Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia 35AC-021 bassikõlarite vahetus?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estonia 35AC-021 bassikõlarite vahetus?

    Tere!

    Selline jama, et siis algul oli neil kõlaritel originaal bassikad, mis siis katki läksid, osalt oma lollusest. Ostsin siis, need asemele http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=236 läksid neilgi vuntsid katki, sai siis neid vuntse teise nurga all tinutatud, aga lõpuks läksid ikka puruks, lisaks sellele need mängivad seal kõlarites suhteliselt halvasti. Selline turborõhu hääl on kõrgemal võimsusel, samas kui originaalid mängisid täpselt ja võimsalt, siis nendel elementidel on nagu selline hajuv bass ja õhu liikuvust või sellist vilinat on kuulda ja bassikõlar käib nagu suurel sagedusel ,aga erilist matsu ei tule ,vastupidiselt originaalidele, mis tegid head matsu. Ise mõtlesin ,et prooviks neid http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=238 ,äkki paberkoonusega kestavad vuntsid vähemalt kauem, sest võimsus tundub suht sama, väiksemat kasti ta küll tahab, aga mis te arvate? Kastist pilt:http://www.zone.ee/terevere/estonia%20k%f5ll.jpg?2 Mõtlesin ,et äkki neist lisa kruviaukudest on mingi lisatuuletunnel tekkinud, aga originaale see ei seganud. Samas kõige paremad oleksid originaalid, aga neid pole lihtsalt saada ju kuskilt.

    Tänud ette!

    #2
    Vs: Estonia 35AC-021 bassikõlarite vahetus?

    kui mul basskõlari kastil paar üleliigset kruviauku oli, hakkas mul samamoodi vilistama... nagu keegi puhuks õrnalt vilet vai miskit. niiet parem oleks siiski vist ilma liigsete aukudeta
    Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

    Comment


      #3
      Vs: Estonia 35AC-021 bassikõlarite vahetus?

      kui nüüd aus olla siis nende audeste bassidega jäid need 4 original auku nagu vabaks, st on elemendi kattepinnaulatusest väljas. Samas kui originaalbassi element kattis kõik kinni. Millega ma need augud võiksin kinni katta või täita?

      Comment


        #4
        Vs: Estonia 35AC-021 bassikõlarite vahetus?

        silikoni või hermeetikuga peaks hea küll olema

        Comment


          #5
          Vs: Estonia 35AC-021 bassikõlarite vahetus?

          Inverterkasti bassivaljuka vahetamisel tuleb ka kastimahtu ja inverteri pikkust kohendada.
          If you think education is expensive, try ignorance.

          Comment


            #6
            Vs: Estonia 35AC-021 bassikõlarite vahetus?

            kuidas ma seda tean ,kui palju?

            Comment


              #7
              Vs: Estonia 35AC-021 bassikõlarite vahetus?

              või teeksid nii et ostad hoopis need kõlarid selle inventeri jama asemel
              http://noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=1309
              Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

              Comment


                #8
                Vs: Estonia 35AC-021 bassikõlarite vahetus?

                Esmalt postitatud wer1 poolt
                või teeksid nii et ostad hoopis need kõlarid selle inventeri jama asemel
                http://noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=1309
                See ju S-90 bassielement, ma arvan et siis läheb heli veel rohkem paigast ära. Kui võtta mõõdulint kätte ja võtta mõõdud ja arvutada kasti ruumala, siis saab ikka suurema mahu, kui Estonia 35ac-021 kastil. See ju väliseltki näha, et S-90 suurem. Ega need RRR konstruktoridki lambist kasti sellele elemendile ei ehitanud.
                + veel muudatus filtris + veel muudatus inverteri ava suuruses ja selle sügavuses jne...

                Comment


                  #9
                  Vs: Estonia 35AC-021 bassikõlarite vahetus?

                  sorry minu viga aga see ju peaaegu sama sugune (kõlar) nojah eks siis tuleb seal nuputada et saaks selle heli õigeks(inventeri pikkust ja sellist stufffi) aga lihtsam oleks vist uued kõlardi osta(kogu komplekt)
                  Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Estonia 35AC-021 bassikõlarite vahetus?

                    Ma ei saa aru, kuidas te nad koguaeg ära suudate lõhkuda?=D
                    Mul S-90 juba üle 3 aasta igapäev mängib, vahet ka öösiti. Ei saa õelda,et muusika rahulik oleks, ja volumet ei keeraks.
                    Vb. viga selles,et võimust ei tule rohkem, kui 25w rms kanalisse.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Estonia 35AC-021 bassikõlarite vahetus?

                      ee, on veel mingeid mõtteid, kuidas seda värki sobitama panna?

                      Comment


                        #12
                        Vs: Estonia 35AC-021 bassikõlarite vahetus?

                        selline küsimus, et peale nende aukude kinnipanemise, äkki aitab ka inventerite vahetus ja selle mingi vati maha ja juurde panemine, et see 70W82-8 seal kastis paremini mängiks. Noortehnikust saab osta näiteks ju uued inventerid ja seda vatti ma ei teagi kust? Küsimus oleks, kui pikad need inventerid peaksid olema ja mis selle vatiga teha? Vatt pidi tegema kasti tinglikult 20% suuremaks, tea nüüd kas seda peaks rohkem või vähem olema või on ta üldse põhjustaja bassikõlari katki minemises? Tean seda, et võimendi on võimsam kui kõlarid, aga teatud võimsusel võiks ta ikkagi sama head häält teha kui originaalid tegid.

                        Edit: vanade kruviaukude täitmine silikooniga lahendas probleemi, sama hea kui vanade bassikatega!
                        viimati muutis kasutaja normaalne; 24 m 2007, 23:16.

                        Comment

                        Working...
                        X