Teade

Collapse
No announcement yet.

2 S30B + teravus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    2 S30B + teravus

    otsustasin et teen ühe kõlarikasti oma s30b' dele ja selle teravuse kõlarile. Teen siis samad mõõdud, mis on mul kodus kaks kõlarit (dali blue 3003), joonis siin: http://www.fotoalbum.ee/pilt.php?id=2197195

    #2
    Vs: 2 S30B + teravus

    Miks on vaja ni palju neid mõtetuid teemasi. Hakka pihta siis mis meil sellest.

    Comment


      #3
      Vs: 2 S30B + teravus

      Panin pirukasse muna, maitse oli nagu pirukasse oleks pandud muna.

      Comment


        #4
        Vs: 2 S30B + teravus

        eriti segaselt kirjutaja, mida sa teha tahad?
        no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

        Comment


          #5
          Vs: 2 S30B + teravus

          Esmalt postitatud -skater123- poolt
          otsustasin et teen ühe kõlarikasti oma s30b' dele ja selle teravuse kõlarile. Teen siis samad mõõdud, mis on mul kodus kaks kõlarit (dali blue 3003), joonis siin: http://www.fotoalbum.ee/pilt.php?id=2197195
          Mõtle mis sa mõtled aga aru ei saa!! Mis kuradi teravusest on jutt? Enne kui klõbistama klahvidega hakata, tuleks enesele mõisted ja õigekeelsus selgeks teha. Kui mõisted ja õige keele kastus ei tule siis, mitte ühtegi vastus ei tule ja tulevad ainult teravused.

          Comment


            #6
            Vs: 2 S30B + teravus

            ei tia mis on teravus we ma arvan küll et las teeb selle kasti valmis ja paneb valmis asjast pildid üles.teravus tähendab moo meelest kisa kui keegi aru ei saa

            Comment


              #7
              Vs: 2 S30B + teravus

              Esmalt postitatud juku14 poolt
              ei tia mis on teravus we ma arvan küll et las teeb selle kasti valmis ja paneb valmis asjast pildid üles.teravus tähendab moo meelest kisa kui keegi aru ei saa
              ma´h ei saa`h aro misperäst Sa ei kirota sulaselgen eesti kiräkeelen.Las ta tege päälegi tu kasti valmis.
              Häid pühi!

              Comment


                #8
                Vs: 2 S30B + teravus

                ei noh kisa on veel originaalsem nimetus.
                paneks mingi kriiskaja ja kiljuja ka sisse vohh kus tuleks kastid.
                vabandan, aga ma ei saanud su mõttest kohe üldse aru. et nagu teed ühe kõlarikasti kuhu sisse sa paned kaks s30b'd ehk siis kaks teist kõlarikasti ja paned teravuse ka sisse?
                sellist lahendust ma pole ennem näinud.
                Bzzzt!!

                Comment


                  #9
                  Vs: 2 S30B + teravus

                  ma saan küll aru vanade kasutajate pahameelest aga ehk oleks uute suhtes natukene mõistvam? kui koolis õpetajad küsimuste ja vigade peale ainult naeraks, ei saaks õpilased kunagi targaks, ometi peavad just nendest kunagi sirguma ka uued õpetajad. kui ma praegu seda teemat loen ja autori peale mõtlen, siis tekib silme ette pilt noormehest, kellel on juba puutöös kogemusi ja keda ka elektroonika huvitab, kuid viimases teadmisi veel napib. antud joonis paistab küll korralik (kuigi võib ka kusagilt tõmmatud olla). ma usun, et enamus teist sai aru, mida oli tahetud öelda, kuigi väljenduti halvasti. teema autorile natuke õpetuseks, et S30B on kõlari nimetus ja kõlar tähendab tervet kasti. neid asjandusi, mis häält teevad, võib nimetada valjuhäälditeks või lihtsalt elementideks. paistab, et sina soovid ise valmistada kõlari, pannes kokku puust kasti ja võttes valjuhääldid S30B kõlaritest. kasutada kavatsed kahte madal- ja ühte kõrgsagedusvaljuhääldit (mida sa nimetasid teravuseks). lisaks veel, et kõlar ei ole ainult valjuhääldajatega kast vaid süsteem. et saada kvaliteetset heli, peaks see tulema üks tervik - kõik osad peaksid omavahel klappima. on võimalik, et sinu mõõtudega kast ei taha hästi sobida valitud valjuhäälditega. samuti on sul tarvis filtreid, et sagedused elementide vahel jagada. originaalid ei ole enam head, kuna sa paigutad elemendid ümber. kui tahad kuulamiseks midagi, siis soovitaks ikka kaks kõlarit valmis teha. räägi lähemalt, milleks sa seda kõlarit teed ja mis juppe sul veel leidub (on ehk teine kõrgsageduselement ka alles?). kui oskad küsida, siis loodan, et ka siinsed tõelised asjatundjad pööravad sinu teemale rohkem tähelepanu ja viitsivad sind aidata.

                  Comment


                    #10
                    Vs: 2 S30B + teravus

                    oh seda "teravust" ja "nüridust"! katsugem asju nimetada õigete nimedega või veidi enne foorumit lugeda!
                    Forget the net. Switch on the set. Warm it up slow and go. Light the tubes, bask in the glow. Surf shortwaves on your old radio.

                    Comment


                      #11
                      Vs: 2 S30B + teravus

                      Lurdo, ma saan ka aru vanade olijate pahameelest, aga seda oleks palju vähem olnud, kui ta oleks oma teksti kirjutanud eesti keeles ja õelnud välja, mis tal vaja on vms.
                      Praegu lugesin mina seda välja, et ta ütleb väga halvas eesti keeles seda, et ta tahab teha omale kõlarit.
                      Uued võiksid tõesti natuke rohkem alguses foorumit lugeda.
                      Valter

                      Comment

                      Working...
                      X