Teade

Collapse
No announcement yet.

Ülekoormusindikaator Estonia 35 AC 021-le

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ülekoormusindikaator Estonia 35 AC 021-le

    KAs oleks selline asi üldse mõeldav, sest kardan häid kärgmembraane tänu suurele voolutugevusele kaotada? Lihtsalt igaks juhuks võiks indikaatorid olemas olla.. aga kust? mis himma eest? kuidas paigaldada?

    #2
    Vs: Ülekoormusindikaator Estonia 35 AC 021-le

    Põhimõtteliselt ju saab panna sellised LEDidega vidinad max võimsust näitama.Saab ju võtta näiteks vanast 4 oomisest S30 st selle mooduli mis vilgub siis kui nn OVERLOAD saabub.Kasutada võib ka muid sarnaseid mooduleid ja ka ise ehitada pole väga keeruline - aga ! Need moodulid saavad tavaliselt oma toite ei kuskilt mujalt kui helivõimendi väljundist ja see on jama sest selline tavatu koormus ei ole lineaarne ja põhjustab siis sellist ebameeldivat moonutust juba enne kui tuluke põlema hakkab.Kuulates on heli justkui "krõbisev" või nagu siis kui võimendi ühes õlas on toitepinge väheke vale.See moodul koormabki ühte polaarsust väljundsignaalist ja sellest tulebki aste sisse.Seega parem oleks selline võimendi mis näitaks väljundsignaali tugevust või siis teha selline toide moodulile mis muudab ta sõltumatuks võimu väljundist.
    Kuid mis võimsust siis võimendi arendab et võib ohtlik olla kärjele? Mu meelest on seda suht raske consumer staffiga põlema panna (enamaste läheb hoopis staff ).Olen näinud sellist varianti kus membraan väljus nii kaugele et tagasi minnes jäi viltu magnetpilu äärele - oli seega kiilunud veidi mõlkis võrgu ja magneti vahele.Ja sellist "kuulati "kah veel mitu tundi läbu käigus enne kui aru saadi et miskit puudu on.Aitas võrgu vabastamisel tagasi pilusse laskmine ja peaksid praegugi veel töötama.
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

    Comment


      #3
      Vs: Ülekoormusindikaator Estonia 35 AC 021-le

      Ongi nii või? Kas tahad öelda, et RRR y 7101 suht raske neid läbi lasta? Aga olen ikka mures, sest üks bassikas nagu krõbiseb seestpoolt.. olen lahti võtnud ja nägin et midagi vastu ei käi... suht pähkel mis võib olla...

      Comment


        #4
        Vs: Ülekoormusindikaator Estonia 35 AC 021-le

        Noh tegelt on üks hea Niinimetatud vanasõna:Keera voluumi nuppu mõistlikult

        Comment


          #5
          Vs: Ülekoormusindikaator Estonia 35 AC 021-le

          Esmalt postitatud taavikopli poolt
          Ongi nii või? Kas tahad öelda, et RRR y 7101 suht raske neid läbi lasta? Aga olen ikka mures, sest üks bassikas nagu krõbiseb seestpoolt.. olen lahti võtnud ja nägin et midagi vastu ei käi... suht pähkel mis võib olla...
          imho lähvad selle võimuga enne kõrged läbi kui kärg. aga kui kuulad nii, et oma võimul UV-meetrit punasesse ei lase siis ei juhtu sul kõlaritega mitte kui midagi.
          k.

          Comment


            #6
            Vs: Ülekoormusindikaator Estonia 35 AC 021-le

            See valjuka krõbisemine tuleneb lihtsalt sihipärasest pruukimisest, millest ajajooksul tuleneb see et valjukale suunduv paindjuhe on tegelikult katkenud.Seda saab mõningase tahtmisega aidata - kanna natuke jootevedelikku katkekohale ning siis proovi jootekolviga sinna ka natuke tina peale kanda.Arvesta et magnetvoog ei lase jootekolvil täpselt sinna minna kuhu sa tahad ja seega proovi kasvõ külmalt enne kuipalju see magnet kõrvale kisub (nn.kuiv trenn).Ja suht tavaline on et ka teine aindjuhe on katkemas , eks aita ka seda juhet samal ajal.Paindjuhe on nagu sukast koosnev, milles on enamasti midagi siidikiudude laadset mis hoiab juhet visuaalselt koos ja seega ei pane seda katket kohe tähelegi.Ja katke minu praktikas on sellistel valjukatel alati olnud võnkepooli pool , mitte klemmide pool.
            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
            Konfutsius

            Comment


              #7
              Vs: Ülekoormusindikaator Estonia 35 AC 021-le

              Kas siis suka katkemine põhjustab sellist heli? See katke peab siis olema päris väike... proovin parandada, vaatan mis saab..

              Comment

              Working...
              X