Teade

Collapse
No announcement yet.

Vaja abi ümberehitusel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Vaja abi ümberehitusel

    mõtlesin teisiti, pealegi pole ma kunagi kellelegi soovitanud panna notchi kõikide ribade ette, tähendab otseselt kogu kõlari klemmide vahele. ok?

    Comment


      #17
      Vs: Vaja abi ümberehitusel

      Teema
      http://www.tevalo.ee/foorum/showthre...t=20206&page=2
      lõpust võib küll nii aru saada, isegi Michael LaLena oled appi võtnud, et selgitada nagu poleks series notch filtrit asukohat kõlari sisendklemmidel vale.

      Comment


        #18
        Vs: Vaja abi ümberehitusel

        sry, kui sa inglise keelest aru ei saa, aga seal on selge sõnaga kirjas, et oleneb, MILLEKS seda filtrit kasutada ja ma ka kirjutasin seal eesti keeles, et EKSISIN, asukohaga, kuna minu eesmärk ei olnud variant 2.

        Ei tasu nagu nii ülbeks ka minna, kuna sinu teadmised series notchist olid veelgi üllatavamad :

        moi: "...."Series Notch Filter" pannakse jadamisi valjukaga..."

        Comment


          #19
          Vs: Vaja abi ümberehitusel

          Selle sa oled küll unustanud sinna teemasse kirjutada, et Sa eksisid.
          Seda et mina eksisin nimetusega, saab sealt küll lugeda.

          Inglise keelega ei ole mul probleeme.
          Oskan piisavalt, et väita: Michael LaLena Case 2) "Series Notch Filter" kohta on täilelik BS.

          Comment


            #20
            Vs: Vaja abi ümberehitusel

            Fos: "Case 1) Say you are attempting to remove a known spike in one of the drivers you are using. You would plage the notch filter after the crossover to eliminate the spike for that driver. The filter will have no effect on the other drivers. (meie keiss siis niiöelda. tuleb välja jah, et valesti mäletasin)"

            õpi lugema

            edit: sa ei eksinud nimega, ühendada sa ei osanud.
            Läheb delfiks ära juba.
            viimati muutis kasutaja Fos; 09 m 2007, 09:55.

            Comment


              #21
              Vs: Vaja abi ümberehitusel

              Kui juba läks trumm mingu ka pulgad.

              Kust sa tead et ma ühendada ei oska?
              Pole ühegi oma kõlari filtri skeemi interneti ülesse pannud nagu, kust saaks kontrollida, et ma valesti ühendasin.

              Comment


                #22
                Vs: Vaja abi ümberehitusel

                Esmalt postitatud moi poolt
                Kui juba läks trumm mingu ka pulgad.

                Kust sa tead et ma ühendada ei oska?
                Pole ühegi oma kõlari filtri skeemi interneti ülesse pannud nagu, kust saaks kontrollida, et ma valesti ühendasin.
                Pane tähele, kuna sa väitsin et notch pannakse jadamisi (mis on ühendus viis), siis järelikult sa ei oska notchi ühendada, kuna ta ühendatakse skeemi rööbiti, mõistad? Sa väitsid, et sa nimega panid mööda, tegelikult ei oska ühendada, mis omakorda viitab sellele, et sa pole elu sees ühtegi notchi teinud.

                edit: mul on juba suht siiber sellest solkimisest. rahuneme maha.

                Comment

                Working...
                X