Teade

Collapse
No announcement yet.

Visaton Topas - Tevalo vs Oomipood?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Visaton Topas - Tevalo vs Oomipood?

    Vabandan ette, pole foorumi pidev kasutaja - teema võib-olla juba läbi nämmutatud.
    Et siis, miks on Oomipoes Visatoni elemendid tükk maad odavamad kui Tevalos? Arvestades, et tellima peab tõsisemaid elemente niikuinii.

    Endal on mingis esialgu veel määramatus tulevikus plaanis ette võtta Visatoni Topas kit. Kallid elemendid ja Oomipoe kaudu tellides säästaks 1694 kr, võrreldes Tevaloga. Palju see Tevalo Visatoni allahindlus tavaliselt on ja millal järgmist on oodata?

    Kas tasuks Oomipoest tellida?

    Ja lõpuks foorumikohast juttu ka - Visatoni Topas
    http://www.visaton.com/en/bauvorschl...700/index.html
    Mis te sellise asja kohta arvate, tasuks ehitamist? Kasutuskoht oleks suhteliselt väike korterituba. Või kas on olemas midagi samas hinnaklassis oluliselt paremat väikesesse ruumi. Muusikavalik, mille järgi ma kõlarit hindan on jazz ja klassikaline.

    #2
    Vs: Visaton Topas - Tevalo vs Oomipood?

    http://www.tevalo.ee/foorum/showthread.php?t=29351

    http://www.tevalo.ee/foorum/showthread.php?t=5516


    Järeldused tee ise! Nii ongi.

    Endal on mingis esialgu veel määramatus tulevikus plaanis ette võtta Visatoni Topas kit. Kallid elemendid ja Oomipoe kaudu tellides säästaks 1694 kr, võrreldes Tevaloga. Palju see Tevalo Visatoni allahindlus tavaliselt on ja millal järgmist on oodata?

    Minul on sama probleem! Mina olen "hinnapoliitikat" ja müügistrateegiat jälginud ja analüüsinud pikemat aega. Selgunud on ka see, millisest poest, osta mulle vajalikud asjad. Ma ei kirjutanud oma postitust emotsioonide taustal, vaid analüüsi tagajärjel. Juhul, kui keegi otsustab kusagil hinda tõsta, siis teostan oma tehingud väljaspool meie riiki. Kindlasti ei meeldi antud teema teatud ringkonnas, kuid mis parata.
    viimati muutis kasutaja humax; 17 m 2007, 09:41.

    Comment


      #3
      Vs: Visaton Topas - Tevalo vs Oomipood?

      Tänan, väga head viited. Teema esimene pool on siis ennast ammendanud.
      Teine pool (Visaton Topas) veel õhus.

      Comment


        #4
        Vs: Visaton Topas - Tevalo vs Oomipood?

        Esmalt postitatud ihvike poolt
        Palju see Tevalo Visatoni allahindlus tavaliselt on
        ...
        Kas tasuks Oomipoest tellida?

        Ja lõpuks foorumikohast juttu ka - Visatoni Topas
        http://www.visaton.com/en/bauvorschl...700/index.html
        Mis te sellise asja kohta arvate, tasuks ehitamist? Kasutuskoht oleks suhteliselt väike korterituba. Või kas on olemas midagi samas hinnaklassis oluliselt paremat väikesesse ruumi. Muusikavalik, mille järgi ma kõlarit hindan on jazz ja klassikaline.
        Viimati oli Tevalo soodukas -25%, umbes sama või tiba madalam, mis Oomipoes tavaliselt. Poliitika ilmselt selline
        Aga kalleid elemente ostes (kui need on Tevalo letis) saab ka allahindlust, vist mitte päris 25 aga saab.

        Topas on kindlasti hea kõlar klassika ja jazzu kuulamiseks aga bassi ots võiks ikka tiba madalamele tulla ja filter võiks ikka selle raha eest olla selline, mis ei ajaks kõlari takistust 3 kHz peal 48 oomini ning ilma elektrolüütideta.

        Comment


          #5
          Vs: Visaton Topas - Tevalo vs Oomipood?

          Tevalos on tarneaeg kordades lühem kui Oomipoes ja klienditeenindus on ka väga tasemel Tevalos. Kuna helitehnika on töövahendiks mul, siis on oluline, et probleemide korral saaks kiiresti asendusvaljukad kätte.

          Comment


            #6
            Vs: Visaton Topas - Tevalo vs Oomipood?

            Olles pikemat aega visatoni elemente kiiganud siis kõige soodsam on Tevalost sooduka ajal osta. Tuleb isegi odavam kui ebay kaudu uusi osta, kuna transport läheb veel otsa.
            (Ti on välimuselt kena element , kahju et võimsamaid ei tehta - kahte ei täi kuidagi panna - ennem juba seas excel...)
            -

            Comment


              #7
              Vs: Visaton Topas - Tevalo vs Oomipood?

              Visatoni kõlarid noores tehnikus ka odavamad kui tevalos.Kui seal pole niipaljusid kui tevalos.

              Comment

              Working...
              X