Teade

Collapse
No announcement yet.

üritan ise ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    üritan ise ;)

    mõtlesin ja jõudsin otsusele et prooviks ise midagi valmis meisterdada (pole kunagi proovinud ja eks peab se aeg kätte ka jõudma :P.suht korterist on tornkõlarid puudu ja ei hakka mega hullu hinda maksma ja vaatab mis saab,aga küsimus oleks selles et kas oleks mõtekas mõnelt valjukalt ise elemendid ära võtta või osta ise.eelarve oleks hetkel mingi 1000.- se võib naeruväärne olla ja aga hetke ei hakka suuremat summat magama panema.eks kui asi tundub norm siis juba teeb midagi normaalsemat.kui ma ise ostaks siis ma peaks mingeid filtreid ja asju ka vahele panema onju..
    väike abi kuluks ära ETTE TÄNADES !
    viimati muutis kasutaja laulasmaa; 14 m 2007, 01:12.

    #2
    Vs: üritan ise

    Aga äkki sel juhul mõni lairiba element, kui eelarve väike?

    Äkki teha nt FRS8'ga Trensmission Line kast (materjali leiad otsingust).

    Comment


      #3
      Vs: üritan ise

      Võid ka teha odava kaheribalise projekti, kui materjali saad tasuta kuskilt.
      Lairiba oleks ilmselt kõige õigem.

      Endal on plaan mingi aeg teha nendega:
      http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...artnr=240-2001

      Kaks valjukat ühes kastis ja kaks kasti.

      Samas on ju ka nii, et milleks sa praegu 1000.- raiskad, kui pärast tahad ikka paremaid teha? Kogu parem kohe juurde ja tee siis korralikud.

      Comment


        #4
        Vs: üritan ise

        Esmalt postitatud likoor poolt
        Samas on ju ka nii, et milleks sa praegu 1000.- raiskad, kui pärast tahad ikka paremaid teha? Kogu parem kohe juurde ja tee siis korralikud.
        Nõustun. Umbes 2,5-3K eest saab juba suht head asjad.

        "Pole aega midagi korralikult teha, aga on aega seda ümber teha." by keegi tundmatu.

        Comment


          #5
          Vs: üritan ise

          http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=324
          http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=329

          Äkki need?
          Soovitaks ikka kaheribalised teha.

          Comment


            #6
            Vs: üritan ise

            Väike soovitus materjali otsingul : käi suurte ehitusmarketite laos küsimas saepuru plaate ( kasutatakse teiste toodete kaitsmiseks trantspordiks) ise ma sain täna 8 täis suurt saepuru plaati paksustes 15-26 mm

            Comment


              #7
              Vs: üritan ise

              Mul endal tekkis ka küsimus, kuidas nende filtritega jääb?
              Kuidas ma tean, millised vahele panna?
              Valter

              Comment


                #8
                Vs: üritan ise

                Ma ei soovita saepuru plaadist teha, aga filtritega on nii, et pead välja mõtlema esiteks, milliseid elemente sa kasutad. Kui teed 2 riba, siis mõlemad ikka sama takistusega vali. Siis vaatad:

                1) mis on elementide takistus
                2) Mis on elementide sagedusvahemik. Bassika puhul pole see väga oluline, aga tweetril küll.
                3) otsid mõne odava 2 riba filtri(näiteks mõnest auto komponentide komplektist üle jäänd. vaata näiteks www.streetrace.org/foorum )
                4) Veendud, et sinu tweeter on võimeline mängima pisut alla filtri lõikesageduse.
                5) kruvi külge ja naudid kogu raha eest.

                edit:
                Vaata sinna: www.zone.ee/fosaudio ehk on pisut abi ehitamisel.

                Comment

                Working...
                X