Teade

Collapse
No announcement yet.

Kuskohast saab suka traati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuskohast saab suka traati?

    Olen mitmeid kordi bassi elemendil sukki (vuntse) pidanud parandama juba ja nüüd asjalugu selline, et sukk on juba lühike ning takistab membraani käiku. Kas keegi oskab ütelda, kust seda õiget sukatraati saab (millele ikka nöör sees nii nagu peab) ?

    #2
    Vs: Kuskohast saab suka traati?

    Kas mõne hea mikrofonikaabli varjestust ei annaks ära kasutada?
    OT: vene rahvusest lugejale, võib pealkiri päris lõbus paista...
    -

    Comment


      #3
      Vs: Kuskohast saab suka traati?

      Kuna bassielemendid on väga korralikud ülejäänud osas, siis ei tahaks sinna mingisugust tuuningut aretama hakata. Sest võibolla varsti uuendan oma helisüsteemi ning vaevalt, et siis keegi minukäest sellist iseleiutatud värki osta tahab. Ja ise ka tahaks nagu ikka korraliku töö teha, mis peab ikka vastu kah.

      Comment


        #4
        Vs: Kuskohast saab suka traati?

        Kõige paremaid vuntse saab tinasukkadest http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?ec=18a4b2c
        kui suure valjukaga on tegu?
        Olen asendanud 12" valjukal tinasukaga.
        Tina suka võib kampolist ka puhtaks pesta.
        Et vunts valjuka membraani küljest lahti ei tuleks võib selle otsa paari pistega kapron niidiga valjuka külge õmmelda ja siis moment liimiga üle katta.

        Comment


          #5
          Vs: Kuskohast saab suka traati?

          Esmalt postitatud matik poolt
          Kõige paremaid vuntse saab tinasukkadest
          Huvitav, millest selline veendumus, et tinasukk valjuka "vuntsi" jaoks see kõikse õigem on?
          Ehk tood mõne dokumentaalse viite selle kohta?

          Mina soovitaks kasutada spetsiaalset materjali (ja otsingut ), mida viimati sai Noorest Tehnikust
          http://www.tevalo.ee/foorum/showthre...light=tinasukk

          Comment


            #6
            Vs: Kuskohast saab suka traati?

            No astun kohe homme Luise tn Noorest Tehnikust läbi. Loodan, et neil on miskit pakkuda. Westbaltis igatahes kehitati minu soovi peale õlgu.

            Comment

            Working...
            X