Teade

Collapse
No announcement yet.

K: Aktiivkõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K: Aktiivkõlarid

    Mul siis soov uusi aktiivkõlareid hankida. (arvutile, muusika kuulamiseks)

    Ise valisin neid:


    Roland DS-5 6500.-
    ??mingi tasmak?? 90wt 5000.-
    Samson Rubicon r5a 3700.-
    M-audio Studiophile bx5a 4200.-
    Yamaha HS50M 5000.-

    Ei otsustanud veel kumb neist valida

    Kes müüb Event`id Eestis, kas teab keegi ?
    Kas on mõned teised head variantid selle raha eest ?
    Tahaks rohkem infot saada kohtadest, kus on suur valik akiivkõlareid.

    Kes mida arvab ? Pakkuge midagi kuni 5500-6000 eeki.
    viimati muutis kasutaja Alen; 02 m 2007, 11:41.

    #2
    Vs: K: Aktiivkõlarid

    Miks just stuudio monitorid koju muusika kuulamiseks? Võta parem stereo võim ja riiulikastid. Selle raha eest peaks isegi valikut olema. Monitoride suureks miinuseks on näiteks voluumi ja tämbrite kruttimine tagapaneelilt. Võimu ja kõlari paari plussideks on: pult, mitme seadme ühendamis võimalus, hilisem hea edasi arendamis võimalus, näiteks riiuli kastid põrandakõlarite vastu jne.

    Comment


      #3
      Vs: K: Aktiivkõlarid

      Esmalt postitatud käsna-kalle poolt
      Miks just stuudio monitorid koju muusika kuulamiseks? Võta parem stereo võim ja riiulikastid. Selle raha eest peaks isegi valikut olema. Monitoride suureks miinuseks on näiteks voluumi ja tämbrite kruttimine tagapaneelilt. Võimu ja kõlari paari plussideks on: pult, mitme seadme ühendamis võimalus, hilisem hea edasi arendamis võimalus, näiteks riiuli kastid põrandakõlarite vastu jne.
      1. Tahaks ikka kvaliteetset heli saada
      2. Minu eelarve ei luba passiivkõlaritest valida. (või soovitage siis variante julgemalt, et ise ma ei saanud leida)

      Comment


        #4
        Vs: K: Aktiivkõlarid

        Näiteks:
        Wharfedale DIAMOND 9.2 1995.- (paar)
        Suur valik kodumasinaid ja -tehnikat suurepäraste hindadega. Telli kaup koju või pakiautomaati. Transport üle Eesti. Tegutseme aastast 1992.

        Denon PMA-500AE 3350.-
        Tooteinfo : Stereo võimendi Denon PMA-500AE Suurepärane ja hea hinnaga võimendi Denonilt. Tehniline info: Võimsus: 2*70W (4 Ohm; 1 kHz; 0.7% Klirr) , Sisendeid: 6 , Väljundeid: 2 , PHONO sisend , Kõlari ühendusi: 4 (2...

        Kokku: 5345.-

        Comment


          #5
          Vs: K: Aktiivkõlarid

          Esmalt postitatud käsna-kalle poolt
          Näiteks:
          Wharfedale DIAMOND 9.2 1995.- (paar)
          http://tuhat1.ee/index.php?lang=est&main_id=151
          Denon PMA-500AE 3350.-
          http://www.soundshop.ee/index.php?ac...details&id=264
          Kokku: 5345.-
          Kas see on loogiline, kui võimendi(70wt) hind on kõlarite(100wt) 1.5 korda kõrgem ?
          viimati muutis kasutaja Alen; 02 m 2007, 13:06.

          Comment


            #6
            Vs: K: Aktiivkõlarid

            Kas sa otsid mingi kindlat hinna koefitsienti või head heli kvaliteeti?
            Denon ja Wharfedale on mõlemad väga kvaliteetsed ja auväärt toojad.

            Comment


              #7
              Vs: K: Aktiivkõlarid

              Noh, selle mõttes, et kõlarid ov vaimsam, kui võim.
              Kas see on normaalne ?

              Comment


                #8
                Vs: K: Aktiivkõlarid

                Noh, selle mõttes, et kõlarid on vaimsamad võimu suhtes.
                Kas see on normaalne ?

                Hmmm, aga kus kohas ov võimalik neid kuulata, või ainult tellimine ?

                Comment


                  #9
                  Vs: K: Aktiivkõlarid

                  Wharfedale´i saad kuulata 1001 Kodumasinas ... neil on seal enamasti Kenwoodi ressiiverid, mille järgi panna. Denoneid peaks paremini varustatud poodides ikka liikuma.
                  Samas hinna- ja kvaliteediklassis võid uurida ka NAD võime ja Eltax kõlareid.
                  Kohalikus (Viljandi) Viva-elektroonikas oli NAD võim 3700.- ja Eltax Liberty 3+ 1990.-

                  Comment


                    #10
                    Vs: K: Aktiivkõlarid

                    Ostsin endale Wharfedale DIAMOND 9.5
                    Nüüd on vaja võimendi valida.

                    Kas Kenwood KRFV5100D soobiks muusika kuulamiseks (stereo) ?

                    Või siis stereovõimendi on parem ?

                    viimati muutis kasutaja Alen; 03 m 2007, 13:45.

                    Comment


                      #11
                      Vs: K: Aktiivkõlarid

                      Kindlasti stereo võim või stereo ressiiver muusika kuulamiseks, see Kenwood ausalt öeldes ei kõlba isegi kodukino jaoks kuigi kodukino ei nõua heliliselt midagi. Stereo võim vaata näiteks sellistelt tegijatelt nagu Denon, Nad, Marantz, Harman Kardon. Kõik need margid on eestis ka ilusti esindatud.

                      Comment


                        #12
                        Vs: K: Aktiivkõlarid

                        Hmm mul tegelt hämming miks ei võinud ikkagi stuudiomonitore kodu osta, kui kunagi oleks rohkem võimalusi vaja olnud siis alati on ju võimalus mõni kobedam eelvõim vahele panna või mis.

                        Võimude kohapealt on siin teema auhinnatud tehnika kohta, ja mulle on silma jäänud et cambridge audio seal suht tihti top3 vilksas.

                        Comment


                          #13
                          Vs: K: Aktiivkõlarid

                          Täpsusta palun veel kord oma mõtet. Et selle summa eest on parem aktiivkõlareid osta ? Või ma ei saanud aru.
                          viimati muutis kasutaja Alen; 03 m 2007, 21:57.

                          Comment


                            #14
                            Vs: K: Aktiivkõlarid

                            Esmalt postitatud MK poolt
                            Hmm mul tegelt hämming miks ei võinud ikkagi stuudiomonitore kodu osta, kui kunagi oleks rohkem võimalusi vaja olnud siis alati on ju võimalus mõni kobedam eelvõim vahele panna või mis.

                            Võimude kohapealt on siin teema auhinnatud tehnika kohta, ja mulle on silma jäänud et cambridge audio seal suht tihti top3 vilksas.
                            See mõte jääb mulle samuti häguseks, kui teemaalgatajal juba kenad floostanderid olemas.
                            Kui põhiline on muusikakuulamine, siis ikka korralik stereovõim abiks.
                            Kodukino puhul .... njaa, odavaim kenwood pole päris sobivaim paariline neile kõlaritele
                            viimati muutis kasutaja Chime; 04 m 2007, 08:59.

                            Comment


                              #15
                              Vs: K: Aktiivkõlarid

                              Esmalt postitatud Chime poolt
                              See mõte jääb mulle samuti häguseks, kui teemaalgatajal juba kenad floostanderid olemas.
                              Kui põhiline on muusikakuulamine, siis ikka korralik stereovõim abiks.
                              Kodukino puhul .... njaa, odavaim kenwood pole päris sobivaim paariline neile kõlaritele
                              Aga algul ei olnud ju. või mis. Nüüdseks jah ostetud.
                              Aga kuna sooviti kvaliteeti siis oleks suht hea arvutile olnud stuudiomonitorid + kobedam helikaart (kuigi ma ei tea mis seal hetkel on).

                              Lihtsalt ma ei saanud sellest suhtumisest aru et kohe võim+riiulikastid. Ei usu et niimoodi midagi võidab ja samas vast ei kaota ka.

                              Comment

                              Working...
                              X