Teade

Collapse
No announcement yet.

Vana Kõlar.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vana Kõlar.

    keegi teab midagi nendest kõlaritest? 10ГИ1. Mingeid andmed näiteks? Kahjuks ise ma vene keelest aru ei saa
    Homme teen pildi.

    #2
    Vs: Vana Kõlar.

    Gromkogovoritel isodünamitseski...isodünaamiline valjuhääldi, hakati tegema kunagi Peterburis, sagedusala ulatub kuni 25kHz kuid on suht suure ebaühtlusega. Ka alumine ots tuleb lõigata suht kõrgelt, 12db/okt korral vähemalt 3kHz, võimsust talus vist kuni 25W pikaajalist...sinna jõudmine on ka silmaga näha - kuna alumiiniummähisega tegu siis kile millele ta kantud on hakkab liigse soojusega "kipra" tõmbuma, muidugi jahtub ta ka suht kiiresti ning tasandub taas...Omal ajal väga innovatiivne valjukas oli, kahju et ajahammas neid vahel kustutab, emulsioonina kantud alumiinium võib lihtsalt ära pudiseda vahelt. Toodeti neid nii 4 kui 8 oomisena.
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

    Comment


      #3
      Vs: Vana Kõlar.

      Äitäh informatsiooni eest.Leidsin ülesse ''kasutusjuhendi'' ning karbi.
      Leidsin ülesse kaks isendit. Vaatasin ka mis need olendid siis endast kujutavad. Siin ka paar pilti. Kahjuks tulid sellised udukogud välja

      Ning heli kohta see, et mängib väga kõrgeid sagedusi kuid on kõrvaga kuuldav, et on ebaühtlane vähemalt minu arust.







      Comment


        #4
        Vs: Vana Kõlar.

        Comment


          #5
          Vs: Vana Kõlar.

          Jep, tema see on.
          Vaata kui hakkad seda valjukat taas koostama siis ole palun magnetitega vääga ettevaatlik - need ei taha kuidagi õiges asendis püsida ja ilmselt üritavad seda kilet lõhkuda.
          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
          Konfutsius

          Comment


            #6
            Vs: Vana Kõlar.

            jah ma sain sellest isegi aru. Natukene rohkem jõudu vaja ning läheb küll kokku.

            Comment

            Working...
            X