Teade

Collapse
No announcement yet.

Kui võimast võimu vaja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kui võimast võimu vaja?

    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...rtnr=615-10175 kui võimast võimu kõll vakab?
    mul endal muidu http://www.soundshop.ee/index.php?ac...details&id=192

    #2
    Vs: Kui võimast võimu vaja?

    Kõlar on mõeldud ürituste tegemiseks - st. heli on vali kuid ebakvaliteetne.
    Võim on sul viisakas toavõimendi.
    Kui tuppa tahad neid siis vaata midagi muud. Odavalt saad näiteks Radiotehnika ja Sven toodangut (soundshop.ee).
    -

    Comment


      #3
      Vs: Kui võimast võimu vaja?

      mis kõlle siis soovitax sellele võimule.. no 3000,- on umbes pappi.

      Comment


        #4
        Vs: Kui võimast võimu vaja?

        See kõlar on suur sellepärast et suur kõlar on justkui võimas. Reaalselt maksavad samas gabariidis lavakõllid 20-50 tuhat niiet tehke omad järeldused ....

        Comment


          #5
          Vs: Kui võimast võimu vaja?

          Ei tasuks ka unustada, et on profi ja amatööri tehnika - säästu lööktrelli ja näiteks Hilti hind võib 20x olla. Ja seega võib ka toode vastu pidada, kas 5min või 5 aastat - kõik sõltub kasutamisest.
          -

          Comment


            #6
            Vs: Kui võimast võimu vaja?

            Kui PA kõlle tahad, siis parem juba sellised võtta http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...rtnr=615-10122
            Kasti suuruse ja helikvaliteedi suhe on paremini paigas

            Comment


              #7
              Vs: Kui võimast võimu vaja?

              Esmalt postitatud Hekza poolt
              Need kaks toodet ei sobi kohe kuidagi omavahel kokku. Võimust lähtuvalt, kui tahad kõva tümakat, osta mingid 4-oomised jurakad (vana hea rahva-S90 näiteks) ja kui olulisem on heli kvaliteet, osta näiteks Pioneeri Hi-Fi riiulikõlarid sealt samast Soundshopi lehelt.

              Edit: ma ise ostaks sinu olukorras Radiotehnika SM-300 kõlarid - hinna, võimsuse ja kvaliteedi suhe on hea, näevad toas viisakad välja, saad kasutada edasi ka siis kui kunagi võimu välja vahetad ja väljamineku poolest jäävad ka su eelarve raamesse.
              viimati muutis kasutaja Hendrique; 08 m 2007, 17:07.

              Comment


                #8
                Vs: Kui võimast võimu vaja?

                Esmalt postitatud KaruTEC poolt
                See kõlar on suur sellepärast et suur kõlar on justkui võimas. Reaalselt maksavad samas gabariidis lavakõllid 20-50 tuhat niiet tehke omad järeldused ....
                Kuulasin hiljuti väiksemal kontserdil selliseid JBL lavakõlle Noh need pole just 2 kilosed aga mitte ka 20kilosed. Mu meelest tegid häält küll.
                Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

                Comment


                  #9
                  Vs: Kui võimast võimu vaja?

                  JBL on üsnagi kõrgelt hinnatud asi, mitte HQ sugune käkk. Ja ei väsi kordamast: korralik PA-tehnika TEEB kvaliteetset heli, paluks mitte tuua näiteid a la "seal pubis olid mingid PA kõllid, rõhusid küll, aga saund oli s*tt mis s*tt", see oleks umbes sama, mis "kuulasin sõbra suvilas raadiotehnika võimu ja S-90 kõlle arvuti integreeritud helika taga, tümmisid küll aga saund oli s*tt mis s*tt, järelikult ega tuppa mõeldud asjad häält tee". PA tehnikaga samamoodi - on asju, mis igal normaalsel isikul kõrvad peast söövad, ja on asju, mida võidki kuulama jääda
                  Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kui võimast võimu vaja?

                    See ressiiver,mis sul on on HALE.See ei rahulda PA kõllide nõudeid üldsegi.Vene tehnikast soovitaksin sellist kõlli võimendama nt ESTRADA võim või mõni lampvõim(vist).Nt mul võimendab neli ESTRADA lavakat ära Zvuk 6-100(lampvõim 6*100W).

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kui võimast võimu vaja?

                      Esmalt postitatud Henzzman poolt
                      See ressiiver,mis sul on on HALE.See ei rahulda PA kõllide nõudeid üldsegi.Vene tehnikast soovitaksin sellist kõlli võimendama nt ESTRADA võim või mõni lampvõim(vist).Nt mul võimendab neli ESTRADA lavakat ära Zvuk 6-100(lampvõim 6*100W).
                      Misasja sa kaevad vanu teemasid üles?! Pealegi su post on mõtetu. Samamoodi võin ma ka öelda, et su Zvuk on hale ja ESTRADA veel haledam ja sa ise oled üldse hale jne.
                      viimati muutis kasutaja likoor; 18 m 2007, 11:08.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kui võimast võimu vaja?

                        Aga palun.Ma ei keela.Võibolla olengi hale ja võtan su nõuandeid kuulda,et oma imidži muuta,kuid ikkagi ei muuda see tõsiasja,et PA kõllide kasutamiseks ja nautimiseks on ju ikkagi vaja mingisugust PA võimu või nt lampvõimu.Hea hinnaga saab mõne PA võimu nt pillipoest või kusagilt mujalt.

                        Comment

                        Working...
                        X