Teade

Collapse
No announcement yet.

021 bass

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    021 bass

    estonia 35ac-021 bassielement teeb siis imelikku kõrbinat kui suurema bassiga laul mängima panna. Mida vaadata, kust ja kuidas parandada saaks? või kui kellegil müüa siis võib pakkuda.

    #2
    Vs: 021 bass

    Vaata sukad üle(membraanile minevad..ee..juhtmed). Samas proovi käega õrnalt membraani liigutada, kuula ehk teeb siis ka seda kahin-sahinat.

    Comment


      #3
      Vs: 021 bass

      vuntsid, sukad või need juhtmed, need on korralikult kinni. Membraani liigutades õrnalt ei tule mingit häält, kui kõvemini vajutada siis tekib nagu selline väike sahin, nagu miski hõõruks kuhugi vastu, aga see on samamoodi töötaval kõlaril ka.

      Comment


        #4
        Vs: 021 bass

        tegelt kui paremini kuulasin siis ikkagi krõbiseval elemendil käib õrnalt membraani liigutades ka sahin/kahin läbi.


        edit: vaatasin veel et selle kõrbiseval elemendil on membraan natuke rohkem väljapool kui teisel.
        viimati muutis kasutaja aerox; 30 m 2007, 18:33.

        Comment


          #5
          Vs: 021 bass

          nüüd on vapsee nii et element ei mängi, ainult siis teeb häält kui käega membraani peale vajutan :S

          Comment


            #6
            Vs: 021 bass

            magnet paigast ära või tsentreerimisrõngas lahti tulnud või sellega mingi jama ?

            Comment


              #7
              Vs: 021 bass

              kust ma seda vaadata saaksin?

              Comment


                #8
                Vs: 021 bass

                mina näeksin seda ära siis, kui ma elemendile otsa vaatan (tagantpoolt), aga ma ei tea kas sina näeksid ? halb lugu on see, et ma ei oska seletada seda, kuidas ma täpsemalt vaatan seda...

                Comment


                  #9
                  Vs: 021 bass

                  See on ka võimalik et sul võib mingi liiv vms. mähise vahel olla.eriti juhtub seda siis kui elemendil on taga jahutuskanal.

                  Comment

                  Working...
                  X