.
                      mul prageu on 2x900W + 1,5kW aga veidi jääb veel puudu - näiteks kuulen veel veduri vilet (suht ligidal peab muidugim olema).

                      Comment


                        #12
                        Vs: kõllid & võim

                        Vaata, pillipood.ee on koht kus selliseid asju saab, koosta endale üks mõnus stack, kus ühe poole kohta miski 12 kesk-kõrgete kõlarit line arrays, 12 15" ruuporit keskbassi jaoks ja subbassile 20 skuupi või inverterkasti 18" või 21" valjukatega, võimenditeks iga 2 bassika kohta üks 2x 2 kW switch-mode loom, kesk-kõrgetele nii 2x 1 kW, samuti iga 2 kõlli jaoks üks võimendi. Veel hangi üks mobiilne poolemegavatine elektrijaam ja Boeing 747 mahutav angaar, kus kogu kraam üles seada. Siis peaks täiega normi tymmi tulema, kui valmis saad, tulen ka kuulama, võtan nexuse, autohitti ja scootri plaadid kahh kaasa
                        Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                        Comment


                          #13
                          Vs: kõllid & võim

                          Tehnofriik pidas silmas midagi sellist ilmselt



                          Inimesed tulge maapeale tagasi! Mida te teete 10 aasta pärast kui enam mitte midagi ei kuule?

                          Comment


                            #14
                            Vs: kõllid & võim

                            Väga head huumorit siin ikka leidub..

                            Comment


                              #15
                              Vs: kõllid & võim

                              "tegelikult on asi niiet tahaks lihtsalt kõlle kuulamiseks, enda tarbeks põhimõtteliselt, ja siis et nagu läbi arvuti lasta muusikat...ja et kas see ei mõju arvutile halvasti.."

                              Ma usun, et kilovatt varjestamata tymmi ekraani kõrval keerab pildi ikka päris tuksi. Tihend läheb ka kähku katki kui ninapidi juures passib.

                              Comment

                              Working...
                              X