Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlari sageduskarakteristiku mõõtmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlari sageduskarakteristiku mõõtmine

    Tere.

    Kas on võimalik ja kas keegi siinolijatest teeks ka kohe minu Visaton Solo100 lairibakõlarite esitatava sageduskarakteristiku mõõtmise? Või kas tõesti on selleks vaja kajavaba ruumi?

    Pärnus, Tallinnas, või kus vaja, tulen kohale. Et kas on küürakas või on lohku tõmmatud. Lihtsalt huvi pärast. Rahul olen nendega nii-või-naa.

    Otsingut kasutasin.

    Rein
    527 3938
    viimati muutis kasutaja rein113; 17 m 2007, 00:28.

    #2
    Vs: Kõlari sageduskarakteristiku mõõtmine

    Ei ole vaja kajavaba ruumi.
    Vaja on kalibreeritud mikrofoni koos korraliku eelvõimuga, normaalset helikaarti ja MLS-ig ASK-d mõõtvat mõõtesofti (seda viimast on olemas ka vabavara), eeldusel et arvuti on juba olemas.

    Comment


      #3
      Vs: Kõlari sageduskarakteristiku mõõtmine

      Kajavaba ruumi asemel kärab hästi ka mõõtmiste tegemine õues, üsna laialt kasutatav võte
      Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

      Comment


        #4
        Vs: Kõlari sageduskarakteristiku mõõtmine

        Mõttekas on mõõta ruumis kus kõlareid kasutama hakatakse.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #5
          Vs: Kõlari sageduskarakteristiku mõõtmine

          Mõtekas ON mõõta ruumis aga mõõta ASK-d nii ruumi mõjuga kui ilma selleta, mõlemat on tegelikult lihtne ja odav teha kui mikker olemas on.

          Comment


            #6
            Vs: Kõlari sageduskarakteristiku mõõtmine

            Kas keegi, kellel need seadmed ja oskused olemas on, mõõdaks mu kõlarid ära? Ise ma sellega ilmselt hakkama ei saa...

            Comment


              #7
              Vs: Kõlari sageduskarakteristiku mõõtmine

              Ma tõesti mõtlesin, et selline mõõtmine on mõnele siinolijale üks lihtsamaid igapäevasemaid toiminguid.

              OK. Jätame teema avatuks

              Comment

              Working...
              X