Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlarite ühendamine. Paluks ABI!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlarite ühendamine. Paluks ABI!!!!!

    mul on jbl tr 125 kõlarit 4tk plus võim. Sooviks uhendada need arvutiga kuid ei oska . oleks väga tänulik teile kui ütleksite mulle mis kaableid on vaja osta . ette tänades

    #2
    Vs: Kõlarite ühendamine. Paluks ABI!!!!!

    Hea oleks teada mis võim on aga muidu käib asi tavaliselt läbi RCA-de, olenevalt võimust võib ka olla teisi pistikuid, DIN vms. Otsi võimu tagant input välja, kui on RCA pistikud siis on vaja sellist kaablit arvuti ja võimu vahele.
    Wtf?

    Comment


      #3
      Vs: Kõlarite ühendamine. Paluks ABI!!!!!

      yamaha p3200 on võim tagumise poole pilt on siin: http://www.zone.ee/pixker

      Comment


        #4
        Vs: Kõlarite ühendamine. Paluks ABI!!!!!

        Oi! See võttis täitsa silme eest kirjuks! Ok. Kõige parem varjant oleks muidugi 3,5S to 2x6,3S aga sellist varjanti mina küll ei leidnud seega ma pakun et osta selline kaabel (silma järgi tunduvad olevat need 2 äärmist sisendit 6,3 mm jackid) siis sinna otsa selline adapter ja sinna omakorda otsa selline juhe, mis arvutisse läheb või ostad ühe tavalise 3,5S to 2xRCA juhtme, lõikad RCA-d otsast ning keerad mõlemad juhtmeotsad klemmliistu peale (signaal "+" peale ja maandus "-" peale. Ah krt mul jookseb juba juhe kokku . Targemad parandagu.

        PS. Ma olen 80% kindel et see kolmest jupist kokku pandud juhe ei tööta.
        Wtf?

        Comment


          #5
          Vs: Kõlarite ühendamine. Paluks ABI!!!!!

          Hea pealkiri! "Kõlarite ühendamine. Paluks ABI!!!"

          Keera kõlarijuhtmed klemmide alla või õpi teemat sõnastama!
          Minu DIY blogi
          <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

          Comment

          Working...
          X