Teade

Collapse
No announcement yet.

amfiton 25ac 027

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    amfiton 25ac 027

    amfiton 25ac 027 oleks huvitav teada milline bassi element sobiks asendama amfitoni bassi just kvaliteedi poolest.Nagu mina arusaan pole s90 bassikad nii kvaliteetsed ja vajab suurema mahuga kaste.



    ette tänades

    #2
    Vs: amfiton 25ac 027

    S90 ja Amfitoni bassid täpselt sama ehitusega, Amfitonil magnet lihtsalt poltideta, andmed samad.

    Comment


      #3
      Vs: amfiton 25ac 027

      Esmalt postitatud likoor poolt
      S90 ja Amfitoni bassid täpselt sama ehitusega, Amfitonil magnet lihtsalt poltideta, andmed samad.
      Räägitakse et amfiton mängib madalamale. s90 bass võimsam see ju mõjutab liitreid?

      Comment


        #4
        Vs: amfiton 25ac 027

        See asi sõltub kastist. Mul ühes S90-s Amfitoni oma ja teises Radiotehnika oma. Mängivad täpselt ühtemoodi.

        Comment


          #5
          Vs: amfiton 25ac 027

          aga mis hakkab valjukas tegema kui liitreid on vähem kui talle vaja?

          Comment


            #6
            Vs: amfiton 25ac 027

            aga kui näiteks panna sinna Audes 75W104-8 või Visaton
            W250S 8

            Comment


              #7
              Vs: amfiton 25ac 027

              Esmalt postitatud ali poolt
              aga kui näiteks panna sinna Audes 75W104-8 või Visaton
              W250S 8
              kumb neist parem ?

              Comment


                #8
                Vs: amfiton 25ac 027

                Kui liitrid vähenevad siis üldiselt sagedusriba alumine piir tõuseb kõrgemale.On muidugi nähtusi mis veel lisaks ilmnevad aga kuulajale paistab see esimesena kätte.
                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                Konfutsius

                Comment


                  #9
                  Vs: amfiton 25ac 027

                  aga mis hakkab valjukas tegema kui liitreid on vähem kui talle vaja?
                  Oli ju öeldud, et elemendid on andmetelt samad, seega mängib S90 element samamoodi nagu originaal amfitomi oma. Ilmselt on tegu ikkagi inverterkastiga ja ei tasu unustada, et inverteril on oma osa sagedusemääramisel.
                  Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                  Comment


                    #10
                    Vs: amfiton 25ac 027

                    Jep.Oletame et inverter on häälestatud sagedusele 31,5Hz ja kui liitrid vähenevad sedavõrd et kast ei lase nii madalale mängida valjukal siis sinna kasti asetatud inverteril pole lihtsal millest ergutuda.Tegelikult inverterit ennast ei huvita reaalne valjukas kõige vähematki.Ta lihtsalt kuulab kas kastis on tema sagedusel helilaine ja kui on siis resoneerib ( ta ju Helmholtzi resonaator).
                    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                    Konfutsius

                    Comment


                      #11
                      Vs: amfiton 25ac 027

                      selge

                      Comment


                        #12
                        Vs: amfiton 25ac 027

                        Jutt käib ikka nendest: http://www.rw6ase.narod.ru/a/amfiton...on25as027.html
                        mis pole absoluutselt S-90 sama bassi valjukaga.

                        Comment


                          #13
                          Vs: amfiton 25ac 027

                          Esmalt postitatud likoor poolt
                          See asi sõltub kastist. Mul ühes S90-s Amfitoni oma ja teises Radiotehnika oma. Mängivad täpselt ühtemoodi.
                          Tjaah , tegelt need on tõesti erinevad nats . Muide Moi, ehk tead kust saaks selle kasti kilevaljukaid?Üks paar pakuks huvi -mu vanale kõrvale paraja olemisega sound.
                          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                          Konfutsius

                          Comment


                            #14
                            Vs: amfiton 25ac 027

                            Kust saab ei tea.
                            Mul mõned on kasutuses aga mida edasi, seda vähem olen nendega rahul, eriti nende kokkusobimatusega kesksagedusega. Või tuleb öelda kokkusobitamisega, mida väga keeruline teha.

                            Comment


                              #15
                              Vs: amfiton 25ac 027

                              Esmalt postitatud OSX poolt
                              Tjaah , tegelt need on tõesti erinevad nats . Muide Moi, ehk tead kust saaks selle kasti kilevaljukaid?Üks paar pakuks huvi -mu vanale kõrvale paraja olemisega sound.
                              Heli teevad küll samamoodi, välimus ka peaaegu identne, magnet on ühel teistmoodi kinni lihtsalt. Rääkisin mingitest teistest Amfiton kõlaritest, minu viga.

                              Comment

                              Working...
                              X