Teade

Collapse
No announcement yet.

estonia 010 kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    estonia 010 kõlarid

    tere mul on selline küsimus et millised kõlarid teevad estonia 010 taga käige paremat häält

    #2
    Vs: estonia 010 kõlarid

    Ehk siis vist originaalkomplektis olnud ESTONIA 35AC-021(-1), lõpus ilma üheta vanemad ja ühega uuemad.
    52 27 316 Risto
    teknootik@gmail.com
    Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

    Comment


      #3
      Vs: estonia 010 kõlarid

      Tahaks osta mingit 15 tollist suba aga ei tia kust saada mingi 1k eest 8oomine.Äki keegi teab?

      Comment


        #4
        Vs: estonia 010 kõlarid

        Esmalt postitatud juku14 poolt
        Tahaks osta mingit 15 tollist suba aga ei tia kust saada mingi 1k eest 8oomine.Äki keegi teab?
        1. Sinu eas mees peaks juba eesti keeles oskama ja kirjutada ilma vigadeta!

        2. Kui on korralikud kõlarid olemas, siis pole seda nii nimetatud "suba" vaja. Kui korralikke kõlareid pole, siis on mõtekas see "suba " -le kulunud raha investeerida korralike kõlarite ostmiseks. Vaata http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/..._search_type=O
        seal on seda saasta pidevalt ja igasugust müügis.Võib ka uurida vastavaid kauplusi. Müügimehed katsuvad lollide käest igal juhul raha kätte saada! Ostmisega pole küll mingit probleemi. Probleem on pigem selles,kas on mõtet osta ? Üldiselt tasuks seda teemat hoolikalt uurida, kus ja mis tingimustel seda "suba" üldse kasutatakse.

        3. Vabad mehed ,vabal maal ,teevad mis tahavad ja kulutavad oma raha kuidas iganes, kuid pahatihi üpriski mõtetult ja asjatult!

        4. Miks ma seda kirjutan? Seda sellepärast, et keegi on kusagilt midagi kuulnud ja midagi näinud, meeldib jõhker bass ja õigest akustikast pole ei arusaamist ega ka õiget ettekujutust.

        Comment


          #5
          Vs: estonia 010 kõlarid

          Esmalt postitatud juku14 poolt
          tere mul on selline küsimus et millised kõlarid teevad estonia 010 taga käige paremat häält

          Sellele küsimusele, sellist konkreetset vastust ei ole! Kui lähtuda EST 010 lõppvõimendi seisukohast, siis on see hea heli kvaliteediga lõppvõim. Vahet pole milliste kõlarite järel teda kasutada, asja määrab ära vajukate heli. Mis puutub aga EST 010 eelvõimendisse siis see on küll üks ebaõnnestunud tükk ja heli kvalteedi suhtes on palju probleeme ja seda just sageduskäigu suhtes. Est 010 lõppvõimu olen ma väga palju kasutanud ja pole mingeit probleemi kvaliteedi suhtes olnud. On olnud kas helipuldi järel, või ekvalaiseri järel, mitte aga tema eelvõimu järel.Kunagi sai projekteeritud ja ehitatud helivõimendus süsteem, koos heli ruumiga ühte suurde saali.Seal oli kasutusel 4tk. Est 010 lõppvõimu, mille ees oli BEAG helipult. Agregaatideks olid EST 010 originaal kastid 4tk ja S-90 4tk. Puldist sai tehtud vajalikud korrektsioonid sageduskäikude osas ja kvaliteet saalis oli hea. Üldiselt mina eelistan AUDESE toodangut. S-90 on vana mudel ja oma kõlalt väga suurte probleemidega kast. Ma ei puuduta EST010 lõppvõimu tehnoloogilisi probleeme, kuid kvaliteedi suhtes ei ole mingit pretensiooni ja kui arvestada hinna taset siis väga tasemel tükk ja seda veel tänapäeval.

          Comment

          Working...
          X